Kolonia

19 października 2013 18:34 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

dziewczyny jest któras tu w KOLN.BO MI SMUTNO SAMEJ:)

hej kacha25! Jesteś jeszcze w Kolonii? Ja jestem na Dellbrück, może się jakoś spotkamy, nie będzie Ci juz tak smutno :)
19 października 2013 19:20
hej,hej tak jestem do 13 grudnia super,ze sie odezwalas.na Dellbrück znałam jedna opiekinke,tyle ,ze jej juz niema jest inna która tez trzeba poznac no i ciebie. napisz na maila do mnie to sie spotkamy w pn bede mogła po południu ok 15:)
19 października 2013 19:21
cytrynka333

hej kacha25! Jesteś jeszcze w Kolonii? Ja jestem na Dellbrück, może się jakoś spotkamy, nie będzie Ci juz tak smutno :)

i jeszcze z dolnego ślaska jestes same plusy masz hahaha u mnie
19 października 2013 19:33
kacha25

i jeszcze z dolnego ślaska jestes same plusy masz hahaha u mnie

No to koniecznie trzeba się spotkac ;) pozdrawiam
20 października 2013 14:29
Ja tez w KÖLN:)
20 października 2013 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

hej,hej tak jestem do 13 grudnia super,ze sie odezwalas.na Dellbrück znałam jedna opiekinke,tyle ,ze jej juz niema jest inna która tez trzeba poznac no i ciebie. napisz na maila do mnie to sie spotkamy w pn bede mogła po południu ok 15:)

Kacha ty 13go grudnia wyjeżdzasz? A do jakiego miasta w PL? Może sie spotkamy bo ja tez 13go wyjezdzam :)
20 października 2013 16:38
O,ja tez 13-go XII z Hannoveru do Pily-Sindbad
20 października 2013 19:20
Asik

Kacha ty 13go grudnia wyjeżdzasz? A do jakiego miasta w PL? Może sie spotkamy bo ja tez 13go wyjezdzam :)

ja  jade  13albo 14 grudnia jade w okolice Bolesławca Ślaskiego,
20 października 2013 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

ja  jade  13albo 14 grudnia jade w okolice Bolesławca Ślaskiego,

Ja do Wroclawia. Ale z Aachen...to jest pierwszy przystanek :( Myślaąłm ze z twojego miasta przez Aachen jedzie...ale by bylo cudnie :))
20 października 2013 19:57
kiedys jechałam busem z kobieta z Aachen.tylrze ja prywatnym autem bede jechac
20 października 2013 20:32
kacha25

kiedys jechałam busem z kobieta z Aachen.tylrze ja prywatnym autem bede jechac

No tak :( Ale nic :) Jak powiem komornikowi "wypadnij pan" to sobie auto kupię :) a co! A potem zrobie prawko... :) 
20 października 2013 21:01
Asik

No tak :( Ale nic :) Jak powiem komornikowi "wypadnij pan" to sobie auto kupię :) a co! A potem zrobie prawko... :) 

nie o to chodzi:) bo prawka tez jeszcze niemam jestem w trakcie tylko,że jeżdze z osobmi prywatnymi które tez wracaja do domu swoim autem.to sie zabieram bo szybciej:) a ty z wrocławia heh to niedaleko od bolesławcazawsze mozemy sie spotkac w pl:)
21 października 2013 07:42
kacha25

nie o to chodzi:) bo prawka tez jeszcze niemam jestem w trakcie tylko,że jeżdze z osobmi prywatnymi które tez wracaja do domu swoim autem.to sie zabieram bo szybciej:) a ty z wrocławia heh to niedaleko od bolesławcazawsze mozemy sie spotkac w pl:)

Też prawda :) Napisz edzis maila :)
21 października 2013 17:13 / 1 osobie podoba się ten post
cytrynka333

hej cytrynka ja jestem w dunnwald 5 km. od ciebie ... jutro zamierzam na rowerku pojezdzic wiec mogłabym do ciebie dotrzec.... popołudniu
21 października 2013 18:18
czarna11

hej cytrynka ja jestem w dunnwald 5 km. od ciebie ... jutro zamierzam na rowerku pojezdzic wiec mogłabym do ciebie dotrzec.... popołudniu

Hej czarna! Napisałam do Ciebie smsa. Jestem chętna na jutro. Która godzinę masz na myśli popołudniu?
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.