Swego nie znacie - Polska nieznana

13 września 2017 12:06 / 8 osobom podoba się ten post
adamos60

miesiąc temu byłem na Jersey--piękne krajobrazy.Zaliczyłem też Francje i Londyn.

A ja byłam na urlopie , w Polsce , przez cały sierpień. W tym czasie Lublin świętował jubileusz 700-lecie powstania miasta. Z tej okazji odbywały się liczne koncerty i tradycyjny już Jarmark Jagielloński, Pokazy Sztukmistrzów i Grajków Ulicznych. Przy okazji napiszę, że Lublin zachwyca mnie coraz bardziej, przy każdym następnym przyjeździe i  ci , co odwiedzają miasto po raz pierwszy są pod jego urokiem. Poza Lublinem , Zamość i mój urokliwy Chełm z podziemiami kredowymi, całe Roztocze że słynnymi szumami na Tanwi, Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie z Rezerwatami - to moje wspomnienie z ostatniego urlopu . Przy tej okazji zapraszam wszystkich do odwiedzania tej części Polski.
13 września 2017 12:12 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

A ja byłam na urlopie , w Polsce , przez cały sierpień. W tym czasie Lublin świętował jubileusz 700-lecie powstania miasta. Z tej okazji odbywały się liczne koncerty i tradycyjny już Jarmark Jagielloński, Pokazy Sztukmistrzów i Grajków Ulicznych. Przy okazji napiszę, że Lublin zachwyca mnie coraz bardziej, przy każdym następnym przyjeździe i  ci , co odwiedzają miasto po raz pierwszy są pod jego urokiem. Poza Lublinem , Zamość i mój urokliwy Chełm z podziemiami kredowymi, całe Roztocze że słynnymi szumami na Tanwi, Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie z Rezerwatami - to moje wspomnienie z ostatniego urlopu . Przy tej okazji zapraszam wszystkich do odwiedzania tej części Polski.

może kiedyś tam się zatrzymam---pozdrawiam:)
13 września 2017 13:05 / 1 osobie podoba się ten post
wszystko jest "przereklmowane" nie jest tak żle.,ale to naszemu Rządowi jest na rękę
13 września 2017 13:48 / 1 osobie podoba się ten post
powodzenia i miłego zwiedzania.
13 września 2017 14:30 / 2 osobom podoba się ten post
ja będąc we Francji  ,miałem okazje pogadać po francusku ,poszczególne słowa rozumiałem ,ale z budowaniem zdań to problem jak z niemieckim hihi a francuskiego uczyłem się 6 lat ,ale kiedy to było hihi
13 września 2017 20:17 / 1 osobie podoba się ten post
W Żelazowej Woli jest dom Fryderyka Chopina. Blisko Warszawy, warto pojechać :D
13 września 2017 20:23 / 5 osobom podoba się ten post
Moja kolezanka z córką była niedawno w Paryżu i było spokojnie. Ja latalam po przygranicznych francuskich miejscowościach i też spoko 

Najlepiej to położyć się do łózka przykryc się kołdrą i nigdzie nie wychodzić. Powinno być bezpiecznie :pomponiara:
13 września 2017 23:46
MeryKy

Moja kolezanka z córką była niedawno w Paryżu i było spokojnie. Ja latalam po przygranicznych francuskich miejscowościach i też spoko :oczko:

Najlepiej to położyć się do łózka przykryc się kołdrą i nigdzie nie wychodzić. Powinno być bezpiecznie :pomponiara:

Właśnie dzisiaj był atak nożownika!   w Tuluzie.
14 września 2017 07:18 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Właśnie dzisiaj był atak nożownika! :-(  w Tuluzie.

Wykrakało się. 
A jednak gdybym patrzyła na wiadomości to musiałabym do busa nie wsiąść bo ciągle jakieś wypadki pokazują.
14 września 2017 15:05 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Wykrakało się. :-(
A jednak gdybym patrzyła na wiadomości to musiałabym do busa nie wsiąść bo ciągle jakieś wypadki pokazują.

To jest indywidualna sprawa każdego....jedni są ostrożni, drudzy nie.. p.s pisałaś o Paryżu i ja odpisałam, a nie o busie!!
14 września 2017 15:30 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

To jest indywidualna sprawa każdego....jedni są ostrożni, drudzy nie..:-) p.s pisałaś o Paryżu i ja odpisałam, a nie o busie!!

Lisko nie nerwowo. Taka prawda jak zbliża się termin mojej podróży to ciągle jakieś wypadki pokazują w wiadomościach i muszę jechać mimo, ze mam stracha i "Reisefieber" 
14 września 2017 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

miesiąc temu byłem na Jersey--piękne krajobrazy.Zaliczyłem też Francje i Londyn.

Córka mojej sąsiadki pojechała do pracy na Jersey. Widziałam zdjęcia - pięknie tam jest. Może kiedyś uda mi się tam wybrać, bardzo bym chciała.
15 września 2017 10:54 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Właśnie dzisiaj był atak nożownika! :-(  w Tuluzie.

wiesz ile w Polsce jest ataków -nie baw się w PiS?
15 września 2017 10:57
adamos60

wiesz ile w Polsce jest ataków -nie baw się w PiS?

byłem tam i rzadnego Policjanta nie widziałem a w Polsce na każdym kroku i gdzie jest bezpieczniej,powiem szczerze  bardziej się boję "swoich" jak   cudzoziemców!
15 września 2017 19:43 / 1 osobie podoba się ten post
Tam mnie jeszcze nie było :D Zobaczę co na to żona.