10 grudnia 2012 15:22

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie Global  Service M&A ze Świdnicy. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.

11 grudnia 2012 17:23
witam,
ja jeżdzę z tej firmy, z czystym sumieniem mogę polecić.
Wypłaty terminowe, nawet wcześniej.
21 lutego 2013 11:29
Witam,Berlinko może powiedzieć czy umowa jest o pracę,bo na nich stronie jest napisane,że jest i jakie są zarobki?
21 lutego 2013 23:58
Umowa o prace do 1100 euro. W zeszłym roku tak było jak do nich startowałam.
22 lutego 2013 00:18
Nie jestem pewna jak firma wywiązuje się ze świadczeń jeżeli chodzi o opiekę.Bo niestety jeżeli chodzi o pośrednictwo innego rodzaju pracy jest bardzo negatywnie. Warto wziąć pod uwagę jak wypowiadają się koleżanki na innych forach.
17 marca 2013 16:53
Witam, tez byłam zatrudniona przez te firmę,
( teraz opiekuję się wnukami i nie jezdze juz do Niemiec)
i wszystko było ok,wypłaty terminowe, umowa o pracę,
nawet dostałam zwrot kosztów za kurs niem.
Fakt , trafiłam na super miejsce i miła podopieczna, i nie było potrzeba żadnej pomocy czy interwencji ze strony firmy, więc nie wiem jak to jest gdyby była takowa potrzebna.
Ttylko troche problemów z A1- długo się czekało no ale na szcęście nie było potrzebne.
i koszty podróży- płacą 1 euro za kazdy dzien pobytu, czyli na krotkie wyjazdy to się nie oplaca.


21 marca 2013 09:35
Z tego co mi wiadomo,bo dzis zdwoniłam i sie dowiadywałam to zatrudniaja jedynie na umowę zlecenie,bo zaszły zmiany w ZUSIE.
30 maja 2013 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
Witam, a ja nie polecam firmy Global Service , bo maja głogowe stawki,dziewczyny ceńcie się nie pracujcie za głodowe stawki,musi byc conajmniej 1.100 euro za miesiąc przy opiece jednej osoby, naturalnie z komunikatywnym niemieckim, pracując za głodowe stawki przy 24-godzinnej opiece same jestescie sobie winne,bo zaniżacie wynagrodzenia, wszystko drożeje,a opiekunki z doświadczeniem dają się wykorzystywac przez agencje i pracuja za stawki-miesieczne od 700-do 900 euro-przy opiece jednej osoby, a przy opiece dwoch osób za 1000-1100 euro, to ABSURD,trzeba się cenić to agencje będą ZMUSZONE proponować wyższe stawki.Agencje Pośrednictwa błednie twierdzą proponując zlecenie opieki do małżeństwa w wieku ok.85 lat oboje,że np.tylko jedna osoba np.babcia wymaga opieki, a dziadek nie,bo np.sam chodzi i proponują za 2 osoby stawke np.1.100euro-netto miesiecznie,co jest wyzyskiem,gdyż dla dadka też się gotuje,pierze,slucha jego problemów,towarzyszy itd.,jest to praca przy dwóch osobach za wynagroszenie-netto conajmniej 1.300 euro i powyżej tej stawki,gdyż Niemcy płacą tej agencji podwójnie.NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTYWAĆ agencjom, to ONE zaczną wkońcu szanować opiekunki,bo my utrzymujemy te agencje.POZDRAWIAM
31 maja 2013 00:10 / 2 osobom podoba się ten post
Dalia66 przyznaję Ci całkowitą racje...
11 września 2013 14:21
Witam!

Jeżdżę z firmy już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona.
Zlecenia są różne, bo i sami pacjenci są różni. Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane terminowo, firma zwraca też koszty przejazdu no i oczywiście zakwaterowanie i wyżywienie jest również zapewnione.
Poza tym obsługa w biurze bardzo fajna, zawsze mogę liczyć na pomoc koordynatora.
Polecam!
11 września 2013 14:27
donka ,na jakich zasadach zatrudniaja ?jaka umowa?
11 września 2013 15:01 / 4 osobom podoba się ten post
Do mnie dzwonili dwa razy.Nie mieli nic szalonego do zaoferowania.Jeden z babcią z demencją 3 stopnia , kompletnie bez kontaktu leżącą z zewn złamaniem z najniższym możliwym wynagrodzeniem w tej firmie a drugie też nie wiele lepsze. Nie wiem czy mogę podac tu przedziały kwotowe jakie polecają , ale są naprawde mało ciekawe.
Aha przy tej pierwszej niekontaktowej babci usłyszałam Pani Aniu ale rodzina jest fajna.Halo czy ja tam jadę z wizyta do rodziny czy do chorej babci.??
11 września 2013 15:04
Nie wiem jak jest teraz, ale trzy lata temu złożyłam tam dokumenty. O ile dobrze pamiętam rozmawiałam wtedy z właścicielką. Poinformowała mnie, że się do mnie odezwie... z tego co pamiętam dość długo czekałam i totalne echo... w końcu udało mi się samodzielnie znaleźć pracę, więc poszłam odebrać swoje dokumenty. Powiem, że poczułam się trochę zignorowana. Pani w biurze powiedziała, że nie mają dla mnie żadnej oferty, ponieważ jestem za młoda... potem zaczęłam się zastanawiać po co brała ode mnie w ogóle dokumenty...
no ale nie wnikałam...
11 września 2013 16:11
Tali

Nie wiem jak jest teraz, ale trzy lata temu złożyłam tam dokumenty. O ile dobrze pamiętam rozmawiałam wtedy z właścicielką. Poinformowała mnie, że się do mnie odezwie... z tego co pamiętam dość długo czekałam i totalne echo... w końcu udało mi się samodzielnie znaleźć pracę, więc poszłam odebrać swoje dokumenty. Powiem, że poczułam się trochę zignorowana. Pani w biurze powiedziała, że nie mają dla mnie żadnej oferty, ponieważ jestem za młoda... potem zaczęłam się zastanawiać po co brała ode mnie w ogóle dokumenty...
no ale nie wnikałam...

Jak to po co? Baze danych sobie w ten sposób firmy powiekszają......
11 września 2013 16:13
No i co z tego mają jak i tak mają do d... oferty pracy:))