Psy, koty i inne nasze zwierzaki

28 marca 2018 22:26 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65


Dyskusja przeniesiona tutaj. O.

Piękne to i prawdziwe. Ja mówię do swojego królu mój.   A jednocześnie ryczeć mi się chce. Nasz Husky ma juz prawie 12 lat i ....  nie wyobrażamy sobie tego ...   (((
29 marca 2018 06:45 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Piękne to i prawdziwe. Ja mówię do swojego królu mój. :zakochana:  A jednocześnie ryczeć mi się chce. Nasz Husky ma juz prawie 12 lat i ....  nie wyobrażamy sobie tego ...   (((

Mamy jeszcze Labradorke - Sare, jest to ostatni nasz czworonozny przyjaciel ( nie licząc kota Micka i kotki Luśki ). Po ostatnim naszym przeżyciu z Jamnikiem, nie chcę już żadnego psa w domu. Jeszcze nas nasza Sara pocieszy parę lat i koniec. Za duzo zdrowia tracę, za dużo nerwów i płaczu . Nic nie poradzę zbyt emocjonalnie podchodzę do tego gatunku . Wspomogę jak zwykle schronisko w Zielonej, ale w domu już nie . Koniec .
29 marca 2018 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
Moj pies tyz jest wiekowy ale jak skonczy to bez psa nie wytrzymam,kiedys mowilam,ze bede chciala miec wilka. Inaczej moje domostwo bedzie puste,nie wyobrazam sobie tego ale nie ma co o tym teraz pisac,odpukac w niemalowane wsio jest dobrze.
22 marca 2019 13:37 / 1 osobie podoba się ten post
Bo nasi towarzysze życia, w futerku, czy piórkach to członkowie rodziny. Zwierzaki są super, a co ważne pozytywnie wpływają na nasz nastrój. Jest to nawet udowodnione naukowo, tak zwana zooterapia. Nawet zdarzają się rodziny, które pozwalają, żeby Opiekunka przyjechała do nich z psiakiem
Sami również wspieramy wszelkie akcje związane ze zwierzętami. Teraz organizujemy zbiórkę darów na rzecz podopiecznych ze schroniska w sąsiednim mieście- Zabrzu (psitulmnie). Początkowo akcja miała nie wychylać się poza ściany naszego biura, ale stwierdziliśmy, że przecież wśród naszych Opiekunów jest dużo miłośników zwierząt (przychodzą do nas ze swoimi przyjacielami, wysyłają nam ich zdjęcia), więc każdy może wesprzeć zwierzaki ze schroniska

Pozdrawiamy i łączymy się w jedność ze wszystkimi tymi, którzy uwielbiają mniejszych przyjaciół
22 marca 2019 19:12 / 1 osobie podoba się ten post
Żona pokazuje mężowi magazyn mody z najnowszymi modelami zimowymi .
- Chciałabym mieć takie futro .
Mąż -
To jedz Whiskas......
02 kwietnia 2019 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Żona pokazuje mężowi magazyn mody z najnowszymi modelami zimowymi .
- Chciałabym mieć takie futro .
Mąż -
To jedz Whiskas......

haha dobre :D
03 kwietnia 2019 19:33 / 3 osobom podoba się ten post

 
Moja Śnieżka, 3 i pół roku, zdjątka z dziś. Sorki, to pierwsze z lewej, sprzed ponad pół roku
03 kwietnia 2019 20:50 / 1 osobie podoba się ten post
Urocza pewnie jak wracasz to cała szczęśliwa zwierzęta tęsknią 
03 kwietnia 2019 20:58 / 1 osobie podoba się ten post
najpierw obszczeka, obwącha, ale w bagażu podręcznym mam zawsze konserwę i żeby było śmieszniej, dla kotków a dla psów to woli polskie niż niemieckie. Kiedyś na olx znalazłem ogłoszenie , że ktoś odda psa...no i przywieźli, a dziewczynka mi dała Śnieżkę na ręce. Imienia nie zmienialiśmy,w metryce ma kolor sierści biszkoptowy
04 kwietnia 2019 09:51 / 3 osobom podoba się ten post
Luke


 
Moja Śnieżka, 3 i pół roku, zdjątka z dziś. Sorki, to pierwsze z lewej, sprzed ponad pół roku

Witaj w gronie psiarzy i kociarzy . Zdjęcie stare, nowe muszę zmniejszać a mi się nie chce . Załoga już bez jamnika ,dokazuje jednak dalej, powiększona o jednego kota .
04 kwietnia 2019 09:54 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Witaj w gronie psiarzy i kociarzy . Zdjęcie stare, nowe muszę zmniejszać a mi się nie chce . Załoga już bez jamnika ,dokazuje jednak dalej, powiększona o jednego kota .

Super gromadka <3 
04 kwietnia 2019 09:54 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

najpierw obszczeka, obwącha, ale w bagażu podręcznym mam zawsze konserwę i żeby było śmieszniej, dla kotków:smiech3: a dla psów to woli polskie niż niemieckie. Kiedyś na olx znalazłem ogłoszenie , że ktoś odda psa...no i przywieźli, a dziewczynka mi dała Śnieżkę na ręce. Imienia nie zmienialiśmy,w metryce ma kolor sierści biszkoptowy

Moj kot gdy wracałam do domu rekwirował neseser i musiałam kilka dni czekać, żeby się z niego wynióś . Sunia nasza ciesze się okropnie , zawsze musiałam dzwonić do domu, żeby mi patyka przy bramce zostawili . Rzucałam a Sara goniła ja w tym czasie dostawałam sie do domu . Wariatka, jak mało który pies .
04 kwietnia 2019 12:27 / 1 osobie podoba się ten post
Też mam fioła na punkcie zwierzaków są po prostu kochane  i kochają bezinteresownie bardzo lubię obserwować ich zachowania .Nie mogę słuchać o okrucieństwie a co dopiero oglądać .Każdy powinien reagować jeśli dzieje się krzywda.Bardzo dobrze że nagłaśnia się o tym w mediach  a zwyrodnialce,psychole powinni dostawać jeszcze wyższe kary!!!.Czasem oglądam ciekawy program jak w Stanach działa pewna organizacja powołana do ochroony zwierząt .Są świetni tam nie ma gadki wchodzą,, z drzwiami "jak trzeba a i wyroki są znacznie większe i kary pieniężne .Znam kilka takich osób z mojego otoczenia(wielkich miłośników zwierząt) ,które nadałyby się do świetnie do poskromienia sadystycznych zapędów takich zwyrodnialcówmusiałam się wygadac
 
04 kwietnia 2019 12:34 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Witaj w gronie psiarzy i kociarzy . Zdjęcie stare, nowe muszę zmniejszać a mi się nie chce . Załoga już bez jamnika ,dokazuje jednak dalej, powiększona o jednego kota .

takie widoki nie są mi obce mój wujek miał w domu na wsi 4 psiaki i 5 kotów 2 kanarki ,akwarium wielkie jak cholera piękne i 2 konie ach
10 kwietnia 2019 16:13 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Też mam fioła na punkcie zwierzaków są po prostu kochane  i kochają bezinteresownie:hihihi: bardzo lubię obserwować ich zachowania .Nie mogę słuchać o okrucieństwie a co dopiero oglądać .Każdy powinien reagować jeśli dzieje się krzywda.Bardzo dobrze że nagłaśnia się o tym w mediach  a zwyrodnialce,psychole powinni dostawać jeszcze wyższe kary!!!.Czasem oglądam ciekawy program jak w Stanach działa pewna organizacja powołana do ochroony zwierząt .Są świetni tam nie ma gadki wchodzą,, z drzwiami "jak trzeba a i wyroki są znacznie większe i kary pieniężne .Znam kilka takich osób z mojego otoczenia(wielkich miłośników zwierząt:serce:) ,które nadałyby się do świetnie do poskromienia sadystycznych zapędów takich zwyrodnialców:boks1:musiałam się wygadac
 

Tak ładnie napisałaś,to w nagrodę,haha, masz fotkę mojego wiecznie głodnego pieska. Lubi w kuchni urzędować, bo wie, że zawsze coś mu się dostanie