Psy, koty i inne nasze zwierzaki

16 maja 2019 15:15
mariakoc

Moja kotka staruszka miała 15 lat na karku i niestety odeszła :(

Piękny wiek
16 maja 2019 15:22 / 3 osobom podoba się ten post
marzenaldz

Przykro mi z tego powodu :( Ze zwierzakami mozna sie czasami mocniej zżyć niz niektorymi ludzmi...

Dokładnie tak. Święte słowa...wiem jaki to ból strata przyjaciela. Później następuje cisza i pustka. Nikt nie wita u progu na powitanie itd. Trzy lata lemu nagle musiałam rozstać się z moją kochaną psiną. Był to wielki cios dla naszej całej rodziny.
Może niektórzy nie umieja tego pojąć logicznie, ale to ogromna strata. Tęsknota spowodowała, że kupiliśmy taką samą małą pociechę. Była za duma pustka w domu. Teraz nie umiem wyobrazic sobie życia bez tych czterech łapek. 
  
16 maja 2019 21:06 / 4 osobom podoba się ten post
Aneczka.12

Jaki słodziak..Ciekawe co Pańcio da do jedzonka:-)

Wszystko zje, wystarczy, że buzią się ruszy. A na chwilkę odłożysz talerzyk, bo do toalety chce się iść, to i z talerzyka potrafi kromkę zgarnąć 
17 maja 2019 13:40 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Wszystko zje, wystarczy, że buzią się ruszy. A na chwilkę odłożysz talerzyk, bo do toalety chce się iść, to i z talerzyka potrafi kromkę zgarnąć :-)

Coś wiem na ten temat Moja tez jest osobista asystentką. Nawet idzie ze mną pilnowac pod prysznic itd. Non stop jest w trybie czuwania. Cwaniaczki z tych naszych czworonożnych pociech
17 maja 2019 20:58 / 4 osobom podoba się ten post
24 maja 2019 13:03 / 2 osobom podoba się ten post
Witam Wszystkich cieplow tym kąciku tak "po cichu" będzie ogromna  prosba.Chodzi o takiego biednego kotka z fundacji   pomagam.pl.  To Gucio, możecie sobie przeczytać.Ten kot po prostu musi wyzdrowieć!W tych oczkach jest taka prośba i nadzieja.. że serce się z żalu ściska.Wspomozcie też proszę choćby tylko 5takiem i udostepnijcie.Mam nadzieję że ludzie albo stworzenia które go skrzywdziły w przyszłym życiu będą wiodły życie ddzownicy albo innego prymitywnego stworzenia...O koty się zimą dba i je dokarmia, są kafejki adopcyjne, tylko nie przechodzić obojętnie! Zwierzęta zasługują na bezgraniczną miłość! Są 100x lepsze od ludzi 
24 maja 2019 16:04 / 2 osobom podoba się ten post
Polecam zobaczyć Arę Lolka na fcb.lub YouTube
24 maja 2019 16:31 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Witam Wszystkich cieplo:aniolki:w tym kąciku tak "po cichu" będzie ogromna  prosba.Chodzi o takiego biednego kotka z fundacji   pomagam.pl.  To Gucio, możecie sobie przeczytać.Ten kot po prostu musi wyzdrowieć!W tych oczkach jest taka prośba i nadzieja.. że serce się z żalu ściska.Wspomozcie też proszę choćby tylko 5takiem i udostepnijcie.Mam nadzieję że ludzie albo stworzenia które go skrzywdziły w przyszłym życiu będą wiodły życie ddzownicy albo innego prymitywnego stworzenia...O koty się zimą dba i je dokarmia, są kafejki adopcyjne, tylko nie przechodzić obojętnie! Zwierzęta zasługują na bezgraniczną miłość! Są 100x lepsze od ludzi 

02 czerwca 2019 20:17 / 7 osobom podoba się ten post
 
Zmęczona spacerem, moja psinka zrobiła sobie pauzę, haha
02 czerwca 2019 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

 
Zmęczona spacerem, moja psinka zrobiła sobie pauzę, haha

02 czerwca 2019 21:14 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:hihi:

Z czego się chichrasz?  że jest bez "majtków"?   
02 czerwca 2019 22:04 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Z czego się chichrasz? :-( że jest bez "majtków"? :-(  :smiech3:

No 
16 czerwca 2019 16:40 / 8 osobom podoba się ten post
Parę fotek mojego pieseła z szuwarów 
Tu już jako stateczny pies. W przyszłym tygodniu straci nadmiar futra. Mamy wizytę u groomera. Wywali podszerstek- piesu jest lżej i jest spokój z fruwającymi klakami na pól roku.
 


Tu grzecznie na smyczy. 


16 czerwca 2019 17:31 / 1 osobie podoba się ten post
Piękny!
16 czerwca 2019 17:58 / 2 osobom podoba się ten post
Tina ty szczęściaro, ale chłopak też dumny i postawa '' jam ci to jest'' we własnej osobie Pan i Władca tej okolicy. Kolor szaty ma taki  karmelowy, czy tak na zdjęciu wyszło. I to właśnie jest pies, bo małe i owszem jest piękne, ale ciągle strach że stratujesz. My po naszym Charcie, długo uczyłyśmy się chodzić przy Maltańczyku, same się śmiałyśmy, że raz po japońsku, raz po bocianiemu.