Kolonia

23 stycznia 2014 06:27
pozdrawiam koleżanki z Kolonii ,siedze tu już trzeci miesiąc ale odloczam tygodnie do powrotu .wyjeżdzam 10 marca ,może któraś z was też jedzie do domku w tym terminie. pozdrawiam
23 stycznia 2014 10:12
zo57sia

pozdrawiam koleżanki z Kolonii ,siedze tu już trzeci miesiąc ale odloczam tygodnie do powrotu .wyjeżdzam 10 marca ,może któraś z was też jedzie do domku w tym terminie. pozdrawiam

Zajrzyj na szukam koleżanki tam też są wpisy z okolicy Koln. Ja będę kilkanaście km od Koln, zależy w jakiej dzielnicy jestes. Ale ja tam nie mam pojazdu do dyspozycji.
30 stycznia 2014 06:41
dzien dobry koleżankom z kolonii,może któras wie kiedy spadnie śnieg mój organizm nie wytrzymuje dlugiej jesieni. Chociaż troche mrozu by sie przydalo.pozdrawiam i spokojnej pracy życze.
30 stycznia 2014 08:32 / 1 osobie podoba się ten post
zo57sia

dzien dobry koleżankom z kolonii,może któras wie kiedy spadnie śnieg mój organizm nie wytrzymuje dlugiej jesieni. Chociaż troche mrozu by sie przydalo.pozdrawiam i spokojnej pracy życze.

Śnieg jest aktualnie w Polsce, ja go mam już dość.
W poniedziałek wracam w Twoje okolice i nie życzę sobie żadnego "białego świństwa"! ;-)
30 stycznia 2014 14:05
no to będziesz miala piękną wiosne w kolonii.a ja chce mimo wszystko troche zimy ale na nią musze poczekać.
30 stycznia 2014 15:02
ja juz we wtorek tez bede juz w Koln:)
30 stycznia 2014 22:21
zo57sia

pozdrawiam koleżanki z Kolonii ,siedze tu już trzeci miesiąc ale odloczam tygodnie do powrotu .wyjeżdzam 10 marca ,może któraś z was też jedzie do domku w tym terminie. pozdrawiam

witam koleżankę z Kolonii, ja też planowo mam jechać 10 marca do domu :) jeśli możesz napisz na jakim osiedlu jesteś, ja na Zollstockgurtel, nie wiem czy poprawnie napisałam nazwę, pozdrawiam :)
30 stycznia 2014 23:10
zo57sia

no to będziesz miala piękną wiosne w kolonii.a ja chce mimo wszystko troche zimy ale na nią musze poczekać.

Ja jadę do Odenthal, to  jest około 20 km od Kolonii.
01 lutego 2014 07:14
witam a w kolonii pada deszcz od rana , życze spokojnej pracy
01 lutego 2014 07:20
o i jade do domku 10 marca a jestem w dzielnicy Portz chyba taka nazwa na ulicy evastr. Daleko od centrum.pozdrawiam Ja jade Sindbadem po poludniu
01 lutego 2014 08:43
zo57sia

o i jade do domku 10 marca a jestem w dzielnicy Portz chyba taka nazwa na ulicy evastr. Daleko od centrum.pozdrawiam Ja jade Sindbadem po poludniu

Ja jeżdżę małymi busami i wyjeżdżam raniutko Też będę wracać 10 marca.
02 lutego 2014 06:09
witam Was wszystkie i życze milej niedzieli.
03 lutego 2014 07:09
dzien dobry już 3 luty i do końca jeszcze troszeczke , milego dnia zycze wszystkim
03 lutego 2014 15:45
zo57sia

o i jade do domku 10 marca a jestem w dzielnicy Portz chyba taka nazwa na ulicy evastr. Daleko od centrum.pozdrawiam Ja jade Sindbadem po poludniu

Zosiu i ja powinnam 10 Sindbadem jechać :) Portz i Zollstock gdzie ja jestem leżą po przeciwnej stronie rzeki ale prawie równolegle do siebie, hektary nas dzielą :(
 
04 lutego 2014 07:03
to super Anetko może sie zobaczymy nareszcie porozmawiam po polsku . pozdrawiam