Na wyjeździe #2

11 września 2013 15:57 / 2 osobom podoba się ten post
hagia

Poszłam zajrzeć w tv, ale akurat rozmawia z dziewczeciem żeglarką. A na sofie 2 monstra ;) Asik myślałaś o tej co się spejalnie utuczyła, czy tej wytatuowanej?

Tej chudej, w sumie ładnej dziewczynie. Ona nie tylko sie wytatuowała. Ona ma guzy na czole i dłoniach (silikon) Płytke tytanową na klatce piersiowej, uszy i przedluzone dwa zęby jak u wampira (kły) i chyba to nie wszystko...
11 września 2013 15:59
Asik

Tej chudej, w sumie ładnej dziewczynie. Ona nie tylko sie wytatuowała. Ona ma guzy na czole i dłoniach (silikon) Płytke tytanową na klatce piersiowej, uszy i przedluzone dwa zęby jak u wampira (kły) i chyba to nie wszystko...

Chyba włączę Tv:))))))
11 września 2013 16:06 / 1 osobie podoba się ten post
No pewnie ze gitara gra tarartarara :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Super:D:D:D:D Szkoda ,ze my nie jezdzimy razem:( Tali tez sie w piatek gdzies wybiera prawda Tali?????
11 września 2013 16:09 / 1 osobie podoba się ten post
No witammm...jutro mam odjazd busikiem...ale ten miesiac zlecial..bylo jak na wczasach...czego I Sobie I wszystkim zycze...nie zagladam tu czesto Bo jak widze tu jedna z firm to mi sie scyzoryk otwiera....heh..pozdrawiam z zimnego Garmisch P.
11 września 2013 16:09
Ja jestem w trakcie ogladania Polskkiego filmu pt. "Trzy minuty".Bardzo dobry ,daje do myslenia i szarpie serducho..Polecam:) Nie jest ,to lekkie kino,uprzedzam.
11 września 2013 16:12
hogata76

Ja jestem w trakcie ogladania Polskkiego filmu pt. "Trzy minuty".Bardzo dobry ,daje do myslenia i szarpie serducho..Polecam:) Nie jest ,to lekkie kino,uprzedzam.

Ja niestety nie mogę :( pozostają mi płyty przywiezione z PL i te co mam na kompie. Ale to mało...jak bede w domu to sobie pościągam tylko nie wiem ile miejsca mi to zajmie...ale zadam pytanie w odpowiednim temacie. Póki co zapisuje tytuły i twoj tez zapisałam. :))
11 września 2013 16:20
Asik

Ja niestety nie mogę :( pozostają mi płyty przywiezione z PL i te co mam na kompie. Ale to mało...jak bede w domu to sobie pościągam tylko nie wiem ile miejsca mi to zajmie...ale zadam pytanie w odpowiednim temacie. Póki co zapisuje tytuły i twoj tez zapisałam. :))

Bo ja widzisz Kochana,mam bzika i lubie kino,nie koniecznie Amerykanska sensacje i strzelawki.Kino Francuskie,Hiszpanskie,Norweskie,Szwedzkie,Rosyjskie i Japonskie.Oczywiscie Polskie:)Ja taka troche dziwna jestem,ale lubie trudne filmy:)
11 września 2013 16:27
hogata76

Bo ja widzisz Kochana,mam bzika i lubie kino,nie koniecznie Amerykanska sensacje i strzelawki.Kino Francuskie,Hiszpanskie,Norweskie,Szwedzkie,Rosyjskie i Japonskie.Oczywiscie Polskie:)Ja taka troche dziwna jestem,ale lubie trudne filmy:)

Nie bede pisac jakie lubie bo za dlugo bym wymieniala ale nie lubie hiszpańskich....może dlatego że nie rozumiem :( japonskie mnie śmieszą poza Akira Kurosawą i nie lubie takich filmów w ktorych ktos jest zamknięty, z bandyta w dodatku i nie ma wyjścia....no klaustrofobia filmowa...brrr..
I nie jestes dziwna :))
11 września 2013 17:27 / 1 osobie podoba się ten post
Wow-cisza na froncie:)Chyba wszyscy w chińczyka grają????????:):):):)
11 września 2013 17:37
Witam ...Drogie koleżanki...pomóżcie...Może jesteście zorientowane
jak po niemiecku nazywa się ten ponton do mycia glowy choremu lezacemu w lozku????
11 września 2013 19:12 / 1 osobie podoba się ten post
Moja Babunia własnie awanturuje sie z dziećmi swymi , bo meble chce przestawiac. mówi ze w sypialni LUFTU nie ma i ona chce w pokoju dziennym spać. wzieła miarke i mierzy czy jej łózko sie zmiesci tam gdzie sobie wymyśliła. A wiec chce przestawiac te meble dzisiaj ale ani córkom , ani synowi sie tego dzisiaj nie chce robic wiec babcia jest wkurzona . chlipie i głósno dyskutuje... ale checa troche dramatyzuje.... zeby ugiąć dzieci:):):) Ach te Babuszki co chwile jakis wspaniały pomysł........:)
11 września 2013 19:17
czarna11

Moja Babunia własnie awanturuje sie z dziećmi swymi , bo meble chce przestawiac. mówi ze w sypialni LUFTU nie ma i ona chce w pokoju dziennym spać. wzieła miarke i mierzy czy jej łózko sie zmiesci tam gdzie sobie wymyśliła. A wiec chce przestawiac te meble dzisiaj ale ani córkom , ani synowi sie tego dzisiaj nie chce robic wiec babcia jest wkurzona . chlipie i głósno dyskutuje... ale checa troche dramatyzuje.... zeby ugiąć dzieci:):):) Ach te Babuszki co chwile jakis wspaniały pomysł........:)

Kurcze mac,to jak ja bede juz babuszka....Ajajajaj,juz wspolczuje moim dzieciom,bo pewnie tez bede chciala robic przemeblowanie,ja juz teraz sprawiam klopot bedac w domu,bo ciagle cos wymyslam hahahahahahahah:D:D:D:D:D:D:D:D
Jak jestem w domu i zaczynam zdanie slowami..."Wiecie ,ja tak sobie popatrzylam na ten pokoj i.........".
 
Wszyscy sie dziwnie ulatniaja,hahahahahahaha,ale ja i tak dopinam swego. Hahahahahahahaha.Nie zawsze jestem zadowolona ze swojego pomyslu,ale co poprzestawiam ,to moje hahahahah:D:D:D:D:D
11 września 2013 19:18
Aleeeeee jajoooooooooooo.:) przestawiają :) Babcia to ma dar przekonywania........... ja siedze w pokoju i sie nie wychylam , no przeciez to nie moja robota jest ...... chyba?
11 września 2013 19:18 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Wow-cisza na froncie:)Chyba wszyscy w chińczyka grają????????:):):):)

Kasiu 63, rozczaruje Ciebie, zacieśnialam stosunki międzysąsiedzkie, na pogaduszki przez płot za zimno, więc dostałam zaproszenie na Chutny?z mango, pyszne, :::::)))
11 września 2013 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

Kurcze mac,to jak ja bede juz babuszka....Ajajajaj,juz wspolczuje moim dzieciom,bo pewnie tez bede chciala robic przemeblowanie,ja juz teraz sprawiam klopot bedac w domu,bo ciagle cos wymyslam hahahahahahahah:D:D:D:D:D:D:D:D
Jak jestem w domu i zaczynam zdanie slowami..."Wiecie ,ja tak sobie popatrzylam na ten pokoj i.........".
 
Wszyscy sie dziwnie ulatniaja,hahahahahahaha,ale ja i tak dopinam swego. Hahahahahahahaha.Nie zawsze jestem zadowolona ze swojego pomyslu,ale co poprzestawiam ,to moje hahahahah:D:D:D:D:D

Hogatka w takim razie przybij piątke z moją Babunią. dzisiaj to nawet telewizji oglądac nie chce hahahahahahahahahahahha