Wielkopolska

02 lipca 2013 17:45
wsiadam w Wurzburgu o 20-tej 12.7 w Eurolanda do Wrocławia
02 lipca 2013 19:53
Ja tym razem wracam małym busem wiec nie ma takiej opcji abyśmy się spotkały.miłego wieczorka
05 lipca 2013 12:37
Witajcie dziewczyny ja jestem z Szamotuł też szukam koleżanek z wielkopolski
06 lipca 2013 08:37
Witaj maryna71 w gronie wielkopolanek i miłego dzionka dla wszystkich.Maryna 71 Ty na wyjeżdzie czy w kraju?
20 lipca 2013 14:34
Kristyna co u ciebie, ja juz w domu odpoczywam i ładuję akumulatory... miłej soboty i niedzieli wszystkim opiekunką w PL i w DE z wlkp. życzę
30 lipca 2013 10:22
witajcie dziewczyny,też jestem z Wielkopolski,konkretnie z Kalisza,Jestem tu w Julich od połowy lipca,przede mną 2 miesiace,samotna jak palec,może jest tu w okolicy jakaś rozmowna dusza?
18 sierpnia 2013 08:49
Witajcie dziewczyny z wielkopolski rzadko piszę ale obiecuję poprawę \.witaj iga 123 znalazłaś już jakąś koleżnkę jeśli nie to spróbuj zapytać lekarza czy w okolicy jest jakaś opiekunka z polski.Ja tak zrobiłam i lekarka skontaktowała mnie z dziewczna z polski,ktora była w sumie niedaleko mnie.A może jest tam ksiądz polak.Biadkowianka ja jeszcze 12 dni i wracam pobyt przedłużył mi się o 10dni ale daję radę nie jest zle.Pozdrawiam Was serdecznie.
18 sierpnia 2013 09:24 / 1 osobie podoba się ten post
Wielkopolanki kochane:)moze pojdziemy w slady kolezanek i spotkanko zorganizujemy opiekunkowe?troche nas malo ale co mamy byc gorsze?hihi:):):)pozdrawiam Wielkopolaneczki:)
18 sierpnia 2013 17:03
Witam dziewczyny wielkopolanki ( i inne też ),Ja jak najbardziej chętna jestem na opiekunkowe spotkania.Wierzę,że uda nam się zgrać w czasie naszych urlopów.Najważniejsze,że chęci mamy.
18 sierpnia 2013 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
kristina

Witajcie dziewczyny z wielkopolski rzadko piszę ale obiecuję poprawę \.witaj iga 123 znalazłaś już jakąś koleżnkę jeśli nie to spróbuj zapytać lekarza czy w okolicy jest jakaś opiekunka z polski.Ja tak zrobiłam i lekarka skontaktowała mnie z dziewczna z polski,ktora była w sumie niedaleko mnie.A może jest tam ksiądz polak.Biadkowianka ja jeszcze 12 dni i wracam pobyt przedłużył mi się o 10dni ale daję radę nie jest zle.Pozdrawiam Was serdecznie.

kochana jesteś Kristina.Znalazłam koleżanki.Przedwczoraj.Po prostu maszerowały dwie kobitki,ja je mijałam w pzreciwnym kierunku szłam,ale wydawało mi sie ,że usłyszałam polską mowę.Wróciłam,podeszłam bliżej i "bingo".Dalej już poszło wiadomo jak.super.Trafiłam na opiekunki.A już myślałam,że do głowy dostanę,bo mój dziadziuś mocno depresywny jest.Ten miesiąc,który już tu jestem ciężki był,ale dałam radę.Pozdrawiam wszystkich
25 sierpnia 2013 08:46
Witajcie wielkopolanki i miłego dzionka zycze Wam.Iga cieszę sie,że spotkałaś kogoś chociaż na krótkie pogaduszki to pomaga i jest troche razniej no i czas szybciej płynie.Mala bardzo chętna jestem co do tego spotkania ale pewno w tym roku juz nie da rady.Ja teraz zjeżdzam na m-c i koniec września jadę znowu na chyba 2 miesiące.Ale w przyszłym roku dlaczego nie jestem za.Serdecznie Was pozdrawiam.
25 sierpnia 2013 13:22
kristina

Witajcie wielkopolanki i miłego dzionka zycze Wam.Iga cieszę sie,że spotkałaś kogoś chociaż na krótkie pogaduszki to pomaga i jest troche razniej no i czas szybciej płynie.Mala bardzo chętna jestem co do tego spotkania ale pewno w tym roku juz nie da rady.Ja teraz zjeżdzam na m-c i koniec września jadę znowu na chyba 2 miesiące.Ale w przyszłym roku dlaczego nie jestem za.Serdecznie Was pozdrawiam.

kristina witaj
cosik mi sie zdaje,że w tej samej firmie robiłyśmy certyfikat z opieki nad starszymi,nie umieszczę nazwy,żeby mnie nie posądzono o ... no wiesz
pozdrowionka
25 sierpnia 2013 14:55
WITAJCIE KRAJANKI JESTEM Z KALISZA....POZDRAWIAM CIEPLUTKO ...
25 sierpnia 2013 14:57
NAJSTARSZE W POLSCE ZYCZY PIEKNEGO DNIA DZIEWCZETA..:)
25 sierpnia 2013 15:00
Witam,
ja z Ostrowa.

A ty jesteś mężczyzną, czy niedopatrzenie w profilu.?