14 września 2016 19:41 / 3 osobom podoba się ten post
MartaP

Nie wiem ile pieniędzy są Tobie winni,ale tez radzę nie odpuszczać!

Toć nie odpuszczam...a pieniądze jakie by nie były zawsze są mile widziane...
23 września 2016 09:21
witam,możliwe Zus 800 brutto,do nizego sie nie liczy,dzwoniłam do Zusu,powiedziano mi zebym pismo napisala,straszne ,ale teraz jestem na wypowiedzeniu,zastanówcie ie nad wsółpraca,chyba że nie zalezy wam,na recie i emeryturze..buziaki

tak jak napisałam 2 euro-dwa na dzień..pozdrawiam
23 września 2016 09:33 / 4 osobom podoba się ten post
Przepraszam , ze zwracam uwage , ale zrobie to przed Moderatorem:
Nie pisz tyle postow jeden po drugim.
Marsz do regulaminu 
23 września 2016 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Przepraszam , ze zwracam uwage , ale zrobie to przed Moderatorem:
Nie pisz tyle postow jeden po drugim.
Marsz do regulaminu :moderator2::moderator2:

Właśnie!
02 października 2016 11:28
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
02 października 2016 11:34 / 1 osobie podoba się ten post
jolast

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

"Każda pliszka swój ogonek chwali"...
A jaki masz dowód na to ze to co wyżej przez forumowiczki napisane jest nieprawdą? Ta strona, która podałaś tego nie dowodzi.
02 października 2016 11:40
MeryKy

"Każda pliszka swój ogonek chwali"...
A jaki masz dowód na to ze to co wyżej przez forumowiczki napisane jest nieprawdą? Ta strona, która podałaś tego nie dowodzi.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
02 października 2016 11:42
jolast

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Tutaj piszą opinie osoby, które doswiadczyly pracy w danej firmie.
02 października 2016 11:51 / 3 osobom podoba się ten post
jolast

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Sądzisz, ze nie wiemy że ludzie za pieniądze wszystko napiszą? Nawet pozytywną opinie.

Musi pani Administrator tu zaglądnąc bo widac pani z biura bardzo się tu rozgościła.
02 października 2016 12:01
MeryKy

Sądzisz, ze nie wiemy że ludzie za pieniądze wszystko napiszą? Nawet pozytywną opinie.

Musi pani Administrator tu zaglądnąc bo widac pani z biura bardzo się tu rozgościła.

No, widzisz, moja opinia o tej agencji jest negatywna. Przepraszam za wpis jeden po drugim.
18 listopada 2016 09:03
Proszę zapoznać się z regulaminem. Admin
18 listopada 2016 09:12 / 3 osobom podoba się ten post
madziucha

Proszę zapoznać się z regulaminem. Admin

Masz prawo do swojego zdania,ale nie wiem dlaczego mialabym beatyfikowac firmy,tylko za to,ze za pieniadze wykonuja swoje obowiazki. Nie wiem dlaczego mam pisac,ktora firma placi na czas,bo to chyba jasne,ze powinna to robic? Nie mam pojecia co w tym takiego pieknego,ze jak opiekunka ma problem,to firma organizuje jej wyjazd i nie robi problemow. Dla mnie sa to normalne dzialania. Firmy nie sa swietymi krowami,jest ich na rynku pelno,i nikt nie bedzie ich wynosil na piedestal za to,ze wykonuja swoje obowiazki. Zadna koordynatorka nie pracuje charytatywnie wiec nie trzeba zakladac jej aureoli. Pracuje tam za pieniadze zarobione przez nas,opiekunki. Czasami mysle,ze firmom przewraca sie nie tylko w glowach ale nawet w doopach. Nie przepraszam za slowa,bo nie uwazam ,ze sa zbyt mocne. Sa szczere.
Tak wiec widzisz kochana,kazdy kij ma konce dwa. I na kazdym koncu tkwi ktos inny....


I zeby nie bylo,nie znam tej firmy. I pisalam bardzo ogolnie. Po prostu krew mnie zalewa czytajac niektore posty.
Sorry ale taka jest prawda. Buziaki!!!
08 lutego 2017 20:44
witam bardzo dawno tutaj nie zagladalam dopiero jak dostalam pismo ze  firma  ma sprawe w sadzie  zaczelam szukac jakiejs wiadomosci na  forum i znalazlam pare  wpisow  z  ta  firma  nie  pracuje  juz  kilka  lat  i  powiem szczerze  ze  nie  bardzo wiem  o co chodzi moze  mi  ktos  poimoc  w  pismie  jest  podane  pare  nazwisk mysle  ze  zostalysmy w  jakis  sposob oszukane