Nasze dzieci i wnuki

19 stycznia 2013 23:47
Cudne slodziaki... sliczne... radosne i zupelnie rozne...
19 stycznia 2013 23:47 / 1 osobie podoba się ten post
... masz czym sie pochwalic... swietny facet....
19 stycznia 2013 23:54
AniuSun... dla dzieci 80% z nas tutaj jest... ciekawa jestem pozostalych 20%... zarabiaja na norki i brylanty:)))

Moje dzieci i wnuczeta... sa calym moim swiatem... choc i o swoim nie zapominam...
20 stycznia 2013 07:44
Marba, patrząc na Twoje wnuki przypomniałam sobie, jak poszłam raz do galerii rysunków Andrzeja Mleczki wybrać coś na prezent z moim synem, który miał wtedy parę lat, może z 7. Oglądaliśmy rysunki śmiejąc się i rozmawiając ze sobą. Sprzedawca powiedział do mnie:

-Kiedy na Państwo patrzę widzę, że pani dziecko jest kochane-

Poprosiłam go, aby rozwinął temat i wtedy mi wyjaśnił, że obserwuje rodziców, którzy tu przychodzą i widzi, że nie wszyscy dobrze traktują swoje dzieci, bo maluchy są spięte i smutne, i nie płyną między nimi a rodzicami dobre fluidy. Twoje wnuki promieniują radością, pogratuluj ode mnie rodzicom!

Kika, tych norek i brylantów mamy już tak dużo, że wkrótce nam się znudzą, hi, hi...
20 stycznia 2013 10:50
Romana, dzięki za dobre słowo, które przekażę córce i zięciowi. Będzie im miło. Jak rodzice się kochają to i dzieci są szczęśliwe, nie może być inaczej.
20 stycznia 2013 11:21
Uderz w stol... a nozyce same sie odezwa:)))
Podzielisz sie.....

Marba Twoje wnuczatka sa niezwykle urocze.... z zachwytem na nie spogladam... moze jako awatar...
20 stycznia 2013 15:19
Kika, brylanty i diamenty rozdaję tylko na tony - pół tony wystarczy? ale odbiór osobisty, innego nie uznaję!
20 stycznia 2013 16:24
To juz nie zarty.... rezygnuje z brylantow...polskie FBI rozpytuje o Ciebie....

Spotkanie niewykluczone...

26 stycznia 2013 10:51
Witam cieplutko!

Dzisiaj trafiłam na tą historię-polecam szczególnie dla niedowiarków.

http://www.sfora.pl/To-prawdziwy-cud-Zobacz-co-przezylo-to-dziecko-s51890-slide5
26 stycznia 2013 15:59
Ja mam troje przecudownych wnucząt dziewczynki 8 i 6 lat i wnusia 4 latka.Są przekochane każde inne. Najstarsza Dominika to żywe srebro mimo,że dziewczynka to jeszcze się nie splamiła zabawą lalkami jej ulubione zajęcie to gra w "nogę'.Lenka 6lat to jej przeciwieństwo ta może cały dzień siedzieć spokojnie na sofie i bawić się lalkami a Borys to następne sreberko wszędzie go jest pełno.Jak wracam do Polski to wszyscy troje chcą u mnie zostać i oczywiście ze mną spać.
01 lutego 2013 20:16
A ja już od kilku dni cieszę się na przyjazd moich!

Przyjadą wnuki - Karolinka - 6 miesięcy,Jonaszek - 4,5 lat,syn i synowa!

Mieszkają w czeskim Libercu.
09 lutego 2013 21:58 / 4 osobom podoba się ten post

A to moja córa i wnusia.

09 lutego 2013 21:59
Przesliczne kobietki
21 lutego 2014 19:53
No Marba to mnie rozwaliła tymi zdjęciami ;-)))
21 lutego 2014 20:35 / 11 osobom podoba się ten post
To ja Wam pokaże mojego malutkiego przystojniaka :)