HUMDAH
Humanum Daheim Sp. z o.o.
Agencja zatrudnienia
Obecnie rekrutuje
0 / 5
Zarobki
0
/ 5
Warunki umowy
0
/ 5
Dopasowanie oferty
0
/ 5
Jakość obsługi
0
/ 5
Liczba oddziałów
0
/ 5

O firmie

Humanum DAHEIM to firma specjalizująca się w organizowaniu i pośrednictwie pracy w opiece nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Nasz dynamicznie działający team tworzą osoby z doświadczeniem w branży geriatrycznej i szeroko pojętej opiece nad seniorami, dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie, współpracując wyłącznie ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami z Niemiec.

Kluczem naszego sukcesu jest staranny dobór ofert oraz indywidualne podejście zarówno do podopiecznych, jak i naszych pracowników.

Poszukujemy opiekunek i opiekunów osób starszych z całego kraju. Osób, które posiadają już doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobami niepełnosprawnymi, niedołężnymi, chorymi, ale także wszystkich tych, którzy chcieliby podjąć się pracy w charakterze opiekunki/opiekuna nad seniorami za granicą. Przyjmujemy zgłoszenia od wszystkich chętnych, którzy w minimalnym stopniu posługują się językiem niemieckim i którym bliska jest idea opieki nad osobami starszymi.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszych pracowników, oferując kompleksową pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty pracy. Każda oferta dopasowana jest indywidualnie do Państwa potrzeb, uwzględnia stopień znajomości języka niemieckiego, doświadczenie, ale przede wszystkim Państwa oczekiwania i wymagania.

Wszyscy nasi pracownicy delegowani do pracy za granicą zatrudnieni są na umowę zlecenie w oparciu o obwiązujące przepisy prawa polskiego.

 

Jesteśmy certyfikowaną agencją zatrudnienia o numerze KRAZ 12722

 

 • Zasięg działaności

  cała Polska

 • Aktualny status

  Poszukujemy pracowników

 • Posiadamy oferty pracy

  za granicą

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Tak

 • Numer NIP

  956-231-28-50

Oferty pracy (2) Zobacz wszystkie

opiekunka do seniorki w Niemczech- PILNE!!!!

Miejsce:Ludenscheid
Dodane: 18 lipca 2016

opiekunka do seniora w Niemczech od 22.07. PILNE!!

Miejsce:Ludenscheid
Dodane: 16 czerwca 2016