Nasze dzieci i wnuki

29 lutego 2016 13:26 / 2 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Współczuję Ci Zofija i jednocześnie podziwiam.Straciłam malutką córeczkę,3 letnią i nigdy nie pogodziłam sie z tym faktem.Prawda,z biegiem lat serce  przestało  boleć,ale nie umiałam znależć nigdzie,a tym bardziej pocieszenia w Kościele.Jestem wierząca,a może nawet teraz coraz bardziej,im starsza.Też wierzę,że kiedyś spotkam się z Nią.Przytulam cieplutko,dzisiaj  dołączę jedną modlitwę  więcej...

Dziękuję, rozumiem Cię i 
31 marca 2016 22:29 / 7 osobom podoba się ten post
Uprzejmie donoszę ,że stadko naszych wnuków na jesieni się powiększy:)Syn pana F. taki pracowity:)Już mamy w sumie pięcioro,a teraz dojdzie szóste:)Jak nie było to nie było a jak już się posypało to prawie hurtem:):):Hi hi hi Jak się ta banda za 15 lat zwali na wakacje,to ja uciekam do sanatorium:)
07 kwietnia 2016 12:39 / 9 osobom podoba się ten post

Moja wnuczka Marysia.Ma 9 miesięcy.Baardzo ją kocham.

07 kwietnia 2016 12:53 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Moja wnuczka Marysia.Ma 9 miesięcy.Baardzo ją kocham.

 Jaka slodka,piekna  jest
07 kwietnia 2016 13:12 / 6 osobom podoba się ten post

Piotruś mój  

07 kwietnia 2016 19:11 / 1 osobie podoba się ten post
Gocha1981

Piotruś mój  

Przystojniak
15 maja 2016 13:24 / 7 osobom podoba się ten post
dodane na zapodaj.netTrochę zebrało mi się na wspominki.Cudowne 2 lata z blizniaki, nawet niezle mi bawienie wychodziło.
15 maja 2016 13:26 / 6 osobom podoba się ten post
dodane na zapodaj.netAtu już 5 -latki - przedszkolaki:) jeszcze 2 tyg, i szalej dusza babcia przyjechała:)
15 maja 2016 13:33 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

dodane na zapodaj.netAtu już 5 -latki - przedszkolaki:) jeszcze 2 tyg, i szalej dusza babcia przyjechała:)

Cudowne dzieci, śliczne, kochane
15 maja 2016 13:42 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Cudowne dzieci, śliczne, kochane :tanczy:

Mam jesdodane na zapodaj.netzcze jedną wnusie 11 letnią z którą mieszkam:)
15 maja 2016 14:05 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Mam jesdodane na zapodaj.netzcze jedną wnusie 11 letnią z którą mieszkam:)

Masz Cudne życie Michasiu, nie jesteś sama.
Moje gratulacje
15 maja 2016 14:14 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Masz Cudne życie Michasiu, nie jesteś sama.
Moje gratulacje :niech zyje:

Jestem spełnioną Babcią i Matką - szczęśliwą, żoną to już temat rzeka jak mąż prawie ćwierć wieku na wyjeżdzie, ale cieszymy się chwilą.:)Dziękuję:):):)
15 maja 2016 14:28 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Jestem spełnioną Babcią i Matką - szczęśliwą, żoną to już temat rzeka jak mąż prawie ćwierć wieku na wyjeżdzie, ale cieszymy się chwilą.:)Dziękuję:):):)

Michasiu, właśnie piękne jest to, kiedy człowiek potrafi sie ta chwilą cieszyć i te chwile doceniać! Masz urocze wnuki!
15 maja 2016 14:29 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Michasiu, właśnie piękne jest to, kiedy człowiek potrafi sie ta chwilą cieszyć i te chwile doceniać! Masz urocze wnuki! :-)

30 września 2016 21:05 / 16 osobom podoba się ten post
Nie mogę znaleść tematu o wnukach, więc tu napiszę. Moja najmłodsza wnuczka Lucynka skończyła dzisiaj 2 latka. Tort urodzinowy poczeka do następnej niedzieli, kiedy ja już będę w domu.
Przeniesione do odpowiedniego tematu :)