Kolana i ręce - ogólny ból

25 września 2014 17:42 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Obudzilam sie dzis z bolacym barkiem,ale zaraz sobie pomyslalam ze zle spalam i mi przejdzie,fakt ze w swoim zyciu ciezko pracowalam ze dorobilam sie juz zwyrodnienia kregoslupa -byla rehabilitacja (pomoglo)choc doskwiera mi czasami ,ostatnimi czasy nic takiego nie robie nie forsuje sie ,no chyba ze trzymam w reku swojego taboreta,ale bol mi doskwiera ze jak nawet podnosze reke zeby sie zaciagnac -to odczuwam bol.Nie jestem tez taka szybka co by do lekarza gnac ,nie wiem wpadlam na pomysl ze sobie to rozgrzeje ale nie wiem czy dobrze robie,moze ktos przecgodzil ten problem,wiem ze przyczyn moze byc wiele Chyba sie starzeje 

Kochana nikt nie mlodnieje ;) a rozgrzanie powinno chociaz troszke usmierzyc bol. bark moze bolec od wielu rzeczy, od spania rowniez. najlepiej kup sobie jakas masc przeciwbolowa np. voltaren max( mi pomaga) i sprobuj pooszczedzac troszke reke. aaaa a moglo cie tez przewiac- mie czasem tak boli, jak gdzies jakis wietrzyk mi po pleckach przeleci ;)
25 września 2014 17:44
Gosia 1234

Mam problem z paznokciami. Jak tylko urosną troche dłuzsze to od razu pękają z boku.
Stosuje lakiery wzmacniające, ale to nic nie daje. Moze ktos zna jakiś specyfik do wcierania badź łykania.

moja paznokcie lamaly sie w kazdy mozliwy sposob. odzywki do malowania malo pomagaly, za to miesieczna kuracja SILICA i wszystko przeszzlo jak reka odjal. bardzo polecam. od kilku lat dziek temu zeo problemow z paznokciami ( wlosy tez robia sie fajniejsze)
25 września 2014 17:46
Mycha

Ale numer !!! Bolało mnie wczoraj kolano a że już mnie wkurza, to przyszedł mi do głowy inny, dziwniejszy pomysł. Miałam świeżo zakupioną kapustkę. Wzięłam dwa listki, obtłukłam delikatnie i chlast !!! na kolanko. Zabandażowałam a jakże ;-))) iiiiii no nie powiem - zdumiona jestem !!!!
Teraz będe cała w liściach kapuchy !!!! Hahahaha  No i ekologiczna do tego !!!!  jak moi pracodawcy - hehe

no kapusta oprocz tego, ze smaczna to jeszcze dziala przeciwbolowo i chyba przeciwzapalnie troche. ja okladalam kregoslup jak bolal i piersi, jak karmilam i mialam zastoje- pomagalo.
25 września 2014 18:06 / 1 osobie podoba się ten post
Faktycznie masz racje moglo mnie przewiac wychodza moje papiroski palone na zewnatrz ,kupie masc to przeciwbolowa dzieki serdeczne
26 stycznia 2015 20:55 / 4 osobom podoba się ten post
Zlitowałam się nad sobą i jadę wymoczyć swoje biedne kolanka w różnych wodach, błotkach i takich tam innych dziwnych substancjach.
Powinnam wypięknieć, odmłodnieć, świecić na odległość tylko na rozum to wiele nie pomoże. Hehehe
04 marca 2015 13:44
magdzie

Obudzilam sie dzis z bolacym barkiem,ale zaraz sobie pomyslalam ze zle spalam i mi przejdzie,fakt ze w swoim zyciu ciezko pracowalam ze dorobilam sie juz zwyrodnienia kregoslupa -byla rehabilitacja (pomoglo)choc doskwiera mi czasami ,ostatnimi czasy nic takiego nie robie nie forsuje sie ,no chyba ze trzymam w reku swojego taboreta,ale bol mi doskwiera ze jak nawet podnosze reke zeby sie zaciagnac -to odczuwam bol.Nie jestem tez taka szybka co by do lekarza gnac ,nie wiem wpadlam na pomysl ze sobie to rozgrzeje ale nie wiem czy dobrze robie,moze ktos przecgodzil ten problem,wiem ze przyczyn moze byc wiele Chyba sie starzeje 

A miałaś jakiś uraz barku kiedykolwiek?