Headhunters
Headhunters Sp. z o.o.
Agencja zatrudnienia
Obecnie rekrutuje
0 / 5
Zarobki
0
/ 5
Warunki umowy
0
/ 5
Dopasowanie oferty
0
/ 5
Jakość obsługi
0
/ 5
Liczba oddziałów
0
/ 5

O firmie

Headhunters Sp. z o.o. jest Agencją Pracy o szerokim zasięgu działań, posiadającą wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7132. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie z naszych usług korzystają zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Poza ofertami pracy w Polsce w swojej ofercie posiadamy zlecenia rekrutacyjne do takich krajów jak: Niemcy, Austria, Holandia, czy Wielka Brytania.


Headhunters działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu, doradztwa dla firm. Stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm, a zarazem na elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu. Podstawą naszych działań jest dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań Klienta, a naszym głównym celem – jego pełne zadowolenie ze zrealizowanego projektu.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w największych agencjach pracy w kraju i zagranicą, nasi pracownicy tworzą zespół specjalistów, których profesjonalizm i zaangażowanie stanowi gwarancję najwyższej jakości usług. Stawiamy na rozwój, dlatego szczególną uwagę zwracamy na nieustanne  poszerzanie specjalistycznej wiedzy naszych konsultantów, dzięki czemu budujemy Wspólny sukces z kientami oraz osobami poszukującymi pracy.

 • Zasięg działaności

  Niemcy, Austria, Holandia, czy Wielka Brytania.

 • Aktualny status

  Poszukujemy pracowników

 • Posiadamy oferty pracy

  za granicą, w Polsce

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Tak

 • Numer NIP

  8522604385