Monachium

06 sierpnia 2014 23:10
Sówka

No tak, przecież cały czas się udzielam na forum :-)

Myślałam o wyprawie w miasto ?
06 sierpnia 2014 23:25 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Myślałam o wyprawie w miasto ?

Żle Cię zrozumiałam, to dlatego , że pisałam , że ja w sumie jestem wolna dopiero po 19 więc nie mam dużego pola manewru
06 sierpnia 2014 23:43
ania37

Myślałam o wyprawie w miasto ?

Aniu, to może ze mną się wybierzesz :)?
Pisałaś, że U5 jeździsz i że jesteś poza Monachium, ale Leimer Platz to jak najbardziej Monachium!
06 sierpnia 2014 23:52
salazar

Aniu, to może ze mną się wybierzesz :)?
Pisałaś, że U5 jeździsz i że jesteś poza Monachium, ale Leimer Platz to jak najbardziej Monachium!

Jasne,że tak,ja jexdzę się szwędać każdego dnia...Kontakt w profilu,zdzwońmy się jutro ?
06 sierpnia 2014 23:55
ania37

Jasne,że tak,ja jexdzę się szwędać każdego dnia...Kontakt w profilu,zdzwońmy się jutro ?

Zadzwonię. O której Ci pasuje?
07 sierpnia 2014 00:04
salazar

Zadzwonię. O której Ci pasuje?

Obojetnie..Idę jutro pod Urząd 'Wojewódzki ' landu Bayern,mniej wiecej o 12 z domu ...Jak chcesz sie dołączyć to zadzwoń około 11...Będę około 3-4 godz w mieście...
07 sierpnia 2014 00:09 / 1 osobie podoba się ten post
Nie, nie, mam luzy, ale nie aż takie! Myślałam o weekendzie, ale jutro się zgadamy :).
07 sierpnia 2014 10:12
joannagda

Ja jestem w Monachium od 29.09 do 5.01.2015 jeśli ktoś ma ochotę na spotkania to proszę o kontakt .E-meil w profilu.Mam nadzieję ,że Romana tak jak obiecała też załatwi sobie miejsce w Monachium na pażdziernik.

Joannagda jestem w Monachium do połowy października. Wysłałam Ci zaproszenie , bo mail masz w profilu widoczny tylko dla przyjaciół - chyba, w każdym razie ja go nie widzę. Pozdrawiam
07 sierpnia 2014 12:49 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Obojetnie..Idę jutro pod Urząd 'Wojewódzki ' landu Bayern,mniej wiecej o 12 z domu ...Jak chcesz sie dołączyć to zadzwoń około 11...Będę około 3-4 godz w mieście...

Aniu, obiecany link:
 
http://www.mvv-muenchen.de/de/fahrplanauskunft/
 
Wstawiam tu, bo może jeszcze komuś się przyda :).
07 sierpnia 2014 15:13
aska59

Joannagda jestem w Monachium do połowy października. Wysłałam Ci zaproszenie , bo mail masz w profilu widoczny tylko dla przyjaciół - chyba, w każdym razie ja go nie widzę. Pozdrawiam

Możemy się spotkać . Ja wiem gdzie ty jesteś. Miałam okazję tam być.Jeszcze się odezwę.
13 września 2014 20:56
Witajcie kochane dziewczyny!
Od poniedziałku 15 września jestem w Monachium, a ściślej rzecz ujmując pod Monachium w Grunwaldzie. Mam dzień wolny w tygodniu, więc zawsze jadę do miasta. Chętnie poznam koleżankę na wspólne zwiedzanie miasta. Zapraszam do korespondencji - adres email znajdziecie w profilu. Ewa :)
03 października 2014 07:30
Ale Wam dziewczyny zazdroszczę tego Monachium, pracowałam tam kilka lat temu na Arabeli. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócę do tego miasta
03 października 2014 07:37
awew

Witajcie kochane dziewczyny!
Od poniedziałku 15 września jestem w Monachium, a ściślej rzecz ujmując pod Monachium w Grunwaldzie. Mam dzień wolny w tygodniu, więc zawsze jadę do miasta. Chętnie poznam koleżankę na wspólne zwiedzanie miasta. Zapraszam do korespondencji - adres email znajdziecie w profilu. Ewa :)

Czesc Ewa - pamietam Ciebie z poprzedniej Stelli.Jak tam sie wszystko zakonczyło?.Jestes moja sąsiadką w kraju,  mamy do siebie tylko pare km.Ja jestem od 13 wrzesnia na starej szteli,jest ok.Trzymaj sie zdrowo,pozdrawiam.
04 grudnia 2014 11:18
Będę w Monachium zaraz po Świętach, czy ktoś jest w tym pięknym mieście?
04 grudnia 2014 12:57
aska59

Będę w Monachium zaraz po Świętach, czy ktoś jest w tym pięknym mieście?

Aśka, a do kiedy będziesz? Ja wracam pod koniec stycznia i chętnie się spotkam.