Fazy księżyca a zachowanie podopiecznych

26 stycznia 2013 12:15
Andreo, "czarna stonka" to pogardliwe określenie kleru.
26 stycznia 2013 12:25 / 2 osobom podoba się ten post
Tego okreslenia często uzywają Świadkowie Jehowy.
26 stycznia 2013 12:29
Margolcia, nie ma to jak dobry kabaret !!!! :)))))))))

No i bardzo dobra jest ta Kaplica Sekstyńska! PIĘKNE !!!
26 stycznia 2013 12:37
Tina, trafne spostrzeżenie.
26 stycznia 2013 12:51
Ale rozmowa,ale sie usmialam:-D
Czarne stonki,pelnia ksiezyca,czosnek,blada twarz,normalnie dzisiaj tutaj pasuje; jak nie wiem co
W koncu hogata jestem:-D
26 stycznia 2013 14:54 / 1 osobie podoba się ten post
Też parskam śmiechem.... Co ja bez Was zrobię jak nie uda mi się przeskoczyć braku internetu.....Wyjeżdżam we wtorek, wieś zabita i to bardzo zabita.... Aldiego ani du du... Do Pennego prawie trzy km z buta...Bez telewizorka bo babcia nie może. bez radyjka - bo wolę być na nasłuchu..Jak będzie mi się cnić zostają tylko druty , ale już z pierwszego mojego wyjazdu przywiozłam cztery czapki, trzy szaliki (każdy po 1,5 m), dwie pary rękawiczek... Dlaczego ja przez 15 lat z komputera ścierałam tylko kurz ...?
26 stycznia 2013 15:57
Andrea -nie przeskoczę, bo już próbowałam.- gdy zrozumiałam, że będzie mi to potrzebne. Dzieci daleko (syn 70 km, a córka jeszcze dalej) Zresztą babcia tu jedyna Pani ...Wygląda, że dzieci się jej boją i jakby nie bez przyczyny są tak daleko..."widzę" w nich rany zadane przez zbyt surową matkę... Są oky. Mam zamiar prosić syna o kupienie dla mnie neta mobilnego, ale nie wiem czy będę umiała wytłumaczyć o co mi chodzi. Tak czy siak potrwa zanim się gdzieś podłącze....Jakby nie - to zniknę na dwa miesiące..Dłużej nie będę bo zmienniczka spaliła stellę(piła) i rodzina wypowiedziała umowę. Czekają na mnie i kończą. Na miejscu dowiem się co dalej.....
26 stycznia 2013 20:09
Witam jak widze tematu nie musze ciagnac a z takim zaciekawieniem lecialam zobaczyc dalszy ciag szkoda ale tez czytajac sie troche posmialam czyli dzien sie konczy wesolo moze nastepny bedzie lepszy Moja babcia juz nastepny dzien niedomaga i nie wiem czy to choroba czy te raptowne zmiany pogody czy te n ksiezyc (moja babcia ma raka na plucach i problemy z oddychaniem)
04 czerwca 2013 07:19
 Witam och moj senior ostatnio jest jakis nie swuj a tu nawet pełełnie nie ma strach pomyslec co bedzie przy pełni tak na niego wpływa rowniez negatynie :((((((((((((( ja nie wstaje tylko zonka ale i tak sie budze jak sie wydziera albo jedno albo drugie koszmar nawet tabletki nie pomagaj czasami och jakos to przetrzymac:(((((((((((((
04 czerwca 2013 07:54
Ale dokopałaś się do starych stron. Zycie nauczyło mnie patrzeć pod nogi, a nie w gwiazdy niemniej księżyc chyba każdym huśta. Ponoć ziemia kiedyś nie miała tego adoratora ? Może i takich huśtawek nastrojów nie było....
05 czerwca 2013 07:49
Tak wyszło temat czasami warto odswirzyc moze czegos nowego sie dowiemy waro wymieniac doswiadczenia ja jak byłam w domu to widziłm ten temat zapomniany a teraz akurat była okazja do przypomnienia wczora spał cały dzen a ja usneła po całym dniu zmeczona i dzis nie szłyszałam co było w nocy dowim sie jak panienka wstanie :)))))))))))
18 września 2013 08:05
Wiecie znalazłam przyczyne złe przespanej  poprzednio nocy,moja babcia  tez,a  i wcoraj tez mi było ciezko usnac moja ,ale dopiero po godzinie kotłowania sie w łozku szkoda ze sama hehe,zobaczyłam ze łysy swieci jest pełnia cholera moze juz teraz bedzie inaczej sie spało ,ale nie wiem czy to poczatek czy koniec hehe:))))))))))))))
18 września 2013 08:33 / 1 osobie podoba się ten post
A wiesz mamuela,że to może być prawda,bo ja przez ostanie dwie noce nie mogłam spać,i na poprzedniej stelli tez tak miałam,i podopieczny też,tzreba by łysego przykrywać jak bedzie świecił,hehe
18 września 2013 09:46
Zakręcona Mamuela

Wiecie znalazłam przyczyne złe przespanej  poprzednio nocy,moja babcia  tez,a  i wcoraj tez mi było ciezko usnac moja ,ale dopiero po godzinie kotłowania sie w łozku szkoda ze sama hehe,zobaczyłam ze łysy swieci jest pełnia cholera moze juz teraz bedzie inaczej sie spało ,ale nie wiem czy to poczatek czy koniec hehe:))))))))))))))

Ja tez nie spalam a zawsze zasypiam jak male dziecko wiec cos jest na rzeczy:)
18 września 2013 09:58 / 2 osobom podoba się ten post
Ja się muszę zastanowić nad "fazą księżyca i wpływem na mnie" bo ostatnio mam ochotę komuś wrąbać. Dziadkowi nie mogę, bo po pierwsze dobry człowiek a po drugie nie wypada. Aż tak źle ze mną nie jest. No to komu wkrochmalić ?? No komu ?? Coś mnie rozpiera od środka..... uuuuufff !!