Nasze dzieci i wnuki

30 września 2016 21:12 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

Nie mogę znaleść tematu o wnukach, więc tu napiszę. Moja najmłodsza wnuczka Lucynka skończyła dzisiaj 2 latka. Tort urodzinowy poczeka do następnej niedzieli, kiedy ja już będę w domu.
Przeniesione do odpowiedniego tematu :)

Śliczna.....taki mały słodziak.....
30 września 2016 22:41 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Nie mogę znaleść tematu o wnukach, więc tu napiszę. Moja najmłodsza wnuczka Lucynka skończyła dzisiaj 2 latka. Tort urodzinowy poczeka do następnej niedzieli, kiedy ja już będę w domu.
Przeniesione do odpowiedniego tematu :)

Pamiętam narodziny Lucynki , jak przeżywałaś, a ona już taka duża  i śliczna. Wyobrażam sobie ( niestety tylko tak) jakie to szczęście, ale ciesze się też Zosieńko Twoja radością 
30 września 2016 22:44 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

Nie mogę znaleść tematu o wnukach, więc tu napiszę. Moja najmłodsza wnuczka Lucynka skończyła dzisiaj 2 latka. Tort urodzinowy poczeka do następnej niedzieli, kiedy ja już będę w domu.
Przeniesione do odpowiedniego tematu :)

Jaka śliczna. Tez pamiętam Zosiu, jak Lucynka sie urodziła i chwaliłaś się tym szczęsciem na forum. To juz 2 lata, jak ten czas leci
30 września 2016 22:45 / 6 osobom podoba się ten post
margaritka59

Pamiętam narodziny Lucynki , jak przeżywałaś, a ona już taka duża  i śliczna. Wyobrażam sobie ( niestety tylko tak) jakie to szczęście, ale ciesze się też Zosieńko Twoja radością :-)

Tak dzieci szybko rosną, zwłaszcza czyjeś. Lucynka jest cudowna, kochana i taka radosna, jakby każdą chwilą chciała podziękować za to, że jest, że żyje.
01 października 2016 09:38 / 5 osobom podoba się ten post
Zofija

Nie mogę znaleść tematu o wnukach, więc tu napiszę. Moja najmłodsza wnuczka Lucynka skończyła dzisiaj 2 latka. Tort urodzinowy poczeka do następnej niedzieli, kiedy ja już będę w domu.
Przeniesione do odpowiedniego tematu :)

Przeslodka ;))) Ciesze sie razem z Toba Zosiu. I gratuluje takiej slicznej wnuczki.I musze dodac,ze ta mala,urocza dziewczynka,ma taka sama kurtke jak ja 
10 października 2016 14:01 / 4 osobom podoba się ten post
Tak mnie refleksja naszła, jaka jest korzyść z posiadania dziecka w szkole podstawowej , że można cały materiał przerobić jeszcze raz od nowa.
10 października 2016 15:08 / 1 osobie podoba się ten post
kasia14

Tak mnie refleksja naszła, jaka jest korzyść z posiadania dziecka w szkole podstawowej :eureka: , że można cały materiał przerobić jeszcze raz od nowa. :niech zyje:

Szkoła podstawowa to więcej luzu dla rodzica, bo i latorośl bardziej samodzielna, a szkoła średnia (mój przypadek) to już matka może nach Deutschland się pakować ;D
12 października 2016 01:00 / 2 osobom podoba się ten post
hedonizm

Szkoła podstawowa to więcej luzu dla rodzica, bo i latorośl bardziej samodzielna, a szkoła średnia (mój przypadek) to już matka może nach Deutschland się pakować ;D

Niby tak, ale z drugiej strony mówią, że: "Małe dzieci, mały kłopot; duże dzieci duży kłopot" 
12 października 2016 07:44 / 3 osobom podoba się ten post
Wiecie? Kiedy wyjeżdżałam pierwszy raz to moja córka zdawala maturę. W tym roku w czerwcu skończyła stidia,obronila się na 5, znalazla dobra prace i wyprowadzila sie na swoje. Sama odciela pępowinę. A my starzyki sami w domu zostali. Ot...wyfrunęło dziecię z gniazda.
12 października 2016 07:53 / 4 osobom podoba się ten post
Nie no dumna jestem ale to takie smutne ze czas jak wariat leci. W dodatku teraz zdalam sobie sprawe ze jestem...stara! Ale zaraz...to moja corka jest stara to ona dorosla a nie ja
12 października 2016 09:03 / 4 osobom podoba się ten post
Asik1

Nie no dumna jestem ale to takie smutne ze czas jak wariat leci. W dodatku teraz zdalam sobie sprawe ze jestem...stara! Ale zaraz...to moja corka jest stara to ona dorosla a nie ja

Asik, dzieci się chowa nie dla siebie...!!!! Przychodzi czas, że wyfruwają z gniazda i wtedy możemy poświęcić się sobie....mamy czas na realizację własnych przyjemności.....tjaaa....te nasze dzieciaki jakoś szybko się starzeją.....a My wciąż piękne i młode...!!!
12 października 2016 09:17 / 1 osobie podoba się ten post
Jaki słodziak.....wesolutki Filipek. Ten okres jest najpiękniejszy...
12 października 2016 13:13 / 2 osobom podoba się ten post
Berdi słodki ten Twój wnusiu!
18 listopada 2016 20:55 / 18 osobom podoba się ten post

No,to zdjęcie mówi samo za siebie-to był cudowny dzień,odwiedziłam Mamusię,a nie jest zbyt zdrowa.Zobaczymy się dopiero za dwa miesiące,nic Jej nie powiedziałam o wyjeżdżie do DE,nie chciałam martwić...Ale jestem szczęśliwa,bo mogłam Ją przytulić.Oby jeszcze wiele takich dni razem.

18 listopada 2016 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

No,to zdjęcie mówi samo za siebie-to był cudowny dzień,odwiedziłam Mamusię,a nie jest zbyt zdrowa.Zobaczymy się dopiero za dwa miesiące,nic Jej nie powiedziałam o wyjeżdżie do DE,nie chciałam martwić...Ale jestem szczęśliwa,bo mogłam Ją przytulić.Oby jeszcze wiele takich dni razem.

Kruszynko bardzo ci zazdroszcze tych chwil z mamą moja nie żyje już 10 lat życze ci jeszcze wiele takich spotkan z mamą.