Co kupić dziewczynie?

28 kwietnia 2013 21:10
Prośba do koleżanek. Chcialem coś przywieźć w prezencie dziewczynie jak zjadę do Polski. Mam jeszcze miesiąc czasu na zastanowienie. Chciałbym zrobić jej niespodziankę, żeby była mile zaskoczona. Płyty z muzyką, biżuteria itp. odpada - zbyt błahe i pretensjonalne. Chciałbym kupić jej coś o czym ona może marzyć, ale mi tego nie powie, ani nie zasugeruje. Może Wy macie jakieś takie rzeczy o których marzycie żeby wam podarował wasz facet? Mój budżet: 300 euro.Ale nie jest powiedziane że musi być w całości wykorzystany ;-)
28 kwietnia 2013 21:25
Na pewno każda dziewczyna byłaby mile zaskoczona, gdyby chłopak zrobił jej niespodziankę i zabrał na wycieczkę za miasto, kręgle, romantyczną kolację. Pomyśl, co ona lubi robić albo co chciałaby robić? Jeśli od jakiegoś czasu myśli o zapisaniu się na kurs tańca, zdobądź dla niej karnet. A może spodobałaby się jej lekcja jazdy konno, warsztaty malarskie lub profesjonalna sesja fotograficzna? Poszukaj ofert dla Was dwojga, abyście wspólnie mogli spędzić ten czas.
28 kwietnia 2013 21:25
Na pewno każda dziewczyna byłaby mile zaskoczona, gdyby chłopak zrobił jej niespodziankę i zabrał na wycieczkę za miasto, kręgle, romantyczną kolację. Pomyśl, co ona lubi robić albo co chciałaby robić? Jeśli od jakiegoś czasu myśli o zapisaniu się na kurs tańca, zdobądź dla niej karnet. A może spodobałaby się jej lekcja jazdy konno, warsztaty malarskie lub profesjonalna sesja fotograficzna? Poszukaj ofert dla Was dwojga, abyście wspólnie mogli spędzić ten czas.
28 kwietnia 2013 21:28
Janusz, moze wypad weekendowy do spa? Trudno cos podpowiedziec, jak nie wiemy, czym Twoja dziewczyna sie interesuje ...
28 kwietnia 2013 21:34
Wiesz Janusz,jak kocha to prezentem dla niej bedzie juz to,jak bedziecie razem:)do tego mila kolacja i kwiatki ladne:)czy drogie prezenty sa takie oczekiwane przez wszystkie kobiety?watpie,ja akurat z tym sie nie zgadzam,ale wiesz,jestem starsza o 8 od Ciebie,to przeterminowane mam moze spojrzenie na swiat:)o 6lat haha edytowalam i musialam poprawic bo co sie bede postarzac:)
28 kwietnia 2013 21:37
Jakbym napisał co lubi, to by było za łatwo To znaczy byłoby o tym co wiem, że lubi. A chciałem żeby to było tak, że mam dla niej prezent, którego się domyśliłem nie mając wskazówek. Dlatego pytam was co byście chciały dostać.
Wyobraźcie sobie, że wasz facet jeździ za granicę i nie widzicie go przez kilka miesięcy. Ostatnio byłem w Polsce bardzo krótko, bo tylko kilka tygodni, a w tym czasie naprawiałem samochód i pracowałem przez 2 tygodnie, więc też nie miałem za wiele czasu dla niej. Rzućcie jakieś propozycje, żebym miał chociaż nad czym się zastanowić.
28 kwietnia 2013 21:49
Janusz jak będziesz teraz w PL poświęć jej więcej czasu:):):) przemyśl to co napisaałam wcześniej... ja raz dostałam w prezencie wspaniały dzień:
wycieczka do Pragi tylko my dwoje ....
28 kwietnia 2013 22:00
No chopie,Jak Cie nie ma za czesto w domu to TY naprawde musisz cos ekstra wymyslec.
Dominikana,piekna jest hmmm taka podroz.
28 kwietnia 2013 22:02 / 1 osobie podoba się ten post
Janusz, jestem od Was dużo starsza. Ale myślę, że jest to ponad czasowe, po prostu bądź z Nią, nie tylko fizycznie ale i duchowo. Do tego miła, romantyczna sceneria, wyjazd w jej ulubione miejsce. Poświęć jej całą swoją uwagę,Ona musi czuć się tam najważniejsza, jedyna. Tu nie pieniądze są najważniejsze, tylko atmosfera, ale bez nich będzie trudno. Życzę powodzenia.
28 kwietnia 2013 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
Janusz , jeśli ona lubi biżuterię pomyśl o bransoletce Pandora . Ja mam taką a jej urok polega na dokładaniu różnych elementów z różnych okazji. Każdy element a jest ze 600 do wyboru można powiązać z jakąś sytuacją ,wspomnieniem , okazją . Nawet takie swoje hasło mają ,,Opowiedz mi swoją historię ''. Wejdż na ich stronę to obejrzysz .Do wyboru- srebro , złoto (ale bardzo drogie) , rożne kamienie . Ja zbieram srebro z ametystami lub cyrkoniami.Mój mąż mówi , że teraz nie ma problemu co mi kupić na imieniny - nowy charms .
28 kwietnia 2013 22:38
Bede wscipska,ale nie moge sie powstrzymac,bardzo sie ciesze,ze Kolega ma fajna dziewczyne,bo juz po postach,sadzilam,ze sam jak paluszek a tutaj mila niespodzianka,nawet zyczylam Tobie poznania fajnej dziewczyny na wiosne:)wszystkiego dobrego zycze i duzo milosci:):):)
28 kwietnia 2013 22:41
dla mnie liczyloby sie tylko to ze po tak dlugiej rozlace moge miec swojego mezczyzne przy sobie...tylko przy sobie...to by mi w zupelnosci wystarczylo :)
28 kwietnia 2013 22:58
Bea - Dominikana odpada. Za gorąco. Nie cierpię goraca.
Mozah - biżuteria odpada. Pisałem wyżej. Ona na szczęście nie przepada za biżuterią, a ja wręcz nienawidzę świecidełek.
Andrea - przecież każda kobieta ma 20 lat

To że muszę jej poświęcić więcej czasu to wiem, oj wiem.
28 kwietnia 2013 23:04 / 1 osobie podoba się ten post
Janusz,a moze skok ze spadochronu:)
28 kwietnia 2013 23:21 / 1 osobie podoba się ten post
Janusz mniej więcej jesteśmy w podobnym wieku. Z moim Kochaniem jestem ponad pięć lat. Mamy dla siebie bardzo mało czasu w trakcie mojego pobytu w domu (tylko dwa tygodnie jestem:(). Nie mieszkamy na razie sami (ale już niedługo:)), on pracuje, więc staramy się wykorzystać każdy dzień na "bycie razem". Dla mnie najpiękniejszym prezentem byłby wspólny wyjazd na kilka dni, tak jak radzi Joasia. Od dawna planujemy wspólny wypad i ciągle coś stoi na przeszkodzie. Piszesz, że ostatnio mało miałeś dla niej czasu, więc taki wyjazd byłby świetną niespodzianką (przynajmniej dla mnie:)). Jeśli lubicie góry to jedźcie w Karkonosze, Bieszczady lub Tatry. Jeśli morze to może morze ;) To nie musi być wyjazd daleko... ważne, że będziecie razem i dla niej tylko poświęcisz ten czas!
Osobiście cieszyłabym się z markowych perfum, bo lubię dobre perfumy, a od mojego Kochanie jeszcze takowych się nie doczekałam. Ale nie mam co narzekać, bo on jest bardzo "płodny", jeśli chodzi o prezenty dla mnie. Bardzo uważnie słucha co mówię i zaskakuje mnie za każdym razem czymś nowym.

Powodzenia życzę i dużżżżżoooo miłości! :DDD