Boże Narodzenie do 2017 - życzenia

22 grudnia 2016 22:38 / 21 osobom podoba się ten post
A ja Wam życzę Świąt:
Zdrowych - bo to najważniejsze.
Pełnych miłości - bo to sens życia....
Wiary - bo pozwala przetrwać trudne chwile.
Nadziei - bo wtedy niemożliwe jest możliwe....
Prawdziwych przyjaciół - bo to najcenniejsze....
Dobrego humoru - bo to lekarstwo na wszystko....
Samych pięknych dni i spełnienia najskrytszych marzeń....
23 grudnia 2016 07:47 / 18 osobom podoba się ten post
23 grudnia 2016 07:53 / 6 osobom podoba się ten post
A czy Wigilia jest tu przewidziana ?? bo mi już zaczyna gardło ściskać,że jutro będę w taki dzień sama ze sobą, nie puszczę nawet polskich kolęd, bo bym się rozbeczała chyba
23 grudnia 2016 09:33 / 16 osobom podoba się ten post
Kochani!
Dla całego Opiekunkowa, w szczególności dla tych co spędzą Święta w DE w pracy, ale także dla tych co usiądą do rodzinnego stołu z najbliższymi łamiąc się opłatkiem, życzę pięknych, szczęśliwych , usmiechniętych, pachnących choinką Świąt Bożego Narodzenia, dużo siły, wytrwałości, miłości, spokoju,zdrowia, realizacji wszystkich planów i marzeń.
Niech gwiazdka betlejemska da nam wszystkim siłę i światło..czasem to światełko w tunelu...za których pospieszymy...
Ja takie światełko w tunelu dostrzegłam ..i teraz jestem szczęśliwa i kochana...
23 grudnia 2016 10:29 / 13 osobom podoba się ten post
Knorr

Ryba świeża czyli dorsz w jajku, duszony wolno na maśle. Na wierzchu dwie krewetki (stojące ogonkiem do góry, a jak) Surówka z pora i jabłka. Ziemniaki.
Do popicia aromatyczny rosół z kury, który został ostatnio i go podgrzałem. Jak zostaje rosół, to od razu przelewam do słoika. Wydaje mi się, że jak postoi nieco w rondlu, to od razu czuje blaszany zapach.

Kochani , życzę Wam spokojnych Świąt Bożego Narodzenia , dużo , bardzo dużo zdrowia i tylko samych radosnych chwil w życiu ....Tobie Knorr też i nie zapomnij nigdy przelać rosołu do słoika .
 
23 grudnia 2016 11:35 / 19 osobom podoba się ten post
Życzenia ode mnie może wypadną blado na tle innych, ale nie mam tego daru co Wy.
Zdrowych i spokojnych Świat Bożego Narodzenia i żeby nikt nie czuł się samotny.
23 grudnia 2016 11:55 / 14 osobom podoba się ten post
Kochani,życzę Wam szczęśliwych,spokojnych,przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym Świat Bożego Narodzenia.
23 grudnia 2016 13:18 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

A czy Wigilia jest tu przewidziana ?? bo mi już zaczyna gardło ściskać,że jutro będę w taki dzień sama ze sobą, nie puszczę nawet polskich kolęd, bo bym się rozbeczała chyba:-)

Kama, nie będziesz sama.......
23 grudnia 2016 14:02 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Kama, nie będziesz sama.......:aniolki:

no ja myślę :)  trza się zaocznie połamać opłatkiem /tylko żeby był świeży/ bo stary nie chce się rozpuścić, po Wieczerzy stukniemy się pod stołem /kto tam co będzie miał/  a fizycznie.............  i tak będę tylko odganiać mole  

23 grudnia 2016 16:16 / 17 osobom podoba się ten post
Wszystkim życzę zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.
23 grudnia 2016 18:25 / 10 osobom podoba się ten post
Kochani  - życzę Wam spokojnych  Świąt Bożego Narodzenia. Ciepła w sercu, pogodnych  myśli.
Tym, którzy spędzają ten czas w pracy, życzę, aby ten czas upłynął szybciutko i dobrze, i aby myśl o powrocie do domku, do najbliższych i drogich osób, i ich pozytywne myśli w Waszą stronę oraz świadomość, że ktoś czeka, że nie jesteśmy sami, mimo odległości,  chociaż odrobinkę zrekompensowały rozłąkę. Życzę, aby ten mijający czas, nie był czasem smutku, pomimo tęsknoty, lecz aby wzbudził świadomość, że z każdą chwilką, jest się bliżej powrotu do domu.
Tym, którzy ten czas spędzają w domku, życzę,  aby zegar wolniej płynął, pozwalając się nacieszyć atmosferą Świąt, ich klimatem, dłońmi ukochanych osób i ich uśmiechem.
Wszystkiego dobrego
23 grudnia 2016 18:52 / 20 osobom podoba się ten post
Zyczę Wam - tym na wyjeżdzie tego,żebyście przetrwali ten czas świąteczny, daleko od domu w spokoju i serdeczności niemieckich rodzin,żebyście nie odczuli aż tak bardzo braku swoich bliskich,żeby przynajmniej w mimimalnym stopniu w domach Waszych podopiecznych pachniało świętami,żeby czas minął szybko. Ja będę myślami razem z Wami.

Pozostałym życzę,Wesołych Świąt,pachnących choinką i żeby nikt w te święta nie czuł się samotny,pomimo że z rodziną,a samotnie spędzającym Wigilię,życzę żeby to była ostatnia samotna Wigilia w ich życiu.
23 grudnia 2016 20:06 / 10 osobom podoba się ten post
Wszystkim na wyjeździe i tym, którzy spędzają święta w gronie najbliższych
życzę radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. 


23 grudnia 2016 20:16 / 8 osobom podoba się ten post
bieta

Wszystkim na wyjeździe i tym, którzy spędzają święta w gronie najbliższych
życzę radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. 


Już się nie mogę doczekać na Śmingus-Dyngus w Sylwestra :)
23 grudnia 2016 20:20 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Już się nie mogę doczekać na Śmingus-Dyngus w Sylwestra :):przytula:

tak sie dzieje, kiedy wklejasz nie ten link z pośpiechu , haaaaaaaaaaaaaaaa