Bezpłatny kurs dla opiekunek

17 lipca 2013 21:42
warto o taki kurs dowiedziec sie w WZDZ - wojewodzki zaklad doskonalenia zawodowego , sama taki kurs u nich robilam jako osoba bezrobotna mialam placone szkoleniowe ,zwroty za bilety ,dostawalismy obiadki i takie tam drobne jeszcze sprawy, a praktyczne zajecia byly w domu opieki a to tez sie liczy jako doswiadczenie :) organizowane przez nich kursy sa naprawde dobre i warte polecenia zgodne z wymogami UE , nie jakies tam odbebnione 30 godz po to tylko zeby zgarnac kase , kto moze sie nazwac po takim czyms opiekunka ? przypomina mi to kursy internetowe ktorych niestety ostatnio tak duzo , tylko jak w taki sposob nauczyc poprawnego przebrania osoby lezacej i na dodatek czesciowo sparalizowanej???? pozdrawiam Jola
17 lipca 2013 21:50
kruszynka1964

a czy nie orientuje sie ktos czymozna tu na miejscu npz.w monachiumchodzic na kurs niemieckiego?

czasami sa takie kursy organizowane przez miasto , popytaj w urzedzie dla cudzoziemcow ,albo w caritasie ,czy czerwonym krzyzu na pewno cos znajdziesz , zajrzyj na strone miasta , popytaj rodzinke oni dokladniej beda wiedzieli gdzie szukac
pozdrawiam z bliksich okolic :)
17 lipca 2013 22:18
kruszynka1964

a czy nie orientuje sie ktos czymozna tu na miejscu npz.w monachiumchodzic na kurs niemieckiego?

wiesz co ja chodzilam na kurs, na hesssstrase jest polska misja katolicka....tam byl organizowany...Pani ktora prowadzila tlumaczyla gramatyke w taki sposob, ze nie dalo jej sie nie zrozumiec....to bylo jakis czas temu.....a pozniej volksschule...gdzie juz nic nie ma po polsku....kosztowal chyba 70-80 euro, niepamietam....ale gramatyka super wytlumaczona....
17 lipca 2013 22:19
kruszynka1964

a czy nie orientuje sie ktos czymozna tu na miejscu npz.w monachiumchodzic na kurs niemieckiego?

proszę bardzo:) zobacz tutaj
http://www.goethe.de/ins/de/spr/plindex.htm
 
17 lipca 2013 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
kruszynka1964

a czy nie orientuje sie ktos czymozna tu na miejscu npz.w monachiumchodzic na kurs niemieckiego?

no wlasnie ja bede zaczynac ta szkole Volkchohszule i mam tu pania co mowi po polsku tez chyba nie bedzie zle .A co do zaplaty lekcja kosztuje okolo 3 eu ale mozna sie starac o placenie polowy tej kwoty. Wiec wydaje mi sie ze i w Monachium mozna sie o takie cos starac .