Psy, koty i inne nasze zwierzaki

26 lipca 2020 16:09 / 4 osobom podoba się ten post

 
 
Moje piękności ukochane <3 :) Nawet autem ze mną jeździ :P
29 lipca 2020 22:21 / 1 osobie podoba się ten post
giunta3


 
 
Moje piękności ukochane <3 :) Nawet autem ze mną jeździ :P

Jakie słodkości  to norweski?
03 sierpnia 2020 10:41
mariakoc

Jakie słodkości :slodki krolik: to norweski?

syberyjski :)
16 lutego 2023 10:25 / 5 osobom podoba się ten post

 
A moja Śnieżka czeka tak na mnie już od Walentynek ☹️?
16 lutego 2023 10:41 / 6 osobom podoba się ten post
Moja Mruczusia  też czeka
16 lutego 2023 11:12 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie tez zwierzolubna rodzina ? wiec przedstawie ją w kilku postach. Pierwszy Szczęściarz 
16 lutego 2023 11:14 / 5 osobom podoba się ten post
A to jest Kitka 
16 lutego 2023 11:15 / 5 osobom podoba się ten post
To Mizia - choc wołamy ja Killerka lub Hrabinia 
16 lutego 2023 11:15 / 5 osobom podoba się ten post
Ten zlepek to Zuza i Franka
16 lutego 2023 11:18 / 5 osobom podoba się ten post
a na deser dwa słodziaki Eustachy i Tusia. Przepraszam za kilka postow ale zbyt duzy format a komorka cos protestuje przy zmianie formatu. Najbardziej moja jest Kitka jak jestem w domu nie odstepuje mnie na krok i tak bylo od poczatku jak się spotkałyśmy bo kazdy zwierzak ma swoja historie. Buziolkiiii opiekunkowo
16 lutego 2023 11:47 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

a na deser dwa słodziaki Eustachy i Tusia. Przepraszam za kilka postow ale zbyt duzy format a komorka cos protestuje przy zmianie formatu. Najbardziej moja jest Kitka jak jestem w domu nie odstepuje mnie na krok i tak bylo od poczatku jak się spotkałyśmy bo kazdy zwierzak ma swoja historie. Buziolkiiii opiekunkowo

No,dużo  was....
16 lutego 2023 12:32 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

a na deser dwa słodziaki Eustachy i Tusia. Przepraszam za kilka postow ale zbyt duzy format a komorka cos protestuje przy zmianie formatu. Najbardziej moja jest Kitka jak jestem w domu nie odstepuje mnie na krok i tak bylo od poczatku jak się spotkałyśmy bo kazdy zwierzak ma swoja historie. Buziolkiiii opiekunkowo

Wszystkie piękne, zwłaszcza kociambry
16 lutego 2023 12:49 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Wszystkie piękne, zwłaszcza kociambry

Moje są najpiękniejsze 
Mania humorzasta nikomu nie da się pogłaskać .Mnie też , no chyba , że ma dobry humor . Maniek wielki kocur , kastrat .wąsy ma dlugasne, żartuję, że drzwi trzeba poszerzyć bo będzie zahaczał .
I ostatnia bida  która przywleklam do domu zapchlona, zawszona, i z niezliczoną ilością kleszczy . Wyleczony, wychuchany rozmawia ze mną on w kocim ja w ludzkim języku . Rozumiemy się doskonale .Moje koty to podwórkowe z nazwy , siedzą w domu cały dzień i całą noc . Uparte prawie jak ja 
16 lutego 2023 19:54 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

a na deser dwa słodziaki Eustachy i Tusia. Przepraszam za kilka postow ale zbyt duzy format a komorka cos protestuje przy zmianie formatu. Najbardziej moja jest Kitka jak jestem w domu nie odstepuje mnie na krok i tak bylo od poczatku jak się spotkałyśmy bo kazdy zwierzak ma swoja historie. Buziolkiiii opiekunkowo

Ale słodziaki, a jak się fajnie nazywają 
21 maja 2023 18:57 / 2 osobom podoba się ten post
Doszły mnie informacje z domu, że Śnieżka zajęła moje miejsce w sypialni