Na wyjeździe #2

11 września 2013 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
Z radosci Twojej ,z radosci Kasiu:):):)
11 września 2013 21:41 / 2 osobom podoba się ten post
Hah aha :) Jak trzeba to i za kierowce zrobie a co:))))
11 września 2013 21:48 / 1 osobie podoba się ten post

Aktualizować przeglądarkę.

11 września 2013 21:56 / 3 osobom podoba się ten post

Witam Super Andreę. Zauważyłem jak już wysłałem posta. Muszę założyć temat "Na wyjeździe 3", bo serwer za bardzo obciążony. To samo dotyczy "Powitajek" i "Poskarżyjek". Mam nadzieję, że jutro uda mi się posprzątać, mam nadzieję, że nikt się nie pogubi.

11 września 2013 22:10
hogata76

No pewnie ze gitara gra tarartarara :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Super:D:D:D:D Szkoda ,ze my nie jezdzimy razem:( Tali tez sie w piatek gdzies wybiera prawda Tali?????

No wybieram się do domciu w piatek!!!
Jupiii!
Jadę z Ffm Sindbadem, w Legnicy mam przesiadkę... 
:DDDDDDDDDDDD
11 września 2013 22:11 / 1 osobie podoba się ten post
Tali

No wybieram się do domciu w piatek!!!
Jupiii!
Jadę z Ffm Sindbadem, w Legnicy mam przesiadkę... 
:DDDDDDDDDDDD

:(:(:(No to sie nie spotkamy:( Ale do domku jedziemy HURRRAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11 września 2013 22:14
:(:(:(:(:(
11 września 2013 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
Z tego co kojarzę  autokarem, tym co jadę, przekraczamy granicę w Jędrzychowicach...
ale byłyoby fajnie się spotkać... :D
kurde flaczek no.... moze uda mi się dotrzeć na zjad do Wrocka... toż mam rzut beretem... 
 
11 września 2013 22:23
Hehe! Też wracałam maluchem w 9 osób... ale bylo fajnie... trochę ciasno, ale wesoło!!! 
 
11 września 2013 22:33
fiona

Witam napisałam post w innym temacie ale to chyba ze szczęścia ,mąż mi kupił auto co prawda przechodzone bo ma 10 lat ale tylko moje :))) To mi prezent wyszykował na 15 lecie :))

Super gratuluje ,to sie chwali mezowi ze zadbał o zonke :)))))))))))) Gratuluje
11 września 2013 22:41 / 1 osobie podoba się ten post
Witam was kochane i kochani ponownie...no więc zdaję relację...to jest to!!!kocham to miejsce i tą stele, juz poinformowałam moja zmienniczkę z poprzedniej steli,że się rozstajemy...kocham wyzwania i trudności...daje mi to pawera i jestem spełniona ,gdy widzę ,że jestem potrzebna.Do towarzystwa, na wycieczki,do restauracji z podopiecznym ,a co gorsze z jego rodziną to nie moje klimaty. Tak się tam męczyłam..ufff,ale mam to poza sobą.Pozdrawiam,pa
11 września 2013 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
Witam was kochane i kochani ponownie...no więc zdaję relację...to jest to!!!kocham to miejsce i tą stele, juz poinformowałam moja zmienniczkę z poprzedniej steli,że się rozstajemy...kocham wyzwania i trudności...daje mi to pawera i jestem spełniona ,gdy widzę ,że jestem potrzebna.Do towarzystwa, na wycieczki,do restauracji z podopiecznym ,a co gorsze z jego rodziną to nie moje klimaty. Tak się tam męczyłam..ufff,ale mam to poza sobą.Pozdrawiam,pa
11 września 2013 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
Ja to chyba z kurami hehe, pojde spac sama nie wiem ,zajze troche tu i tam i wskocze do łozeczka wiec za wczasu kochani mowie wszystkim dobranoc karaluchy pod poduchy hihi,spokojnej nocki robaczki :))))))))))))))))))Dobranoc
11 września 2013 23:11 / 1 osobie podoba się ten post
Wieczorne pozdrowienia z podròży!
Jeszcze tylko przystanek w Bielefeld i potem już do granicy. A około południa będę w domu.
Praca najpewniej będzie od 1 października, więc trzeba będzie się nacieszyć domem.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego co dobre.
11 września 2013 23:17 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek szerokości!!!

A dla pozostałych: środa minie tydzień zginie!!! :DDDDDDDD