Czy można znaleźć prace opiekunki w Austrii?

09 listopada 2015 08:49 / 2 osobom podoba się ten post
A Ty coś taka gorzka, miałaś ciężką noc, jak masz frustracje to idź do toalety i tam je rozładuj, na nie lej żółci na forum.
A ja nie jestem w Austrii tylko w Szwajcarii, zazdrościsz!!!!
09 listopada 2015 08:52 / 2 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

A Ty coś taka gorzka, miałaś ciężką noc, jak masz frustracje to idź do toalety i tam je rozładuj, na nie lej żółci na forum.
A ja nie jestem w Austrii tylko w Szwajcarii, zazdrościsz!!!!

eeeeeeeeeeee
Basia zapewne żartowała 
ona taka a nie inna, my na forum juz ją znamy 
09 listopada 2015 08:54
Nie sądzę aby Ci się przyjemnie czytało gorycz na dzieńdobry
09 listopada 2015 08:55 / 4 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

A Ty coś taka gorzka, miałaś ciężką noc, jak masz frustracje to idź do toalety i tam je rozładuj, na nie lej żółci na forum.
A ja nie jestem w Austrii tylko w Szwajcarii, zazdrościsz!!!!

A Ty co tak z ta zazdroscia? Jest tu na forum wiecej dziewczyn ktore pracowaly lub pracuja w CH. I jakos zadna nie usiluje "wybic sie nad poziomy". Sama jestem w ciagu roku o wiele dluzej w CH niz w DE. Realia szwajcarskie znam, bo przez prawie 3 lata duzo mozna sie nauczyc i zwiedzic.
A tak nawiasem, to faktycznie, watek dotyczy szukania pracy w Austrii ...
09 listopada 2015 09:07 / 1 osobie podoba się ten post
andrzejjetset

A Ty coś taka gorzka, miałaś ciężką noc, jak masz frustracje to idź do toalety i tam je rozładuj, na nie lej żółci na forum.
A ja nie jestem w Austrii tylko w Szwajcarii, zazdrościsz!!!!

Nie przejmuj się. Widocznie jeszcze nie wgryzłeś sie w nasze społeczństwo (!). Tu kazdy pisze nie na temat i gdzie popadło . Czasem cos człowiek "chlapnie" ale ogólnie mozna tu na pomoc liczyc i fachowe porady nie koniecznie pieczenia ciata. Trzymaj się z nami - nie pożałujesz Załóz nowy watek na temat pracy w Szwajcarii albo poszukaj juz takie są.Nikt nie będzie Ci zwracał uwagi ,że piszesz nie  w temacie

A tak ogólnie dajcie na luz z tym przygadywaniem. U każdego z nas jest inna hierarchia wartości.Człowiek chce popisać a nie przepychac sie na forum  i oganiać jak od much. Pisz , masz bardzo ładne imie takie jak mój mąż i juz Cie lubię.
09 listopada 2015 09:09 / 6 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

A Ty coś taka gorzka, miałaś ciężką noc, jak masz frustracje to idź do toalety i tam je rozładuj, na nie lej żółci na forum.
A ja nie jestem w Austrii tylko w Szwajcarii, zazdrościsz!!!!

Noc miałm lekką , spokojną , więc nie musisz mi doradzac co i gdzie mam zrobić . Chciałam Ci dać do zrozumienia , że wątek dotyczy " pracy w Austrii " a na temat wypieków , rozmów na skype to mógłbyś popisać np. w " na wyjeździe " , bo to jet taki bardziej ogólny wątek . Nie wyskakuj z zazdrością , bo niby czego mam zazdrościć ? Chłopie , weź na wstrzymanie , wyluzuj . Wszyscy pracujemy tam gdzie chcemy a Ty się chwalisz tą Szwajcarią tak jak byś tylko jeden , jedyny tam pracował . W Szwajcarii pracuje już sporo " Naszych " i nie okazują tego w żaden sposób , że są lepsi , że zarabiają lepsze pieniądze itd. ........ Nie dość , że się na żartach nie znasz to jeszcze jesteś zarozumiały jak diabli !!!
06 lutego 2016 13:45
Witam!
Dawno mnie nie było na forum. Tak pracuje sobie w De i coraz częsciej zastanawiam się nad zmianą na At. Tylko krótkie turnusy 3tyg. mi zbytnio nie odpowiadają...Poza tym nie wiem jak to jest dokladnie z tą Gewerbe. Jeśli ktos życzliwy moze mi wyjaśnic dokładnie jak to wyglądam byłabym wdzieczna(możliwie w pw.). Pozdrawiam