Czy można znaleźć prace opiekunki w Austrii?

08 lipca 2013 22:13
podjęłam decyzjęo wyjeździe zlożyłam kilka aplikacji i co? szukają ofert. czekam ale pomyslałam o Austrii? czy może ktoś z was wie jak i gdzie szukać??
08 lipca 2013 22:19
MMałgosiu - sa na forum osoby pracujace w Austrii a sama to zobacz na www.poloniusz.pl i na www.pajeczyna.pl -tam tez sa oferty do Austrii.
05 października 2013 09:02
ponoc w szwajcari tez jest niezle tylko trudno cos znalesc. tez sie rozgladam
05 października 2013 09:18
E tam, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Bylam w Austrii, praca taka sama i kasa nie wieksza.
15 stycznia 2014 15:56
Nie zgadzam się! W Austrii a zwłaszcza w Szwajcarii płace są duże większe.
17 stycznia 2014 20:17
kasia63

MMałgosiu - sa na forum osoby pracujace w Austrii a sama to zobacz na www.poloniusz.pl i na www.pajeczyna.pl -tam tez sa oferty do Austrii.

NO własnie, ja tez szukam przez poloniusza i jak juz wypatrze jakas Szwajcarie i pytam to zawsze okazuje sie ze albo nieaktualne albo- o dziwo!!!! odpowiedz brzmi: nie posiadamy Zadnych ofer!!! to pytam po co w takim razie oglaszacie jako biuro ze macie, w odpowiedzi slysze cisze :(
 
17 stycznia 2014 20:22
Danio11

NO własnie, ja tez szukam przez poloniusza i jak juz wypatrze jakas Szwajcarie i pytam to zawsze okazuje sie ze albo nieaktualne albo- o dziwo!!!! odpowiedz brzmi: nie posiadamy Zadnych ofer!!! to pytam po co w takim razie oglaszacie jako biuro ze macie, w odpowiedzi slysze cisze :(
 

Hmmmmm,a ja myślałam,że tytlko mi się takie cos przytrafia.Nawet sobie pomyślałam,że nie chcą Hogaty w Szwajcarii i Austrii,ale widzę ,że nie jestem sama:D;D;D;D;D;D
Poważnie teraz,dziwne to jakieś takie:(
17 stycznia 2014 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
Dojczland wam się przejadł,że do Szwajcarii was ciągnie? :):):) Hogatka ,po Tobie się tego nie spodziewałam :):):)
17 stycznia 2014 20:30
ivanilia40

Dojczland wam się przejadł,że do Szwajcarii was ciągnie? :):):) Hogatka ,po Tobie się tego nie spodziewałam :):):)

Hej ivanilia :) nieprzejadl ale zawsze kusi co lepsze, a tam podobno lepiej.... no skoro maja te szawjcarskie banki to musze miec co w nich trzymac, ja też bym chciala posmakowac ;)
 
17 stycznia 2014 20:36 / 1 osobie podoba się ten post
Danio11

Hej ivanilia :) nieprzejadl ale zawsze kusi co lepsze, a tam podobno lepiej.... no skoro maja te szawjcarskie banki to musze miec co w nich trzymac, ja też bym chciala posmakowac ;)
 

Przede wszystkim mają słynną fioletową krowę:):):)
17 stycznia 2014 20:41 / 1 osobie podoba się ten post
wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma:))
17 stycznia 2014 20:43
ivanilia40

Dojczland wam się przejadł,że do Szwajcarii was ciągnie? :):):) Hogatka ,po Tobie się tego nie spodziewałam :):):)

A co ja?Jakaś taka inna,czy jak???????????????????????????;D;D;D;D;D;D;D
Czemu się nie spodziewałas?
17 stycznia 2014 20:45
Danio11

Hej ivanilia :) nieprzejadl ale zawsze kusi co lepsze, a tam podobno lepiej.... no skoro maja te szawjcarskie banki to musze miec co w nich trzymac, ja też bym chciala posmakowac ;)
 

I zegarki też mają:D;D;D;D;D;D;D I sery też mają-mniam:D;D;D;D;D
17 stycznia 2014 20:49
dota481

Nie zgadzam się! W Austrii a zwłaszcza w Szwajcarii płace są duże większe.

Pracowałam w Austrii w opiece zarobki nie sa rewelacyjne,mialam 1400€ + jak zjezdzałam do domu  (400 € od 4 dzieci po 100€) zwrot kosztow podrozy.Nie jest to nic nadzwyczajnego.
 
 
Nie zagladałam,ale jak masz meila w profilu napiszę do Ciebie.
17 stycznia 2014 20:51 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

A co ja?Jakaś taka inna,czy jak???????????????????????????;D;D;D;D;D;D;D
Czemu się nie spodziewałas?

No niespodziewałam się,że niemiecki ocet chcesz zamienić na szwajcarską czekoladę xDDDDDDDDDDDDDD