Senihelp Zobacz profil firmy

Zarobki
5 / 5
Warunki umowy
5 / 5
Jakośc obsługi
5 / 5
Dopasowanie oferty
5 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
26 czerwca 2019 12:38 / 3 osobom podoba się ten post
Witam, 
Koleżanka poleciła mi firmę Senihelp. Pojechała z nimi już na drugą sztele. Szczerze mówiąc na mnie panie zrobiły dobre wrażenie. Z relacji koleżanki wynika że interesują się opiekunkami, dzwonią i są pomocne. ale chciałam się jeszcze was podpytać czy macie jakieś spostrzeżenia? 
03 lipca 2019 09:16 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry. Tak to prawda. Pracuję z tą firmą od jakiegoś czasu i nie mam problemów. Co dla mnie najważniejsze pieniądze zawsze na czas i zlecenia zgodne z opisem. Polecam, same się przekonajcie.
03 lipca 2019 09:43
widzialam ich na fb. maja dobre oferty. ktos z nimi jechal? maja jakas strone czy sa z kosmosu?piszcie cos.
04 lipca 2019 13:32 / 1 osobie podoba się ten post
Tak, mają stronę www.senihelp24.pl  Wyjechałam z firmą Senihelp na zlecenie 3 tyg. temu. Po tygodniu zmarła moja podopieczna. Zadzwoniłam na numer alarmowy, momentalnie zareagowali. Bardzo szybko pojawił się koordynator. I najważniejsze, dali mi wybór. Czy chcę zostać w domu podopiecznej 2-3 dni, czy chcę zjechać do Polski, czy mają mnie przewieźć do hotelu. Zdecydowałam się na przejazd na inne zlecenie, liczą się dla mnie pieniądze.
Czuję się z  nimi bezpiecznie.Anna
04 lipca 2019 14:01
anna.kowalik67 bardzo Ci współczuję. wiem, że to trudne przeżycie. Ciesze sie że miałas wsparcie ze strony firmy. To bardzo ważne.
05 lipca 2019 08:02
Koleżanko, tak bywa. U naszych podopiecznych śmierć może pojawić się nagle. Wsparcie ze strony koordynatora jest mega pomocne. Senihelp stanęło na wysokości zadania. Duży komplement za organizację logistyczną. 
05 lipca 2019 14:41
Zgłosiłam się kiedyś do tej firmy, ale nie wyjeżdżałam z nimi. Dostałam wczoraj na e-mail oferty pracy. Trzeba przyznać, że kuszące. Zastanawiam się. Doradźcie mi coś proszę.
06 lipca 2019 19:45
Lenaopieka

Zgłosiłam się kiedyś do tej firmy, ale nie wyjeżdżałam z nimi. Dostałam wczoraj na e-mail oferty pracy. Trzeba przyznać, że kuszące. Zastanawiam się. Doradźcie mi coś proszę.

Za mało napisałaś,żeby Ci doradzić:(A i tak każdy sam decyduje i wybiera co mu pasuje:)
 
Nie wyjeżdżałaś i mają Twój adres meilowy....a to łobuzy:(
08 lipca 2019 07:04
Też dostałam oferty na e-maila. Myśle, że z nimi wyjadę. Dzisiaj dzwonię do Senihelp, myślę,że przez tel. można się więcej dowiedzieć. Napiszę Wam co i jak. Szukam oferty na sierpień. Może doradzicie jakąś swoją, sprawdzoną firmę?
08 lipca 2019 07:36
BarbaraAra77

Też dostałam oferty na e-maila. Myśle, że z nimi wyjadę. Dzisiaj dzwonię do Senihelp, myślę,że przez tel. można się więcej dowiedzieć. Napiszę Wam co i jak. Szukam oferty na sierpień. Może doradzicie jakąś swoją, sprawdzoną firmę?

Ja mogę z czystym sumieniem polecić swoja. Jeżdżę z nimi juz kupe czasu i wszystko jest zawsze ok. Napisz na priv
09 lipca 2019 07:00
A w jakim rejonie mają oferty i ile płacą w Senihelp?
09 lipca 2019 08:44 / 1 osobie podoba się ten post
Zgodnie z obietnicą, informuję, jak to wygląda w Senihelp. Rzetelne przedstawienie oferty, padły odpowiedzi na wszystkie pytania ( to czego nie wiedziała rekruterka, zaraz dopytała u koleżanek).  Zdecydowałam się na jedno zlecenie. Wyjazd na pierwszego sierpnia. Teraz czekam na umowę.
W sumie wszystko poszło sprawnie. Teraz czeka mnie rozwianie wątpliwości, czy wpakuja mnie na minę, czy nie.O tym też Wam doniosę. Uważam, że im więcej nas będzie pisało o firmach wysyłających opiekunki za granicę, tym łatwiej będziemy omijać miny. Będziemy się czuły bezpieczniej.
Bacha
09 lipca 2019 09:55 / 6 osobom podoba się ten post
Reklama niby dźwignią handlu - ale żeby dobrze się sprzedać na rynku to nie wystarczą chwalebne wpisy , trzeba to zrobić w miarę inteligentnie - no bo : " cyt : jeżdżę z nimi już kupę czasu " czyli jak wynika z KRS najwyżej od 3 stycznia 2019 roku bo wtedy spółka została zarejestrowana - kupa czasu rzeczywiście , Kapitał zakładowy spółki powala na kolana - całe 5000 zł - jakby za zlecenie nie wypłacili to nawet nie ma po co iść do sądu , bo z czego ściągnąć ??? - Oj ludzie ludzie - czy naprawdę sądzicie , że opiekunka to debil i nie potrafi nic w sieci znaleźć ???
09 lipca 2019 10:08 / 3 osobom podoba się ten post
Mój wpis nie oznacza , że dyskredytuję firmę - jak komuś podobają się oferty i chce zaryzykować to jego sprawa ale uważam , że jeżeli administrator tego forum pozwala na aby dana firma się na tym portalu zarejestrowała się i poszukiwała zleceniobiorców , to bezwzględnie powinien od danej firmy żądać aby publicznie ; 1/ przedstawiła datę rejestracji 2/ kapitał zakładowy 3/ status organizacyjny / przykładowo : jednoosobowa działalność gospodarcza - a by tutaj taki pan reklamujący się , musi wykonywać zlecenie samodzielnie itd /
09 lipca 2019 15:06
BarbaraAra77. Co Ty piszesz ! Sprzedałaś się za parę gorszy i wyszło że ta firma jak i ty to nic ciekawego.