Po jakim okresie można prosić o podwyżkę ?

15 marca 2013 15:34

Wydzielam offtopic z innego tematu dotyczący podwyżek i zakładam osobny temat o podwyżkach.

13 marca 2013 20:14
Witajcie dziewczyny :) mam pytanko i bardzo prosze o podpowiedz :) Pracuje jako opiekunka juz 8 miesiac przez agencje za mala kase.Kiedy moglabym wystapic do agencji z prosba o podwyzke? Jak to zrobic? Z kim rozmawiac z firmy? pozdrawiam serdecznie :)
14 marca 2013 17:41 / 2 osobom podoba się ten post
andrea wlasnie dzisiaj rozmawialam z pania z agencji w sprawie podwyzki :) dostalam ja bez zadnego problemu :) bardzo sie ciesze musze to uczcic :) pozdrawiam serdecznie :)
15 marca 2013 08:57
Andrejka ja robie podobnie , jest w umowie , że podwyżka po każdych 180 dniach delegacji , więc tego się trzymam . Mija 180 dni i piszę bez względu na to gdzie jestem czy w PL czy w DE
15 marca 2013 09:59
Zrobie jak radzisz , myslałam , że mi po prostu w tym wypadku odmówią , ale to i tak nic nie kosztuje bo w razie czego kseruje wszystkie referencje , więc czemu nie spróbować . Dzięki Andrejka za podpowiedż .
05 maja 2013 23:00
a ja od sierpnia tamtego roku stoje w miejscu,tez musze zacząć działać, ale tez zamierzam z innej firmy jechac, czas na zmiany
06 maja 2013 20:10
Wysłałam podanie z dłuuuugim uzasadnieniem , dołączyłam referencje , ale ok.15 kwietnia po powrocie do domu no i narazie czekam do połowy maja cierpliwie , a potem bedę napewno mniej cierpliwa , a bardziej upierdliwa , jak bedę coś wiedziec napisze wam.
06 maja 2013 21:21
Dzięki!!!!!Matko Boska z taką stawką mogłabym pracować 1/1 , ależ dużo czasu mogłabym poświęcić mojej rodzinie , wnusiowi , dobrze , że za marzenia nie karają hahahaha...Ja nie mam złej stawki , za moją można już spokojnie pracować , ale wiadomo;; w miarę jedzenia apetyt rośnie", do górnej granicy w firmie jeszcze trochę brakuje , więc trzeba walczyć o swoje..
06 maja 2013 21:38
dorcia50

Dzięki!!!!!Matko Boska z taką stawką mogłabym pracować 1/1 , ależ dużo czasu mogłabym poświęcić mojej rodzinie , wnusiowi , dobrze , że za marzenia nie karają hahahaha...Ja nie mam złej stawki , za moją można już spokojnie pracować , ale wiadomo;; w miarę jedzenia apetyt rośnie", do górnej granicy w firmie jeszcze trochę brakuje , więc trzeba walczyć o swoje..

To juz jestem zdezorientowana,bo bylam w tej firmie z okresami postoju w pl okolo rok i 3mies i w tym czasie dali mi jedna tylko podwyzke,dokladnie 0.5euro dziennie czyli 2zl:)wkurzylam sie i odeszlam i zaluje,ze tak dlugo tkwilam tam,bo teraz na dzien dobry mam duzo wiecej i szanse na podwyzke za niedlugo,bo to moj pierwszy wyjazd z innej firmy,cudow nie mam ale porownujac z Pr24 to raczej dzien do nocy:)
07 maja 2013 14:37
Mała ja mam wykształcenie medyczne i język miałam komunikatywny przy podejmowaniu pracy , więc miałam nie najgorszą wyjściową stawkę , a jestem po 2 podwyżkach , jedna powyżej 2e , jedna poniżej 2e ale razem w skali miesiąca dało to już okrągłą sumkę , do tego mam dwoje podopiecznych co dało mi kolejny dodatek , a oboje są mobilni , więc nie mam wiecej pracy , no a wypłata całkiem niezła.Jestem w firmie 2 lata, no i wiadomo , że chciałoby się dobic do ich najwyższej stawki.Nie będę PR24 wychwalać ale ganić też nie mam za co, patrząc na oferty jakie pojawiają się tu na stronie forum , to moja pensja nie jest gorsza , składki na ZUS są co prawda małe , ale na chwilę obecną tego właśnie potrzebuję , więc dla mnie jest ok.
07 sierpnia 2013 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
o podwyżkę mądrzy ludzie proszą co miesiąc, a minimum to co pół roku, dołączając referencje od podopiecznych. Która firma daje najlepsze podwyżki, tego Ci raczej nie powiemy, nie było tu jeszcze takiego rankingu. Języka nie trzeba znać bardzo dobrze, lecz warto siebie cenić i umieć się wykłócać w razie potrzeby. Z reguły firmy sprawdzają język przed podwyżką czy się poprawił choć trochę. Jednak w mojej ważne są też dobre referencje czyli opinia od pacjentów a tak naprawdę to najczęściej od ich rodzin. Powodzenia!
30 maja 2014 10:51
romana

o podwyżkę mądrzy ludzie proszą co miesiąc, a minimum to co pół roku, dołączając referencje od podopiecznych. Która firma daje najlepsze podwyżki, tego Ci raczej nie powiemy, nie było tu jeszcze takiego rankingu. Języka nie trzeba znać bardzo dobrze, lecz warto siebie cenić i umieć się wykłócać w razie potrzeby. Z reguły firmy sprawdzają język przed podwyżką czy się poprawił choć trochę. Jednak w mojej ważne są też dobre referencje czyli opinia od pacjentów a tak naprawdę to najczęściej od ich rodzin. Powodzenia!

Jakaś głupia jestem,bo mogłam wspomniec o podwyżce jak mnie poprosili o2tyg. dłużej zostać.... Eh...czemu wcześniej na forum nie wesząłm... :P
30 maja 2014 13:57
O podwyżkę warto się starać po ok pól roku pracy,firma zobaczy że sumiennie pracujesz i może zmięknie im serce.
Ale szczególnie można negocjować w okresie świąt,wakacji kiedy w firmach dużo opiekunek jedzie na urlop żeby trochę czasu spędzić z dziećmi wtedy jest zapotrzebowanie na nas.
31 maja 2014 10:39
Ja w mojej głowie mam inny zamysł niż podwyżka. Ale po dwóch miesiącach to raczej nie o wszystko można poprosić. Tym bardziej, że sama jeszcze nie wiem jak to wszystko ułożyć i czy ja tego chcę. Chyba więc na razie zadowolę się kawą i papierosem, a na zmiany, decyzje przyjdzie odpowiednia pora....
31 maja 2014 10:53
A może zamiast próśb mały szantażyk? Albo podwyżke dostanę albo przechodze do inne firmy ,która płaci lepiej? Co o tym sądzicie?