Agencja WiWW
Agencja zatrudnienia
Obecnie rekrutuje
0 / 5
 • brak
 • 609721331
 • 44-335 Jastrzębie Zdrój, B.Czecha 40
Zarobki
0
/ 5
Warunki umowy
0
/ 5
Dopasowanie oferty
0
/ 5
Jakość obsługi
0
/ 5
Liczba oddziałów
0
/ 5

O firmie

Agencja „WiWW” Licencja nr 11897 /wydana przez Marszałka Województwa Śląskiego.

Pracuj w U€ AD: MCMLXXXIX

Agencja „WiWW” miło nam zakomunikować że rozpoczynamy intensywny nabór kandydatów zainteresowanych pracą na terenie całej EU, w domach prywatnych oraz ośrodkach opiekuńczych na stanowiskach:

Lekarz (wszystkie specjalizacje) Fizjoterapeuta, Masażysta/ Masażystka ,Pielęgniarka/Pielęgniarz, Opiekunka/Opiekun seniora, do dzieci, Pomoce domowe, posiadamy oferty w innych zawodach oraz specjalizacjach technicznych w tym: Programistów, Spawaczy, Budowlańców (pomocników) pracowników do prac fizycznych, Tokarzy (do obróbki metalu) etc. Praktycznie wszystkie zawody.

Poniżej oczekiwania jakie stawiamy:

Stosujemy uproszczone i czytelne procedury /Manager naszej firmy przepracował kilka lat na terenie EU aby lepiej poznać specyfikę wykonywanej profesji/. Znamy problemy i troski związane z wyjazdem, będziemy je wspólnie niwelować. Stosujemy naczelną formułę, którą ortodoksyjnie stosujemy: KOMPETENCJE, LOJALNOŚĆ,UCZCIWOŚĆ,

tego również oczekujemy. Znajomość języka przynajmniej w stopniu komunikatywnym, nasi współpracownicy muszą znać język w stopniu umożliwiającym komunikację z podopiecznymi, rodzinami, lekarzami, jak również w sklepach czy aptece. Preferowane doświadczenie: w opiece nad członkiem rodziny w kraju do potwierdzonej referencjami opieki na terenie EU, co ma bezpośredni wpływ na wysokość honorarium. Proponujemy honorarium , bez stawki granicznej, bardzo chętnie stosujemy stawki poza standardowe. Zapraszamy, do współpracy profesjonalistów oraz osoby bez większego doświadczenia, możemy pomagać w zdobyciu dodatkowych kwalifikacji oraz nauki oczekiwanego języka. Czekamy na Wasze zgłoszenia: Agencja „ WIWW” Telefon: 609 721 331 E-mail: wiwwagencja@onet.euWażna uwaga ! Nie stosujemy ograniczeń wiekowych, w aplikacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

 • Zasięg działaności

  Praca na terenie Polski, UE, Multiubezpieczenia

 • Aktualny status

  Poszukujemy pracowników

 • Posiadamy oferty pracy

  za granicą, w Polsce

 • Firma ma status agencji zatrudnienia

  Tak

 • Numer NIP

  6331613722