Co kupić dziewczynie?

29 kwietnia 2013 14:49 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

BEA tez o tym wspomniala... jestescie mlode ... wiec wszystko do spelnienia... ja w ostatnim roku owszem latalam... ale balonem... tez przyjemnie... choc wolalabym spadochronem na ziemie ladowac...

Taki lot balonem, to na pewno również fajne przeżycie :)
Ja leciałam jedynie w naszej forumowej powieści, jak Andrea wyekspediowała mnie do Afryki ;)
29 kwietnia 2013 14:52
Skok na bandzi, spacer po plazy o zachodzie slonca...
29 kwietnia 2013 14:56
A moze kolacyjka w Wieliczce ? Ja tam raz bylam na kolacji sluzbowej . Bardzo mi sie podobalo.
Jezeli wiec jestes z poludnia PL to czemu nie ? :=>

Kika1, czesc! Mam pytanie :))) Czy to prawda ze pracuje pani w Seniorenheim??? Jesli tak to jakie warunki trzeba spelniac by tam pracowac jako Opiekunka, Pomoc Pielegniarki ... ??? Podobno jest duzo do roboty . Czy to jest praca 5razy w tyg. po 8 h czy inaczej??

Dzieki za odpowiedzi z góry :)))))
29 kwietnia 2013 15:16
Kayus... przepraszam Cie... ale juz kilkakrotnie o tym pisalam... pracuje w panstwowym Altensheim... wejdz w google i wystukaj Caritas lub  Doutsches Rotes Kreuz... wszystko czarno na bialym napisane...
29 kwietnia 2013 15:16
opiekun_Janusz

Baarbarella - może stary zamek to będzie to?
Rzuciłaś dobre hasło. Może coś z tego poskładam.

Janusz, jak sie zdecydujesz to moge Ci polecić co gdzie zjeść, gdzie pójść. Wynajmujemy pokój na prywatnej kwaterze u bardzo miłych ludzi, jest cicho i spokojnie mimo, że w centrum.
29 kwietnia 2013 16:24
Kika1, ok to szukac Opiekunki+Seniorenheim+Caritas ? OK :)D Thanks

Opiekun_Janusz, a moze zaproszenie do Salonu Fryzjerskiego i do Wizazystki ????
29 kwietnia 2013 16:34
Janusz:)ja mam pomysl:)kup jej fajne autko,tak za minimum 80000zl i po sprawie:)
29 kwietnia 2013 16:55
Mala, Opiekun_Jan mowi ze budzet 300 € maximum !!!!

************************************************************* Opiekun_Jan, Bilet na koncert Bon Jovi !!! W Czerwcu sa w DE !!! Albo DM, ale to dopiero na Jesieni.

************************* Kika1, na str Caritasu znalazlam ale tylko dla egzaminowanych OPiekunek i z  eine positive Einstellung zur kath. Kirche a ja mam sehr negative . :SSS
29 kwietnia 2013 17:15
Kaya

Mala, Opiekun_Jan mowi ze budzet 300 € maximum !!!!

************************************************************* Opiekun_Jan, Bilet na koncert Bon Jovi !!! W Czerwcu sa w DE !!! Albo DM, ale to dopiero na Jesieni.

************************* Kika1, na str Caritasu znalazlam ale tylko dla egzaminowanych OPiekunek i z  eine positive Einstellung zur kath. Kirche a ja mam sehr negative . :SSS

No za 300euro to moze byc problem z tym autkiem,ale skuter miesci sie w granicach normy:)
29 kwietnia 2013 19:26
:)no moze to 300euro w tej sytuacji wystarczy na te 9 miesiecy,na takie zachcianeczki ciazowe,no ale potem przez nastepne plus minus 18 lat,to cieniutko widze utrzymanie dzidziusia za taka kwote:)
29 kwietnia 2013 20:51
Janusz, popatrz ile masz rad. Coś wybierzesz. Ale wypad "gdzieś tam" chyba jest najlepszą opcją. Zależy co lubi Twoja Pani - zacisze albo wielkomiejski ruch ze zwiedzaniem włącznie. No i Ty u boku ;-))
30 kwietnia 2013 22:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dobra
Rottweilerek odpada, skoki na spadochronie też. Zamek już chyba znalazłem (w necie) - opuszczony. W takim będzie lepszy klimat, jak się ściemni, ale muszę tam najpierw sam pojechać i obadać jak to na żywo wygląda, ew. posprzątać którąś komnatę i sprawdzić, czy to wszystko się tam nie zawali i czy nie ma jakiegoś syfu - np. po menelach. Umyję kruszynkę i ją tam zawiozę po powrocie, a w bagażniku będzie żarełko i świece oraz szampan bezalkoholowy. Postaram się żeby było romantycznie.
30 kwietnia 2013 22:56
opiekun_Janusz

Dobra
Rottweilerek odpada, skoki na spadochronie też. Zamek już chyba znalazłem (w necie) - opuszczony. W takim będzie lepszy klimat, jak się ściemni, ale muszę tam najpierw sam pojechać i obadać jak to na żywo wygląda, ew. posprzątać którąś komnatę i sprawdzić, czy to wszystko się tam nie zawali i czy nie ma jakiegoś syfu - np. po menelach. Umyję kruszynkę i ją tam zawiozę po powrocie, a w bagażniku będzie żarełko i świece oraz szampan bezalkoholowy. Postaram się żeby było romantycznie.

Zyczę Ci aby to był wieczór niezapomniany , ważny dla Was obojga i żebyś zawsze wspominał go z uśmiechem !
30 kwietnia 2013 22:58 / 1 osobie podoba się ten post
Mozah - dzięki. Co sądzicie o moim pomyśle? Czy nie jest zbyt prostacki i tani? Napiszcie szczerze proszę.
30 kwietnia 2013 23:08
Dziewczyny wymyslają, doradzają, proponują. A Janusz wybiera stary opuszczony zamek. Jeśli taki masz i jest tam bezpiecznie to jak najbardziej. Tylko czy dziewczyna lubi takie klimaty?
Bo dziewczyny teraz takie bardziej praktyczne niż romantyczne.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.