Wielkopolska

24 maja 2013 12:53
Witaj Brydzia! Gdzie dokładnie jesteś , bo ja jestem juz 3 raz w Oberbrunn , to jest jakies 30 km od Rosenheim.Mam niedziele wolne i auto do dyspozycji, namiary w profilu. Pozdrawiam Goska
24 maja 2013 12:56
83064 Raubling do rosenheim mam 10km
24 maja 2013 13:02
A jestes mobilna , zebysmy mogly sie spotkac w Rosenheim? o ile masz ochote oczywiscie.
24 maja 2013 13:05
Spotkac bardzo bym chciała ale do dyspozycji mam tylko rower.
24 maja 2013 14:09
Wichura!!! Jestem mamą Joanny i Marty!!! Też chodziły do Liceum-ale- Asia'81 a Marta'82)Koniecznie się musimy spotkać!!Pozdr...
24 maja 2013 15:46 / 1 osobie podoba się ten post
No pewnie nam się to uda - w końcu kiedyś się zgramy:) To pewnie Twoje córki kojarzę - ja jestem rocznik 79 i tez do LO chodziłam, więc chociaż Asię na pewno kojarzę. Jaki ten świat jest mały:) A z naszego miasta trochę opiekunek jeździ. Takich, co znam to 3, a ile przecież nie znam.
24 maja 2013 16:50
Ja urodzona w Krotoszynie jestem ale ostatnie 9 lat mieszkałam w Poznaniu. Teraz jestem w okolicach Monachium ale marzę o zakotwiczeniu w moim ukochanym Poznaniu. :) Pozdrawiam serdecznie Wielkopolanki.
25 maja 2013 11:19
brydzia

Do Natki.ja pracuje na Bawarii kolo Rosenheim.szukam jakiejs bratniej duszy na pogaduchy ale bez rezultatu.pytam te panie które przychodza dziadkowi robic zastrzyki z insuliny ale nie wiem czy nie chcą powiedzieć bo zanim tu zawitałam to one opiekowały sie tą rodziną.jeśli masz skypa to chetnie pogadam

Brydzia w profilu jest mój mail. Odezwij się.
27 maja 2013 19:48
biadkowianka

witam wielkopolanki jestem z Krotoszyna a obecnie w Wurzburgu do polowy lipca

Hallo wielkopolanka z Krotoszyna odezwij mam też koleżankę opiekunkę Ewę która mieszka w Twoim mieście zresztą znam Krotoszyn bo tam kończyłam tech.i pracowałam 2,5 roku w zakł. mięsnych.Póżnie poniosło mnie do Ostrowa i tak już tu zostałam.
27 maja 2013 22:47
Witaj Kristina moj mail jest na profilu mozesz podac kolezance. Zakładow mięsnych juz nie ma ani szkoly , w twojej szkole jest lic ekonomiczne.Moja kolezanka tez konczyla tech miesne w 1971 r.
27 maja 2013 22:48
Ja natomiast przez 15 lat pracowałam w Ostrowie na ul Gimnazjalnej
28 maja 2013 18:36
Witam
Panie z Ostrowa Wlkp
22 czerwca 2013 13:09 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkie panie z Wielkopolski ,życzę przyjemnej niedzieli, czas biegnie coraz bliżej do domu ...:))
Krystyna witamy w DE !!!
22 czerwca 2013 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
Ja właśnie wczoraj skończyłam kurs dla opieknuów osób starszych i mam nadzieję dołączyć do waszego grona
22 czerwca 2013 21:57
brydzia

Do Natki.ja pracuje na Bawarii kolo Rosenheim.szukam jakiejs bratniej duszy na pogaduchy ale bez rezultatu.pytam te panie które przychodza dziadkowi robic zastrzyki z insuliny ale nie wiem czy nie chcą powiedzieć bo zanim tu zawitałam to one opiekowały sie tą rodziną.jeśli masz skypa to chetnie pogadam

Witaj,1lipca będę po raz pierwszy w Monachium,więc może poznamy się bliżej?Mój skype beata.kaczor49,spokojnego wieczoru.