Monachium

04 grudnia 2014 14:36
salazar

Aśka, a do kiedy będziesz? Ja wracam pod koniec stycznia i chętnie się spotkam.

Będę do końca lutego, fajnie, że będziesz spotkamy się napewno, tylko czy Ty w Monachium masz internet bo jak nie to musimy wymienić się nr tel.
17 lutego 2015 18:45
Noa ja tez jestm w Monachium tez kogo szukam nooooooooo.
17 lutego 2015 18:54
Jolek, napisz na priv, umówimy się :).
Aśka, odezwij się również, jak jeszcze masz ochotę się spotkać. Chyba poprzednio pisałaś na stary mail, nie moge się teraz do niego dostać, bo zmieniłam laptop, a hasło wyleciało z głowy :(, sorry.
17 lutego 2015 19:19
Ja też jestem w Monachium do konca marca. Ale jestem daleko od centrum w dzielnicy Ramesdorf
17 lutego 2015 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
wisienka

Ja też jestem w Monachium do konca marca. Ale jestem daleko od centrum w dzielnicy Ramesdorf

Jestem jeszcze dalej i mniej więcej (bardziej "mniej" niz "więcej" ;)) w Twojej okolicy.
17 lutego 2015 22:52
salazar

Jestem jeszcze dalej i mniej więcej (bardziej "mniej" niz "więcej" ;)) w Twojej okolicy.

jestem tu do konca marca. Wszedzie mam daleko, nawet do marketu po zakupy ponad 20 minut.Jest co prawda rower-damka, ale dla mnie za wysoki.  Dali mi na szczescie karnet na autobus , zebym mogła zakupy zrobic
Może uda nam się spotkac. Fajnie by było, 
18 lutego 2015 18:56
wisienka

jestem tu do konca marca. Wszedzie mam daleko, nawet do marketu po zakupy ponad 20 minut.Jest co prawda rower-damka, ale dla mnie za wysoki.  Dali mi na szczescie karnet na autobus , zebym mogła zakupy zrobic
Może uda nam się spotkac. Fajnie by było, 

Masz karnet tylko na autobus, czy kartę mvv?
18 lutego 2015 20:09
Niestety mam tylko karnet i na dodatek na krótkie trasy
18 lutego 2015 20:10 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczyny w przyszłym tygodniu bede w Monachium,mam nadzieje ze sie z wami spotkam..odezwe sie ..pozdrawiam
18 lutego 2015 20:15
frezje

Dziewczyny w przyszłym tygodniu bede w Monachium,mam nadzieje ze sie z wami spotkam..odezwe sie ..pozdrawiam

Fajnie by było gdybys była gdzieś w pobliżu , bo Monachium jest wielkie a ja mam tylko 2 godziny przerwy
18 lutego 2015 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
napisze gdzie bede i chyba tez nie bede miała wiele czasu wolnego,do przyszłego tygodnia...
18 lutego 2015 21:05
No i jest nas coraz wiecej i mozna sie pospotykc, ale fajnie ;))))
18 lutego 2015 21:05
No i jest nas coraz wiecej i mozna sie pospotykc, ale fajnie ;))))
18 lutego 2015 21:11 / 2 osobom podoba się ten post
Jolek

No i jest nas coraz wiecej i mozna sie pospotykc, ale fajnie ;))))

Wstępnie możemy się wszystkie zwołać na środę 25 lutego na Marienplatzu ok. 14 :).
 
Strach się bać :D!
19 lutego 2015 10:20
salazar

Wstępnie możemy się wszystkie zwołać na środę 25 lutego na Marienplatzu ok. 14 :).
 
Strach się bać :D!

Ja raczej nie dam rady. Po pierwsze moja przerwa zaczyna sie o 14, a poza tym musiałabym jechac z przesiadką, Trochę malo czasu zostałoby na spotkanie.