Mój pierwszy wyjazd

09 marca 2018 14:58 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Oooo.....ode mnie pozdrów.....koniecznie !  I ucaluj w czółko......:aniolki:

Ucałuję ...w samo oczko kamerki Powiem , że od Ciebie ....gdyby ode mnie mogłoby go zemdlić
09 marca 2018 15:05 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Zapytam ...u źródła . Pozdrowić od Ciebie ...czy też sama pozdrowisz ?:smiech2::buziaki2:

Oczywiscie ,pozdrów. 
Jako  źródło , miałam na myśli Knorra, jego rzecz dotyczyła w tamtej dyskusji. 
09 marca 2018 15:13 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Oczywiscie ,pozdrów. :buziaki1:
Jako  źródło , miałam na myśli Knorra, jego rzecz dotyczyła w tamtej dyskusji. :buziaki1:

Oszszywiściee ...
18 marca 2018 10:57 / 1 osobie podoba się ten post
Kurczę jutro już wyjazd , znów na stare śmieci koniec laby ;) podróżuję może któraś z Was kobitki z firmy komfortowe busy ? Ja jutro z nimi wyruszam po raz pierwszy .
18 marca 2018 11:05 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Kurczę jutro już wyjazd , znów na stare śmieci koniec laby ;) podróżuję może któraś z Was kobitki z firmy komfortowe busy ? Ja jutro z nimi wyruszam po raz pierwszy .

Napisz jeszcze skąd jedziesz, rejonizacja obowiązuje . Każdy przewoźnik ma jakis obszar do obsługi .
18 marca 2018 11:10 / 1 osobie podoba się ten post
Jadę z Braniewa warmińsko-mazurskie, ich firma bodajże z Olsztyna jak się nie mylę
18 marca 2018 11:22 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Jadę z Braniewa warmińsko-mazurskie, ich firma bodajże z Olsztyna jak się nie mylę

Z pięknej części Polski wyjeżdżasz. Chciałabym tam mieszkać . Ja jestem z innej częsci Polski więc za bardzo nie pomogę.
zobacz tutaj :  https://panoramafirm.pl/przewozy_do_niemiec/warmińsko-mazurskie
18 marca 2018 14:53
Ewelina645

Kurczę jutro już wyjazd , znów na stare śmieci koniec laby ;) podróżuję może któraś z Was kobitki z firmy komfortowe busy ? Ja jutro z nimi wyruszam po raz pierwszy .

Gdzie jedziesz na stare kąty ? Do tego dziadka, co babcia tak oszczędzała płyn do naczyń ? Czy ja cos mylę..   A najczęściej jeżdżę z Braciakami , jutro też. 
18 marca 2018 15:00 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Gdzie jedziesz na stare kąty ? Do tego dziadka, co babcia tak oszczędzała płyn do naczyń ? Czy ja cos mylę..   A najczęściej jeżdżę z Braciakami , jutro też. :-)

Tak właśnie tam , no oszczędna ale co ja mogę ona jest u siebie haha wiem już na co się nastawić , trzeba robić swoje i tyle .  ;)
18 marca 2018 19:13 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Gdzie jedziesz na stare kąty ? Do tego dziadka, co babcia tak oszczędzała płyn do naczyń ? Czy ja cos mylę..   A najczęściej jeżdżę z Braciakami , jutro też. :-)

Ja raz jechałam z Braciakami. Całą drogę kierowca gadał przez telefon, ciągle czegoś szukał na podłodze pod stopami . Qrcze miałam pietra jak nigdy . Nic nie pomagało, żadne prośby . Lubię jak kierowca spokojny, uprzejmy,czysty i sympatyczny . W końcu parę godzin musimy być w jednym pomieszczeniu . Widzę spokoj kierowcy to spię ,jak sie wierci to albo owsiki ma, albo ADHD