Opiekunka osób starszych i jej stres przed wyjazdem

21 września 2016 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja się cieszę,że urodziłam się i wychowałam w tamtych czasach i żyję w obecnych bo mam porównanie. Stwierdzam z cała odpowiedzialnością,że odnalazłam się w kapitaliżmie,moja córka także. Znam jednak wiele osob ,ktore siedzą na zasiłkach z MOPS-u i narzekają,ale sami wiecie najlepiej jak to jest,kiedy się wraca z De i widzi sie zazdrosne oko sąsiadki,albo koleżanki dawno nie widzianej.Nasza polska cecha to zazdrość,zazdrość i jeszcze raz zazdrość...W czasach PRL ta zazdrość była mniej widoczna,bo większość miała tyle samo czyli prawie nic .

Ja tak tego nie odbieram... myślę, że ta zazdrość to nie jest nasza polska cecha... Ja o Polakach to jakoś tak wiem inaczej... Zazdrość jest jednak wyraźną granicą, która pozwala tez jakby wiedziec,  w którą to stronę należy się poruszać... ))))
21 września 2016 20:54 / 3 osobom podoba się ten post
kasia14

Za to pamiętam czarnobiały telewizor z jednym programem, kartki i wyliczane cukierki przez Mamę, stanie w kolejkach wszelkiej maści a najbardziej w aptece po watę. Dla mojego dziecka  to jakaś prehistoria jest. Kiedyś się zapytał, czy ja w czasach dinozaurów się urodziłam.

To pamiętasz to samo co ja... No ja czasy jeszcze z przed telewizora...
21 września 2016 22:24 / 5 osobom podoba się ten post
A'propos tematu,to do tej pory nie miałam jeszcze stesu przed wyjazdem,może tylko nerwówka dzień przed...co spakowac a czego nie i żeby nie zapomnieć e-fajki-co już raz mi się zdarzyło i biegiem spod dworca wracałam taksówką
21 września 2016 22:35 / 4 osobom podoba się ten post
Ostatnio zapomniałam dowodu i kluczy do mieszkania, musiałam wracać ze stacji. Wróciłam, wzięłam dowód, a klucze zostały, bo o nich przypomniałam sobie później i wrócić już się nie dało :/.Jechałam z De do Polski na weekend, hmmm ;(.
21 września 2016 22:39 / 7 osobom podoba się ten post
Hahhaha pamietam,a ty to masz pamięć,naprawdę....Wczoraj uprałam dziadka sweter w 30 st i po wyjęciu okazało się ,że pasowałby na dziecko..Rzadko coś psuję,a jesli już to z pompą hahah
21 września 2016 23:12 / 3 osobom podoba się ten post
kasia14

Za to pamiętam czarnobiały telewizor z jednym programem, kartki i wyliczane cukierki przez Mamę, stanie w kolejkach wszelkiej maści a najbardziej w aptece po watę. Dla mojego dziecka  to jakaś prehistoria jest. Kiedyś się zapytał, czy ja w czasach dinozaurów się urodziłam.

He ,he ,moje to nie mogły zrozumieć dlaczego nie było papieru toaletowego:)Że mięso na kartki i puste półki to jakoś załapały ale ten papier:):):):)A teraz jak mają swoje dzieci to córka do mnie mówi-mamo,jak ty to bez pampersów ogarniałaś,60 pieluch prać i prasować!!!!Jedną mam/uzywam do prasowania czegoś przez szmatkę/pokazałam jej kiedyś,to mówi ,fuuuu jakie to twarde,szorstkie,fuuuu.biedna ja:)
21 września 2016 23:30 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

He ,he ,moje to nie mogły zrozumieć dlaczego nie było papieru toaletowego:)Że mięso na kartki i puste półki to jakoś załapały ale ten papier:):):):)A teraz jak mają swoje dzieci to córka do mnie mówi-mamo,jak ty to bez pampersów ogarniałaś,60 pieluch prać i prasować!!!!Jedną mam/uzywam do prasowania czegoś przez szmatkę/pokazałam jej kiedyś,to mówi ,fuuuu jakie to twarde,szorstkie,fuuuu.biedna ja:)

Taaa, fuu, ale te pieluchowe dzieci koło roku załapywały co to nocnik, a teraz niektóre kupska walą prawie do wieku szkolnego :D. To jest dopiero fuj :D!
22 września 2016 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
Czy ktoś może mi polecić sprawdzonego busa na trasie Poznań - Niemcy środkowe.Na skutek przedwyjazdowego stresu mam z tym problem
22 września 2016 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Czy ktoś może mi polecić sprawdzonego busa na trasie Poznań - Niemcy środkowe.Na skutek przedwyjazdowego stresu mam z tym problem:-(

Marcia spokojnie bo widzę że masz poczwórnego stresa
22 września 2016 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
No właśnie Sorry
Takie nerwy bo pierwszy raz busem musze jechać,bo musze zajechać pod dom!
Pomocy
22 września 2016 11:20 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

No właśnie:-( Sorry
Takie nerwy bo pierwszy raz busem musze jechać,bo musze zajechać pod dom!
Pomocy

Do odważnych świat należy.Kiedyś musi być ten pierwszy raz. A tak na marginesie to ja też nigdy jeszcze nie jechałam busem i dopóki nie będzie takiej potrzeby to chyba nie pojadę.Trzymam kciuki za podróz.
22 września 2016 13:15 / 6 osobom podoba się ten post
Marta

Czy ktoś może mi polecić sprawdzonego busa na trasie Poznań - Niemcy środkowe.Na skutek przedwyjazdowego stresu mam z tym problem:-(

No dobrze, że człowiek te "opiekunki" podczytuje
to przynajmniej coś dowie się na temat swojej najbliższej przyszłości.
No jeszcze tylko datę chciałbym znać 
22 września 2016 14:27
Marta

Czy ktoś może mi polecić sprawdzonego busa na trasie Poznań - Niemcy środkowe.Na skutek przedwyjazdowego stresu mam z tym problem:-(

Sprawdz tez TACCONI ze Zlotowa, kiedys dojechalam z nimi w rekordowym czasie
22 września 2016 14:44 / 2 osobom podoba się ten post
Dwoch to bylo"wladcow much"
22 września 2016 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Czy ktoś może mi polecić sprawdzonego busa na trasie Poznań - Niemcy środkowe.Na skutek przedwyjazdowego stresu mam z tym problem:-(

polecam http://www.pas-trans.pl