Boże Narodzenie do 2017 - życzenia

21 grudnia 2016 22:12 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Ryba świeża czyli dorsz w jajku, duszony wolno na maśle. Na wierzchu dwie krewetki (stojące ogonkiem do góry, a jak) Surówka z pora i jabłka. Ziemniaki.
Do popicia aromatyczny rosół z kury, który został ostatnio i go podgrzałem. Jak zostaje rosół, to od razu przelewam do słoika. Wydaje mi się, że jak postoi nieco w rondlu, to od razu czuje blaszany zapach.

hm... mowisz krewetki stojące ogonkiem do góry acha..
.no tak dziś jest dzień gwałtu czy tam orgazmu jakoś tak,więc odpowiednio stały...chyba
tak nieśmiało zapytam czy to byly krewetki rodzaju męskiego czy....
no w sumie jak ogonkiem do góry to chyba....no nie wiem lepiej zapytać
21 grudnia 2016 22:14 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jakiej obsługi???

Miałam na myśli obsługę w firmach, no te co przez telefon zatrudniają.
Miałam w tym roku 2 nieudane próby testu niemieckiego przez telefon i nie wyszło, ale nie poddaję się.
Tak więc wesołych Świąt dla firm (agencji opieki) i koordynatorów. :0)
21 grudnia 2016 22:14 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczynka.z

hm... mowisz krewetki stojące ogonkiem do góry acha..
.no tak dziś jest dzień gwałtu czy tam orgazmu jakoś tak,więc odpowiednio stały...chyba:-)
tak nieśmiało zapytam czy to byly krewetki rodzaju męskiego czy....
no w sumie jak ogonkiem do góry to chyba....no nie wiem lepiej zapytać:-)

Nie wiem, pod ogon im nie zaglądałem.
21 grudnia 2016 22:16
PamelaK

Miałam na myśli obsługę w firmach, no te co przez telefon zatrudniają.
Miałam w tym roku 2 nieudane próby testu niemieckiego przez telefon i nie wyszło, ale nie poddaję się.
Tak więc wesołych Świąt dla firm (agencji opieki) i koordynatorów. :0)

Naucz się gdzie mieszkasz, skąd pochodzisz, jakie czynności wykonujesz przy podopiecznym. I test zaliczysz.
21 grudnia 2016 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
Knorku, mógłbyś mieć tutaj na forum swoje miejsce,gdzie pisałbyś o tych wszystkich potrawach i swoich odczuciach smakowych, mykach itp. Tylko nie idź w stronę seksu, choćby cię namawiali, zachowaj swoją indywidualność,żebyś pozostał Knorrem a nie P.....
21 grudnia 2016 22:22 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Knorku, mógłbyś mieć tutaj na forum swoje miejsce,gdzie pisałbyś o tych wszystkich potrawach i swoich odczuciach smakowych, mykach itp. Tylko nie idź w stronę seksu, choćby cię namawiali, zachowaj swoją indywidualność,żebyś pozostał Knorrem a nie P..... :-)

Pisanie bloga zobowiązuje do kontynuacji i jest pewnego rodzaju ograniczeniem. Wolność jest czymś co cenię najbardziej.
Ale moja Pdp obiad dzisiaj "podziobała" i odsunęła na plan dalszy. Jeszcze niezupełnie zdrowa jest i apetyt nie wrócił.Jutro znowu rosół zrobię, bo ten ostatnio zjadła ze smakiem.
21 grudnia 2016 22:26 / 14 osobom podoba się ten post
Z okazji Świat Bożego Narodzenia,<br />
<br>życzę Ci na stole dużo jedzenia.<br />
<br>By ryba świetnie smakowała<br />
<br>i kapusta pięknie się prezentowała.<br />
<br>Choinka ślicznie świeciła<br />
<br>i każda bombka się mieniła.<br />
<br>Byś znalazł pod choinką prezentów moc,<br />
<br>w tę magiczną i świąteczną noc.
21 grudnia 2016 23:46 / 20 osobom podoba się ten post
Przed snem jeszcze zajrzałam tutaj i chcę już teraz złożyć Wam świąteczne życzenia, bo przez najbliższe 3 dni napewno nie będę miała czasu na forum. 
Kochani życzę Wam:
Znalezione obrazy dla zapytania życzenia n święta katolickie
22 grudnia 2016 06:00 / 18 osobom podoba się ten post
Jutro wieczorem wyjeżdzam,wiec na wszelki wypadek już dzisiaj życze Wam Radosnych świąt Bożego Narodzenia! Nie bede pisac,że życze dużo prezentów - bo mysle,że dla nas wszystkich nie maja one znaczenia. Liczy sie czas z bliskimi! W tym roku,mam to szczescie i moge spedziec Wigilie w gronie Rodziny!To dla mnie najpiekszniejszy prezent!

Nam wszystkim zycze duzo zdrówka na Nowy Rok
22 grudnia 2016 08:11 / 2 osobom podoba się ten post
MartaP

Jutro wieczorem wyjeżdzam,wiec na wszelki wypadek już dzisiaj życze Wam Radosnych świąt Bożego Narodzenia! Nie bede pisac,że życze dużo prezentów - bo mysle,że dla nas wszystkich nie maja one znaczenia. Liczy sie czas z bliskimi! W tym roku,mam to szczescie i moge spedziec Wigilie w gronie Rodziny!To dla mnie najpiekszniejszy prezent!

Nam wszystkim zycze duzo zdrówka na Nowy Rok :swiety:

Bezpiecznej podróży:)
22 grudnia 2016 11:00 / 6 osobom podoba się ten post
Kobietka

W imieniu naszej forumowej koleżanki:
"Zdrowych, superanckich Świąt Bożego Narodzenia, Wigilii wśród bliskich osób, a tym, co na obczyźnie dużo radości, oraz Wielkiej ilości wymarzonych prezentów pod choinką......tego życzę Wam ja - Fioletowa Mysz..."


22 grudnia 2016 13:12 / 16 osobom podoba się ten post
Na prośbę Waszej koleżanki, której obecnie tutaj nie ma, publikuję życzenia od niej i jej choinkę.


Zdrowych, radosnych i pięknych
Świąt Bożego Narodzenia.
Życzę Wam wszystkim.
Ona_Lisa
Mam nadzieję, że nie zapomniałyście o mnie, bo ja nie zapomniałam. Pozdrawiam.
A to moja skromna choinka.


22 grudnia 2016 13:54 / 21 osobom podoba się ten post
Witajcie. Od miesiąca już jestem w domku. Z moją ukochaną rodzinką. Dzisiaj w ferworze świątecznego gotowania i pieczenia składam Wam Wszystkim na tym forum życzenia rodzinnego ciepła, czasu spędzonego z bliskimi sercu osobami. Tym, którzy w pracy czas spędzają życzę by takich świat spędzonych z dala od rodziny było jak najmniej, by mimo, że w pracy upłynął on w przyjaznej i serdecznej atmosferze. WESOŁYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT KOCHANI!!!!!!!!!!!!!!!!
22 grudnia 2016 19:55 / 25 osobom podoba się ten post
Kochani na te nadchodzące Święta życzę wszystkim 

Nadziei – by nie opuszczała,
radości – by rozweselała,
miłości – by obrodziła,
dobroci – by zawsze była – …




22 grudnia 2016 22:35 / 19 osobom podoba się ten post
Kochani! Wszystkim Spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia :)