Co kupić dziewczynie?

28 kwietnia 2013 23:21
Co prawda jestem ze swoim chlopem już 25 lat, ale po powrocie do domu lubimy gdzieś na chwile wyjechać,pokochaliśmy Kazimierz Dolny i nie ze snobizmu, tylko dla cudownych miejsc i ludzi. Jeździmy tam głównie po sezonie,szwędamy się po wąwozach, robimy zdjęcia no i oczywiście oglądamy sufity:))) Na awatarze mam zdjęcie z pobytu w ubiegłym roku w kwietniu,to góra w Mięćmierzu z widokiem na zamek w Janowcu.Na czas rozłąki zostają wspomnienia, zdjęcia... Kupujemy sobie na targu stare filiżanki, obrazy i to nam pasuje. Może i Ty się skusisz ?
28 kwietnia 2013 23:35
Baarbarella - może stary zamek to będzie to?
Rzuciłaś dobre hasło. Może coś z tego poskładam.
29 kwietnia 2013 01:26 / 2 osobom podoba się ten post
A ja sobie bardzo cenie spontanicznosc:)Zadna babka tego nie powie glosno,ale kazda baba lubi szalenstwo.Tak jest, ze kazda mowi"wczasy pod palma,perfumy,bycie sam na sam,kolacja we dwoje" to sa banaly.Zaskocz Ja czyms,o czym nawet nie pomyslala.Moze nie bedzie sie jej ,to podobac do konca,ale adrenalina bedzie i zostanie w glowie.A to akurat,najbardziej zbliza:)To co jest oczywiste,jest nudne,a to co szalone merda serduszko:)To oczywiscie jest tylko moje zdanie:) Janusz do dziela:):):)
29 kwietnia 2013 07:18 / 2 osobom podoba się ten post
Janusz psiaka jej kup. Małego o rozbrajających oczkach. Najlepiej rottweilera.
29 kwietnia 2013 08:14
Kindla i do tego fajny, ciekawy pokrowiec.
29 kwietnia 2013 08:43
Albo: http://i.imgur.com/4p49B.gif
29 kwietnia 2013 09:45
Moim zdaniem też najlepsze będzie zafundowanie jakiegoś fajnego wypadu :)
29 kwietnia 2013 12:47 / 1 osobie podoba się ten post
wypad zawsze mozna zorganizowac:)- a wracajac z DE -mógłbyś miec ze sobą dla niej jakis fajny gadżet typu tablet,smartfon,ja bym się ucieszyła gdyby mi ktoś opłacił jeden z kursów w mojej branzy,lub tez byłoby śmiesznie gdyby mi mój men pomachał przed oczami świstkiem z zaplaconym czesnym za kilka miesiecy szkoły:)Rower,buty do biegania,roczny karnet na siłownie itp.itd:)
Nie wiemy czym się zajmuje i co lubi twoja dziewczyna....:)
Tylko nie błyskotki:)-bo to takie oczywiste:)-a moze tylko dla mnie ,bo nie nosze i nie lubie:)
29 kwietnia 2013 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
...kurs nurkowania... mozecie zrobic go wspolnie i rzucic sie w wir /podczas urlopow i nie tylko/ podwodnych przygod... wspolne zainteresowania wzmacniaja wiezi... a wiec powodzenia:)))
29 kwietnia 2013 13:41
i byle to nie było zbyt udziwnione Janusz:)-proste rzeczy i pomysły są najlepsze.
29 kwietnia 2013 14:30 / 1 osobie podoba się ten post
Ja bym się jeszcze cieszyła ze skoku ze spadochronem ;P
29 kwietnia 2013 14:40
hogata76

A ja sobie bardzo cenie spontanicznosc:)Zadna babka tego nie powie glosno,ale kazda baba lubi szalenstwo.Tak jest, ze kazda mowi"wczasy pod palma,perfumy,bycie sam na sam,kolacja we dwoje" to sa banaly.Zaskocz Ja czyms,o czym nawet nie pomyslala.Moze nie bedzie sie jej ,to podobac do konca,ale adrenalina bedzie i zostanie w glowie.A to akurat,najbardziej zbliza:)To co jest oczywiste,jest nudne,a to co szalone merda serduszko:)To oczywiscie jest tylko moje zdanie:) Janusz do dziela:):):)

...Hogatko zazdroszcze spontanicznosci... ktora zdazylam poznac na .... wiesz sama gdzie... duzy cmok dla Ciebie:)
29 kwietnia 2013 14:42
giunta

Ja bym się jeszcze cieszyła ze skoku ze spadochronem ;P

BEA tez o tym wspomniala... jestescie mlode ... wiec wszystko do spelnienia... ja w ostatnim roku owszem latalam... ale balonem... tez przyjemnie... choc wolalabym spadochronem na ziemie ladowac...
29 kwietnia 2013 14:48
Kika1,dzieki za buziaka i Tobie tez odsylam ,tylko go zlap,bo poleci gdzies nie wiadomo gdzie:D? Spontanicznosc maja poznalas? Gdzie??????????? O Boze,ja naprawde mam chyba demencje aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....
29 kwietnia 2013 14:49
Opiekun_Janusz, a ja sama nosze malo bizuterii, chociaz lubie. U facetów uwielbiam duzo bizuterii , kolczyki, lancuszki, bransoletki kazdemu facetowi dodaja uroku :))))

... A dla Twojej Dziewczyny - moze seksowna bielizna , hmm ?