Uzależnienia opiekunek

17 listopada 2017 18:11 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Masz 100% rację ....Jeżdżąc małymi , czy duzymi busami po kilku godzinach podróży zapachy ....w sumie bardzo miłe dla nosa ...tracą swą miłą  woń i też nieraz mi przeszkadzają ...czasem aż odrzuca , ale nie krytykuję , bo jeśli jadę w grupie wszystkiego mogę się spodziewać . Nikt z nas nie jest idealny i tego się trzymam .  

Mylisz się Baśko , tylu ideałów na jeden metr kwadratowy ,ilu tu " spotkałam"  ,przeczy Twojej tezie.
17 listopada 2017 18:47 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Mylisz się Baśko , tylu ideałów na jeden metr kwadratowy ,ilu tu " spotkałam"  ,przeczy Twojej tezie.:smiech3:

Oj tak ... co prawda to nie grzech 
17 listopada 2017 19:03 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Masz 100% rację ....Jeżdżąc małymi , czy duzymi busami po kilku godzinach podróży zapachy ....w sumie bardzo miłe dla nosa ...tracą swą miłą  woń i też nieraz mi przeszkadzają ...czasem aż odrzuca , ale nie krytykuję , bo jeśli jadę w grupie wszystkiego mogę się spodziewać . Nikt z nas nie jest idealny i tego się trzymam .  

No i gitarra Barbra jak nie jest idealny to niech przynajmniej pachnie ładnie
07 grudnia 2017 09:13 / 2 osobom podoba się ten post
Ja piłam strasznie dużo. Aż moja siostra namówiła mnie na wspólne bieganie. Później totalnie wkręciłam się w sport. Treningi, dieta i koniec z piciem. Od papierosów dłużej się odzywczajałam. Ale też się udało. I cały czas zaczytuję się w blogu Lepszy Trener pl - same zobaczcie, można się wiele nauczyć :)
07 grudnia 2017 09:22 / 11 osobom podoba się ten post
Olaaa90

Ja piłam strasznie dużo. Aż moja siostra namówiła mnie na wspólne bieganie. Później totalnie wkręciłam się w sport. Treningi, dieta i koniec z piciem. Od papierosów dłużej się odzywczajałam. Ale też się udało. I cały czas zaczytuję się w blogu Lepszy Trener pl - same zobaczcie, można się wiele nauczyć :)

Słyszałam ,że halucynki nie uzależniają,możesz to sprawdzić na : grzybobranie.pl. Polecam.
07 grudnia 2017 09:40 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Słyszałam ,że halucynki nie uzależniają,możesz to sprawdzić na : grzybobranie.pl. Polecam.

Reklama na forum to też takie jakby uzależnienie ...Maleńka różnica ...blogi czytam " naszych i tutaj " . Na inne szkoda mi czasu i ocząt moich ...wrednych  .
07 grudnia 2017 10:16 / 9 osobom podoba się ten post
Nas od picia uzalezniaja agencje. Trzeba podac podopiecznym 1,5 l plynu, bo jak nie , to do domu i wyplaty nie ma.
07 grudnia 2017 20:00 / 3 osobom podoba się ten post
A ja jestem uzalezniona od masla do ust Labello, tylko,ze wcale nie chce wychodzic z nalogu.
03 maja 2018 12:10
Nie wiem czy to już jest uzaleznienie . Sprawa jednak wygląda powaznie . Jestem w domu, ale tylko jedna nogą, druga noga jest na "wyjeździe" .