Kolonia

19 października 2013 18:34 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

dziewczyny jest któras tu w KOLN.BO MI SMUTNO SAMEJ:)

hej kacha25! Jesteś jeszcze w Kolonii? Ja jestem na Dellbrück, może się jakoś spotkamy, nie będzie Ci juz tak smutno :)
19 października 2013 19:20
hej,hej tak jestem do 13 grudnia super,ze sie odezwalas.na Dellbrück znałam jedna opiekinke,tyle ,ze jej juz niema jest inna która tez trzeba poznac no i ciebie. napisz na maila do mnie to sie spotkamy w pn bede mogła po południu ok 15:)
19 października 2013 19:21
cytrynka333

hej kacha25! Jesteś jeszcze w Kolonii? Ja jestem na Dellbrück, może się jakoś spotkamy, nie będzie Ci juz tak smutno :)

i jeszcze z dolnego ślaska jestes same plusy masz hahaha u mnie
19 października 2013 19:33
kacha25

i jeszcze z dolnego ślaska jestes same plusy masz hahaha u mnie

No to koniecznie trzeba się spotkac ;) pozdrawiam
20 października 2013 14:29
Ja tez w KÖLN:)
20 października 2013 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

hej,hej tak jestem do 13 grudnia super,ze sie odezwalas.na Dellbrück znałam jedna opiekinke,tyle ,ze jej juz niema jest inna która tez trzeba poznac no i ciebie. napisz na maila do mnie to sie spotkamy w pn bede mogła po południu ok 15:)

Kacha ty 13go grudnia wyjeżdzasz? A do jakiego miasta w PL? Może sie spotkamy bo ja tez 13go wyjezdzam :)
20 października 2013 16:38
O,ja tez 13-go XII z Hannoveru do Pily-Sindbad
20 października 2013 19:20
Asik

Kacha ty 13go grudnia wyjeżdzasz? A do jakiego miasta w PL? Może sie spotkamy bo ja tez 13go wyjezdzam :)

ja  jade  13albo 14 grudnia jade w okolice Bolesławca Ślaskiego,
20 października 2013 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

ja  jade  13albo 14 grudnia jade w okolice Bolesławca Ślaskiego,

Ja do Wroclawia. Ale z Aachen...to jest pierwszy przystanek :( Myślaąłm ze z twojego miasta przez Aachen jedzie...ale by bylo cudnie :))
20 października 2013 19:57
kiedys jechałam busem z kobieta z Aachen.tylrze ja prywatnym autem bede jechac
20 października 2013 20:32
kacha25

kiedys jechałam busem z kobieta z Aachen.tylrze ja prywatnym autem bede jechac

No tak :( Ale nic :) Jak powiem komornikowi "wypadnij pan" to sobie auto kupię :) a co! A potem zrobie prawko... :) 
20 października 2013 21:01
Asik

No tak :( Ale nic :) Jak powiem komornikowi "wypadnij pan" to sobie auto kupię :) a co! A potem zrobie prawko... :) 

nie o to chodzi:) bo prawka tez jeszcze niemam jestem w trakcie tylko,że jeżdze z osobmi prywatnymi które tez wracaja do domu swoim autem.to sie zabieram bo szybciej:) a ty z wrocławia heh to niedaleko od bolesławcazawsze mozemy sie spotkac w pl:)
21 października 2013 07:42
kacha25

nie o to chodzi:) bo prawka tez jeszcze niemam jestem w trakcie tylko,że jeżdze z osobmi prywatnymi które tez wracaja do domu swoim autem.to sie zabieram bo szybciej:) a ty z wrocławia heh to niedaleko od bolesławcazawsze mozemy sie spotkac w pl:)

Też prawda :) Napisz edzis maila :)
21 października 2013 17:13 / 1 osobie podoba się ten post
cytrynka333

hej kacha25! Jesteś jeszcze w Kolonii? Ja jestem na Dellbrück, może się jakoś spotkamy, nie będzie Ci juz tak smutno :)

hej cytrynka ja jestem w dunnwald 5 km. od ciebie ... jutro zamierzam na rowerku pojezdzic wiec mogłabym do ciebie dotrzec.... popołudniu
21 października 2013 18:18
czarna11

hej cytrynka ja jestem w dunnwald 5 km. od ciebie ... jutro zamierzam na rowerku pojezdzic wiec mogłabym do ciebie dotrzec.... popołudniu

Hej czarna! Napisałam do Ciebie smsa. Jestem chętna na jutro. Która godzinę masz na myśli popołudniu?