Najczęstsze choroby seniorów

12 maja 2016 11:43 / 2 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Lekarz nie jest Twoin pracodawcą i nie on wyznacza zakres obowiązków. Trzymaj sie swojego , albo zaproponuj , zeby dopisal na tym cetlu* :'"WSZYSTKIE CZYNNOSCI PRZY PDP JAKIE WYKONUJE OPIEKUNKA SA NA MOJE WYRAZNE POLECENIE, W PRZYPADKU NIEOPOWIEDNIEGO WYKONANIA ICH JA  PONOSZE PELNA ODPOWIEDZIALNOSC" no cos w tym sensie .

Brawo,,,,,,,,widzisz co robia z nowymi swiezymi,,,to juz szczyty........dziewuche zastraszyli,,a potem do pierdla,,,,,,,,napisz co to za firma,,,,,,,chyba mydlana,,dajcie spokoj,
12 maja 2016 11:50 / 4 osobom podoba się ten post
Babka

Brawo,,,,,,,,widzisz co robia z nowymi swiezymi,,,to juz szczyty........dziewuche zastraszyli,,a potem do pierdla,,,,,,,,napisz co to za firma,,,,,,,chyba mydlana,,dajcie spokoj,:modlmy sie:

Widzę jeszcze wiecej. Dlatego wole jak zmienia mnie młoda i niedoswiadczona opiekunka. Juz jej potem nikt maliny w nie wpedzi. Jaka by to firma nie była to z kazdą sie spisuje umowę. Jesli nie z firmą to z rodziną czy samym pdp. Trzeba sie tego trzymać. Łatwiej jest z czegos zrezygnować  niz coś wydębić.
29 listopada 2017 21:25 / 1 osobie podoba się ten post
JaninaWasiak

Mówimy czesto o Alzheimerze albo demencji bo to jest przypadlosc wielu sposrod naszych pacjentow. Ale niektore z nas juz tez mlode nie sa. Ja staram sie zbierac takie informacje bo kiedys mi wyszedł wysoki cholesterol i staram sie zapobiegac problemom w przyszlosci. Zmieniłam troche moje nawyki zywieniowe i zaczelam sie wiecej ruszac. Serduszko mamy tylko jedno i trzeba o nie zadbac.

Dobrze to ujęłaś. Czytałem, że jest coś takiego jak wczesny Parkinson, może dotknąć osoby w wieku 30 lat! Trzeba dbać o zdrowie w każdym wieku.
29 listopada 2017 21:34
kika1

Nie lacze prac zawodowej z prywatnym!
Podopieczni maja swoje dzieci, rodziny dalsze i blizsze.... do nich nalezy zapewnienie komfortu
psychicznego, bezpieczenstwa, zrozumienia, milosci itd...
Gdy zapadlam na zdrowiu..... kochane babcie i ich rodziny, nie sklanialy sie do pomocy.
Od paru lat na chlodno, bez emocji wypelniam swoje obowiazki.....
....i niech tak pozostanie!


Tak pracują osoby w domach opieki, bardzo dobre podejście! :]
29 listopada 2017 21:44 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

Dobrze to ujęłaś. Czytałem, że jest coś takiego jak wczesny Parkinson, może dotknąć osoby w wieku 30 lat! Trzeba dbać o zdrowie w każdym wieku.

To prawda. Pisałes, że masz kontakt z lekarzami-zapytaj. Co ciekawe nikotyna w pewnym stopniu zapobiega tej chorobie.
29 listopada 2017 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To prawda. Pisałes, że masz kontakt z lekarzami-zapytaj. Co ciekawe nikotyna w pewnym stopniu zapobiega tej chorobie.

To prawda, nie wiedziałem o tym. Zobacz znalazłem w internecie, pewnie większość osób nie wie o tym. http://nootropy.pl/2016/06/15/nikotyna-cudowny-lek/