Polski lekarz w DE

07 lipca 2013 23:08
Bunia,ewentualnym ciezarnym kobietom zaleca sie ograniczenie z korzystania z komputera.Wszak to dziecku tez szkodzi:)
07 lipca 2013 23:44
BUNI gratuluje}}}} zycze duzo cierpliwosci i wytrwalosci z hetera{{{{{
08 lipca 2013 22:22
Bunia, na kiedy sie umówiłaś?

Jako forumowa ciocia, chcę wiedzieć!!!!
08 lipca 2013 22:27 / 1 osobie podoba się ten post
Jest problem bo kazdy ma urlop,jrst miejsce za tydz ale to chyba poczekam na polske bo to tylko 3 tyg,ale dzis robilam znow test i tez pozytywny wiec to raczej nie pomylka jutro zaczne kwas foliowy brac dla bezpieczenstwa
10 lipca 2013 22:39
Kochanie,
kiedy wizyta u lekarza.

Chcę się ciszyć na 100%.
10 lipca 2013 22:47
bunia1310

Jest problem bo kazdy ma urlop,jrst miejsce za tydz ale to chyba poczekam na polske bo to tylko 3 tyg,ale dzis robilam znow test i tez pozytywny wiec to raczej nie pomylka:-) jutro zaczne kwas foliowy brac dla bezpieczenstwa

Bunia...poczekaj jesli jest dziecina to na pewno nie ucieknie. A ja ci powiem ze nie wierzylam testowi :) ...ba nie wierzylam lekarzowi jak potwierdzil. Powiedzialam ze sie myli bo to niemozliwe. A on:" Ja tez tak myslałem ale jednak istnieja rzeczy niemozliwe" :) Dobrze sie czujesz? Zadnych sensacji? Uwazaj na siebie. Ja stara baba jestem wiec mnei poucz. Po co ten kwas foliowy?
10 lipca 2013 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

Bunia...poczekaj jesli jest dziecina to na pewno nie ucieknie. A ja ci powiem ze nie wierzylam testowi :) ...ba nie wierzylam lekarzowi jak potwierdzil. Powiedzialam ze sie myli bo to niemozliwe. A on:" Ja tez tak myslałem ale jednak istnieja rzeczy niemozliwe" :) Dobrze sie czujesz? Zadnych sensacji? Uwazaj na siebie. Ja stara baba jestem wiec mnei poucz. Po co ten kwas foliowy?

Kwas foliowy teraz zalecają wszyscy lekarze, dobrze działa na przyszłą mamę i maleństwo.
 
Za naszych czasów żarło się buraczki i marchewkę.
10 lipca 2013 22:57
scarlet

Kwas foliowy teraz zalecają wszyscy lekarze, dobrze działa na przyszłą mamę i maleństwo.
 
Za naszych czasów żarło się buraczki i marchewkę.

Ło matko!! A teraz buraczki i marchewka nie wystarczy?
10 lipca 2013 23:03
Reklamy robią swoje , a lekarze też mają procent od utargu....
10 lipca 2013 23:08
Zaraz rozpeta sie wojna przeciwko mnie,ale zastanawiam sie czy ta ciaza Buni to nie jest jakas prowokacja?.Ledwie przyjechala do pacy ,a juz w ciazy jest?.I zastanawia mnie skad nagle ma kwas foliowy?.Czyzby juz przyjechala zaopatrzona w odpowiednie leki?Bo a nóz ,a widelec bede w ciazy?
10 lipca 2013 23:08
Zaraz rozpeta sie wojna przeciwko mnie,ale zastanawiam sie czy ta ciaza Buni to nie jest jakas prowokacja?.Ledwie przyjechala do pacy ,a juz w ciazy jest?.I zastanawia mnie skad nagle ma kwas foliowy?.Czyzby juz przyjechala zaopatrzona w odpowiednie leki?Bo a nóz ,a widelec bede w ciazy?
10 lipca 2013 23:09
scarlet

Reklamy robią swoje , a lekarze też mają procent od utargu....

To tak jak mówi pan Skarb :) Trzeba dbac o przemysl farmaceutyczby....jak mówie ze biore tabletki przeciwbólowe tylko gdy nie moge funkcjonowac :) On mowi ze dba :) bo bez Telidinu nie moze funkcjonowac :)
10 lipca 2013 23:12
enzo

Zaraz rozpeta sie wojna przeciwko mnie,ale zastanawiam sie czy ta ciaza Buni to nie jest jakas prowokacja?.Ledwie przyjechala do pacy ,a juz w ciazy jest?.I zastanawia mnie skad nagle ma kwas foliowy?.Czyzby juz przyjechala zaopatrzona w odpowiednie leki?Bo a nóz ,a widelec bede w ciazy?

Ja wierzę,  może naiwnie.
 
Dziewczynka młoda , przewrażliwiona, kupi sobie
 
Bunia , skomentuj...
10 lipca 2013 23:17 / 1 osobie podoba się ten post
enzo

Zaraz rozpeta sie wojna przeciwko mnie,ale zastanawiam sie czy ta ciaza Buni to nie jest jakas prowokacja?.Ledwie przyjechala do pacy ,a juz w ciazy jest?.I zastanawia mnie skad nagle ma kwas foliowy?.Czyzby juz przyjechala zaopatrzona w odpowiednie leki?Bo a nóz ,a widelec bede w ciazy?

hej:)a co miala zrobic?ciaze zostawic w Polsce i dopiero jechac do de?chyba tak sie nie da hihi:)a kwas foliowy lekarze zalecaja przyjmowac tez przed planowanym poczeciem:)nie tylko w trakcie:)kawal zycia "w lekach"przelecial mi:)
10 lipca 2013 23:23 / 1 osobie podoba się ten post
mala

hej:)a co miala zrobic?ciaze zostawic w Polsce i dopiero jechac do de?chyba tak sie nie da hihi:)a kwas foliowy lekarze zalecaja przyjmowac tez przed planowanym poczeciem:)nie tylko w trakcie:)kawal zycia "w lekach"przelecial mi:)

Wiadomosc o ciazy jest tak sprawa intymna i osobista,ze nie wyobrazam sobiei nformowac calej Polski o tym fakcie.Jestem polozna dla informacji.:)