WEST-ARBEIT
Agencja Pośrednictwa Pracy WEST-ARBEIT
Agencja zatrudnienia
Obecnie rekrutuje
4 / 5
Zarobki
4
/ 5
Warunki umowy
4
/ 5
Dopasowanie oferty
4
/ 5
Jakość obsługi
5
/ 5
Liczba oddziałów
0
/ 5

O firmie

WEST-ARBEIT ( Agencja Zatrudnienia nr rej. 10474) rekrutuje osoby chętne do pracy w charakterze opiekunek/opiekunów osób starszych , chorych i niepełnosprawnych w Niemczech .

Jesteśmy młodą ,prężnie rozwijającą się Agencją Pośrednictwa Pracy .Nasza firma powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi opiekuńcze.

Główna siedziba firmy znajduje się w malowniczej ,”zielonej” części Polski ,na Lubelszczyźnie , w Kraśniku.

Od początku działalności obraliśmy sobie za cel stworzenie na rynku usług opiekuńczych o wysokiej jakości .Nie zapominając jednocześnie o tych dzięki którym i dla których firma powstała ,mianowicie o naszych opiekunkach i opiekunach .Zależy nam na zadowoleniu i długiej współpracy z naszymi opiekunkami/ami. Ważne jest dla nas aby nasi klienci czuli się z nami bezpiecznie .

 • Zasięg działaności

  WEST-ARBEIT ( Agencja Zatrudnienia nr rej. 10474) rekrutuje osoby chętne do pracy w charakterze opiekunek/opiekunów osób starszych , chorych i niepełnosprawnych w Niemczech . Nasza oferta: Legalne zatrudnienie - umowa-zlecenia Odprowadzane pełne składki ZUS ( od średniej krajowej) Bezpłatny transport lub zwrot kosztów podróży Zarobki na poziomie 1000- 1500 Euro Netto Opieka koordynatora na miejscu i w Polsce .

 • Aktualny status

  Poszukujemy pracowników

 • Posiadamy oferty pracy

  za granicą

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Tak

 • Numer NIP

  715 16 77 690

Oferty pracy (1) Zobacz wszystkie

Opiekunka do Seniorki 95 lat /Meerbusch/Niemcy

Miejsce:Meerbusch /Niemcy
Dodane: 15 lipca 2016
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.