Jakie macie pokoje?

06 kwietnia 2015 21:13 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

A co z rycerzem na białym koniu?
W pakiecie z zameczkiem? :)))

Rycerza może nie ma ale duch,tak jak lubisz snuje sie tam z pewnością
 
no bo skoro tak długo nikt go nie kupił to musi być nawiedzony
/ odstraszam Andreę coby cie nie wyprzedziła w kupnie/.
06 kwietnia 2015 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Wolałabym,żeby to królewicz zarabial. A ja bym leżała i pachniała. Uwielbiam leżeć i pachnieć.
Nie chciałam się wam przyznawac, ale w końcu wyszło szydło z worka- nie nadaję się na opiekunkę....:)
Wolę być rozpieszczana niż rozpieszczać, wolę,żeby to o mnie dbano, a nie ,żebym to ja musiała dbać o kogoś, wolę,żeby to dla mnie gotowano, a nie ja dla kogoś.... I koniecznie służba do sprzatania, no już mnie mdli od tego sprzatania, prasowania i prania cudzych gaci.
Echhhh, ale się rozmarzyłam.....

Moja bratnia dusza ...
06 kwietnia 2015 21:21 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Moja bratnia dusza ...

Pójdź w me ramiona Benita, niech no cię wycałuję. Bez podtekstów. :)
06 kwietnia 2015 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
Oj tam, oj tam andrea i Marta....
Oj tam, oj tam.....:D
07 kwietnia 2015 16:48
Kolo Freudenstadt ,Schwarzwald
07 kwietnia 2015 17:01
Bajeczka

Kolo Freudenstadt ,Schwarzwald

ja jestem w Titisee-Neustadt, to do siebie mamy trochę, szkoda :(
ja mam tylko 2h dziennie :(
13 listopada 2015 17:42 / 13 osobom podoba się ten post
A oto i moje obecne królestwo. Pokój trochę mały i nie ma biurka, ale mebelki są albo w miarę nowe, albo niezniszczone, łóżko wygodne, podłoga korkowa. Miło mi w nim jest. Jednak to łazienka poprawia mi humor:) Rzecz jasna jest tylko dla mnie. 
13 listopada 2015 18:06 / 1 osobie podoba się ten post
o jak masz fajnie :))
13 listopada 2015 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
Noooo Wichurra,prawdziwa złota klatka
13 listopada 2015 22:01 / 3 osobom podoba się ten post
Sliczna ta lazienka Ma jednak jedna wade... W pakiecie marudnego i skwasnialego mocno starszego pana dokladaja... Nie, chyba jednak takiej nie chce
13 listopada 2015 22:04 / 9 osobom podoba się ten post
moncherie

Sliczna ta lazienka:-) Ma jednak jedna wade... W pakiecie marudnego i skwasnialego mocno starszego pana dokladaja... Nie, chyba jednak takiej nie chce:-)

Ma jeszcze inną wadę - ściany wokół wanny obłożone są szkłem i po każdym wzięciu prysznica trzeba to du sucha wytrzeć. No może jak ktoś nie lubi, to by nie trzeba, ale ja lubię, jak jest ładnie, to wycieram. W domu też kafelki pod prysznicem i drzwi wycieram do sucha, ale jednak kafelki to raz dwa ściągaczką przejadę, trochę przetrę szmatką i jest ładnie. Tutaj to zaraz widzę jakieś smugi na szkle i się muszę ich pozbyć. 
No ale dobra - nie marudzę - łazienka jest fajna i patrzę na to tak, że szklanka w połowie pełna - zmierzgły dziadek, ale chociaż łazienka fajna:) 
13 listopada 2015 22:15
Prysznica też nie masz.Ale pewnie dziadek ma to kiedyś cie zaprosi
Żarty żartami Wichurra ale jeszcze raz powtórzę miej sie na baczności bo urażona męska duma,nawet ta starcza,bywa bardzo nieprzyjemna.A przeciez w końcu będziesz musiała mu dać stanowczą odprawę
13 listopada 2015 22:18 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Prysznica też nie masz.Ale pewnie dziadek ma to kiedyś cie zaprosi:-)
Żarty żartami Wichurra ale jeszcze raz powtórzę miej sie na baczności bo urażona męska duma,nawet ta starcza,bywa bardzo nieprzyjemna.A przeciez w końcu będziesz musiała mu dać stanowczą odprawę

Nie no - mam prysznic, bo jest słuchawka prysznicowa - taka nawet deszczownica u góry przymocowana i ta szyba, co na niej wisi ręcznik, to ją można otworzyć jeszcze i wtedy jest prysznic. 
Mam nadzieję jednak, że to moje urojenia, a dziadek stara się być miły. I z tą pokrzepiającą myślą pójdę dzisiaj spać:)
13 listopada 2015 22:23
A no to chwała Bogu,możesz odmówić mówiąc - mam swój
Jakie urojenia,obłapia cie już przecież,to nie urojenia.
Ale śpij dobrze ,rozwiązanie problemu musi sie znaleźć
13 listopada 2015 22:25
Cicho - jest samotny, chory (chociaż to tylko przeziębienie, ale on myśli, że na to umrze) i szuka pocieszenia:)