Swego nie znacie - Polska nieznana

21 kwietnia 2017 14:42 / 3 osobom podoba się ten post
Mój poniemiecki dom na wsi, z wielkim owocowym sadem, dużym ogrodem warzywno-ziołowo-kwiatowym, sporym stawem w którym można popływać i ryby połowić ,z łąką na której pasą się konie, drugim "ogródkiem " przed domem z winoroślą i krzewami , do tego huśtawki i ........... kurki co znoszą ekologiczne jajka. Też cudo. I na miejscu.
22 kwietnia 2017 01:31 / 3 osobom podoba się ten post
Miotałam się po Wybrzeżu przeglą dając oferty
i postawiłam na Międzyzdroje od 20 lipca do 10 sierpnia,
21 dni to dla mnie akurat wystarczający czas na dobry relaks.
Przemyślane, wybrane, zaakceptowane przez rodziców 6 latki,
zaklepane, przypieczętowane.
22 kwietnia 2017 17:28 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Mój poniemiecki dom na wsi, z wielkim owocowym sadem, dużym ogrodem warzywno-ziołowo-kwiatowym, sporym stawem w którym można popływać i ryby połowić ,z łąką na której pasą się konie, drugim "ogródkiem " przed domem z winoroślą i krzewami , do tego huśtawki i ........... kurki co znoszą ekologiczne jajka. Też cudo. I na miejscu. :hustawka1: :serce:

Chwalipieta a nawet nie zaprosi na jajecznicę ze szczypiorkiem 
23 kwietnia 2017 17:03
Rozumiem. Ty tylko duuuuże banany a może ogórasy? 
25 kwietnia 2017 15:44
Nie w temacie:) Miłośników natury i wody zapraszam w Bory Tucholskie
25 kwietnia 2017 15:51
dorotee

Nie w temacie:) Miłośników natury i wody zapraszam w Bory Tucholskie:-)

Mieszkałam kiedyś w Grudziądzu,ale mnie tam nigdy nie poniosło.Teraz podczas zlecenia poznałam opiekunkę z Tucholi.Nawiedzę ją i Tucholę.
25 kwietnia 2017 16:04
Helena2311

Mieszkałam kiedyś w Grudziądzu,ale mnie tam nigdy nie poniosło.Teraz podczas zlecenia poznałam opiekunkę z Tucholi.Nawiedzę ją i Tucholę.:-)

Kiedyś zakupowe eldorado, teraz senne miasteczko ale jako baza wypadowa w Bory jak najbardziej.
25 kwietnia 2017 16:14
dorotee

Kiedyś zakupowe eldorado, teraz senne miasteczko:-) ale jako baza wypadowa w Bory jak najbardziej.

25 kwietnia 2017 16:14 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Kiedyś zakupowe eldorado, teraz senne miasteczko:-) ale jako baza wypadowa w Bory jak najbardziej.

Tuchola ? Zakupowe eldorado ? Pierwszy raz słyszę.
Rozumiem Tuszyn,Ptak pod Łodzią,ale Tuchola ? Co tam takiego było ?
25 kwietnia 2017 17:01 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Tuchola ? Zakupowe eldorado ? Pierwszy raz słyszę.
Rozumiem Tuszyn,Ptak pod Łodzią,ale Tuchola ? Co tam takiego było ?

O Bosze miasteczko z mojego dzieciństwa, najlepsze lody, amerykanki przy rynku, a kawiarenka chyba ratuszowa albo secesyjna, koszmar każdego dziecka sklep z AGD, sklep z materialami Dzisiaj wszystko z rodzaju po 5 złotych. Jagody na targu, te są akurat nadal. 
25 kwietnia 2017 17:50
Akurat się nie znam za bardzo ale są
08 września 2017 12:50
http://miejscawewroclawiu.pl/znowu-mozemy-odwiedzic-labirynt-pod-wroclawiem-miejsca-we-wroclawiu/

Tego nie znałam:)Asik!!!!Szykuj się:):):)Jak czas pozwoli to się wybierzemy:)
13 września 2017 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
miesiąc temu byłem na Jersey--piękne krajobrazy.Zaliczyłem też Francje i Londyn.