Psy, koty i inne nasze zwierzaki

21 lutego 2020 16:26 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

On Cię normalnie kocha :-)

Koty nie kochaja , one toleruja .I to juz jest bardzo duzo .
21 lutego 2020 16:32 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Koty nie kochaja , one toleruja .I to juz jest bardzo duzo .:-)

Mnie to wystarczy i bardzo się cieszę z tego 
21 lutego 2020 16:34 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Mnie to wystarczy i bardzo się cieszę z tego :-)

No pewnie , po co komu kocia milosc jesli bywa tylko raz w roku i to w marcu 
21 lutego 2020 17:29 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Koty nie kochaja , one toleruja .I to juz jest bardzo duzo .:-)

Hihi tak koty tolerują albo nie, lub akceptują 
Przypomniał mi się taki jeden incydent z moim Śmiałkiem  
Kiedyś przyszedł do nas znajomy usiadł na fotelu  i zobaczył jak głaskam  kota po brzuchu (on  to uwielbia ) , stwierdziłam jednak że trzeba zając się gościem...jakaś kawa czy cuś   ..nasz kolega nie pytając zaczął głaskać Śmiałka po brzuchu tak jak ja to robiłam no i niestety w jednej sekundzie  kotek zatopił  swoje piękne białe  kły w dłoni kolegi 
Także nie na wszystko  i wszystkim  kot pozwala    Na zakończenie powiem tylko że koty mają bardzo dobra intuicję,  wyczuwają  intruza  z daleka 
21 lutego 2020 18:35 / 3 osobom podoba się ten post
Engel

Hihi tak koty tolerują albo nie, lub akceptują :kotek:
Przypomniał mi się taki jeden incydent z moim Śmiałkiem  :zaskoczenie:
Kiedyś przyszedł do nas znajomy usiadł na fotelu  i zobaczył jak głaskam  kota po brzuchu (on  to uwielbia ) , stwierdziłam jednak że trzeba zając się gościem...jakaś kawa czy cuś  :pije kawe2: ..nasz kolega nie pytając zaczął głaskać Śmiałka po brzuchu tak jak ja to robiłam no i niestety w jednej sekundzie  kotek zatopił  swoje piękne białe  kły w dłoni kolegi :zaskoczenie1:
Także nie na wszystko  i wszystkim  kot pozwala  :nie wolno: :smiech3: Na zakończenie powiem tylko że koty mają bardzo dobra intuicję,  wyczuwają  intruza  z daleka :pojedynek:

Chyba spróbuję pogłaskać go po brzuchu 
21 lutego 2020 18:58 / 3 osobom podoba się ten post
Moja Śniesia, smutna na komodzie
 
21 lutego 2020 19:11 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Koty nie kochaja , one toleruja .I to juz jest bardzo duzo .:-)

No to nasza kocica bardzo toleruje mojego męża a mnie ciut mniej no ale On jest z nią na co dzień i czasem jak na nich patrzę to aż nie wierzę jak ta @ potrafi go omotać
21 lutego 2020 19:12 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Moja Śniesia, smutna na komodzie
 

Czeka na CiebieŚliczna jest 
21 lutego 2020 19:47 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No to nasza kocica bardzo toleruje mojego męża a mnie ciut mniej no ale On jest z nią na co dzień i czasem jak na nich patrzę to aż nie wierzę jak ta @ potrafi go omotać:-)

Dlatego wole koty, bo maja charakter i sa dumne .To nie ten kaliber co pies , ktory ma charakter sluzalczy . Wiecznie zabiega o wzgledy i czeka na pochlebstwa . Mozna go kopnac w d... a on i tak przypelznie do kata . Pogon kotu kota  to musisz  potem wkupic sie w jego laski  . Dlatego woli Twojego meza, bo z nim przebywa na codzien  .
 
21 lutego 2020 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dlatego wole koty, bo maja charakter i sa dumne .To nie ten kaliber co pies , ktory ma charakter sluzalczy . Wiecznie zabiega o wzgledy i czeka na pochlebstwa . Mozna go kopnac w d... a on i tak przypelznie do kata . Pogon kotu kota :-) to musisz  potem wkupic sie w jego laski  . Dlatego woli Twojego meza, bo z nim przebywa na codzien  .
 

Jak pogonisz kotu, kota to jak go później udobruchac? Tak z ciekawości pytam. Wystarczy jakiś dobry kasek? 
21 lutego 2020 20:07 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Jak pogonisz kotu, kota to jak go później udobruchac? Tak z ciekawości pytam. Wystarczy jakiś dobry kasek? :-)

Juz pisalam, ze kot jest pamietliwy .W buta Ci zrobi siq 
24 lutego 2020 09:22 / 3 osobom podoba się ten post
26 lutego 2020 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
26 lutego 2020 16:13 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:serce::serce::serce:

Mam zdjecie  swoich zwierząt  ale nie wstawie, bo mi fsyt .W kartonie z biedronki siedza  .Nasza mloda labradorka  gryzla wszystko, koce, legowisko to spala w kartonie . Co zakupy  to nowe  legowisko miala . Miala tez wspollokatorow , jamnika i kota .
26 lutego 2020 18:16 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mam zdjecie  swoich zwierząt  ale nie wstawie, bo mi fsyt:-) .W kartonie z biedronki siedza  :smiech3: .Nasza mloda labradorka  gryzla wszystko, koce, legowisko to spala w kartonie . Co zakupy  to nowe  legowisko miala . Miala tez wspollokatorow , jamnika i kota .

To nie moje, ale tak mi się spodobał ten filmik ze musiałam wstawić za małe mieszkanie miałabym dla takiej załogi