Co kupić dziewczynie?

29 kwietnia 2013 14:49 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

BEA tez o tym wspomniala... jestescie mlode ... wiec wszystko do spelnienia... ja w ostatnim roku owszem latalam... ale balonem... tez przyjemnie... choc wolalabym spadochronem na ziemie ladowac...

Taki lot balonem, to na pewno również fajne przeżycie :)
Ja leciałam jedynie w naszej forumowej powieści, jak Andrea wyekspediowała mnie do Afryki ;)
29 kwietnia 2013 14:52
Skok na bandzi, spacer po plazy o zachodzie slonca...
29 kwietnia 2013 14:56
A moze kolacyjka w Wieliczce ? Ja tam raz bylam na kolacji sluzbowej . Bardzo mi sie podobalo.
Jezeli wiec jestes z poludnia PL to czemu nie ? :=>


****

Kika1, czesc! Mam pytanie :))) Czy to prawda ze pracuje pani w Seniorenheim??? Jesli tak to jakie warunki trzeba spelniac by tam pracowac jako Opiekunka, Pomoc Pielegniarki ... ??? Podobno jest duzo do roboty . Czy to jest praca 5razy w tyg. po 8 h czy inaczej??

Dzieki za odpowiedzi z góry :)))))
29 kwietnia 2013 15:16
Kayus... przepraszam Cie... ale juz kilkakrotnie o tym pisalam... pracuje w panstwowym Altensheim... wejdz w google i wystukaj Caritas lub  Doutsches Rotes Kreuz... wszystko czarno na bialym napisane...
29 kwietnia 2013 15:16
opiekun_Janusz

Baarbarella - może stary zamek to będzie to?
Rzuciłaś dobre hasło. Może coś z tego poskładam.

Janusz, jak sie zdecydujesz to moge Ci polecić co gdzie zjeść, gdzie pójść. Wynajmujemy pokój na prywatnej kwaterze u bardzo miłych ludzi, jest cicho i spokojnie mimo, że w centrum.
29 kwietnia 2013 16:24
Kika1, ok to szukac Opiekunki+Seniorenheim+Caritas ? OK :)D Thanks

Opiekun_Janusz, a moze zaproszenie do Salonu Fryzjerskiego i do Wizazystki ????
29 kwietnia 2013 16:34
Janusz:)ja mam pomysl:)kup jej fajne autko,tak za minimum 80000zl i po sprawie:)
29 kwietnia 2013 16:55
Mala, Opiekun_Jan mowi ze budzet 300 € maximum !!!!
 
************************************************************* Opiekun_Jan, Bilet na koncert Bon Jovi !!! W Czerwcu sa w DE !!! Albo DM, ale to dopiero na Jesieni.
 
 
************************* Kika1, na str Caritasu znalazlam ale tylko dla egzaminowanych OPiekunek i z  eine positive Einstellung zur kath. Kirche a ja mam sehr negative . :SSS
29 kwietnia 2013 17:15
Kaya

Mala, Opiekun_Jan mowi ze budzet 300 € maximum !!!!
 
************************************************************* Opiekun_Jan, Bilet na koncert Bon Jovi !!! W Czerwcu sa w DE !!! Albo DM, ale to dopiero na Jesieni.
 
 
************************* Kika1, na str Caritasu znalazlam ale tylko dla egzaminowanych OPiekunek i z  eine positive Einstellung zur kath. Kirche a ja mam sehr negative . :SSS

No za 300euro to moze byc problem z tym autkiem,ale skuter miesci sie w granicach normy:)
29 kwietnia 2013 19:26
:)no moze to 300euro w tej sytuacji wystarczy na te 9 miesiecy,na takie zachcianeczki ciazowe,no ale potem przez nastepne plus minus 18 lat,to cieniutko widze utrzymanie dzidziusia za taka kwote:)
29 kwietnia 2013 20:51
Janusz, popatrz ile masz rad. Coś wybierzesz. Ale wypad "gdzieś tam" chyba jest najlepszą opcją. Zależy co lubi Twoja Pani - zacisze albo wielkomiejski ruch ze zwiedzaniem włącznie. No i Ty u boku ;-))
30 kwietnia 2013 22:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dobra
Rottweilerek odpada, skoki na spadochronie też. Zamek już chyba znalazłem (w necie) - opuszczony. W takim będzie lepszy klimat, jak się ściemni, ale muszę tam najpierw sam pojechać i obadać jak to na żywo wygląda, ew. posprzątać którąś komnatę i sprawdzić, czy to wszystko się tam nie zawali i czy nie ma jakiegoś syfu - np. po menelach. Umyję kruszynkę i ją tam zawiozę po powrocie, a w bagażniku będzie żarełko i świece oraz szampan bezalkoholowy. Postaram się żeby było romantycznie.
30 kwietnia 2013 22:56
opiekun_Janusz

Dobra
Rottweilerek odpada, skoki na spadochronie też. Zamek już chyba znalazłem (w necie) - opuszczony. W takim będzie lepszy klimat, jak się ściemni, ale muszę tam najpierw sam pojechać i obadać jak to na żywo wygląda, ew. posprzątać którąś komnatę i sprawdzić, czy to wszystko się tam nie zawali i czy nie ma jakiegoś syfu - np. po menelach. Umyję kruszynkę i ją tam zawiozę po powrocie, a w bagażniku będzie żarełko i świece oraz szampan bezalkoholowy. Postaram się żeby było romantycznie.

Zyczę Ci aby to był wieczór niezapomniany , ważny dla Was obojga i żebyś zawsze wspominał go z uśmiechem !
30 kwietnia 2013 22:58 / 1 osobie podoba się ten post
Mozah - dzięki. Co sądzicie o moim pomyśle? Czy nie jest zbyt prostacki i tani? Napiszcie szczerze proszę.
30 kwietnia 2013 23:08
Dziewczyny wymyslają, doradzają, proponują. A Janusz wybiera stary opuszczony zamek. Jeśli taki masz i jest tam bezpiecznie to jak najbardziej. Tylko czy dziewczyna lubi takie klimaty?
Bo dziewczyny teraz takie bardziej praktyczne niż romantyczne.