Czy można znaleźć prace opiekunki w Austrii?

08 listopada 2015 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
moncherie

Ale czemu "co gorsza"?

No tez nie rozumiem. Osobiscie wolę seks niż ciasto , a na deser....golonkę
08 listopada 2015 17:16 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

No tez nie rozumiem. Osobiscie wolę seks niż ciasto :-), a na deser....golonkę :-)

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
08 listopada 2015 17:16
Gosiap

Zjadłam, buźkę utarłam, tyle tylko na myśli miałam, hi hi hi

Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.

Matko, tyś z Kaszub????
08 listopada 2015 17:17
Gosiap

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

Prawda, golonkę na podorędziu mam
08 listopada 2015 17:19 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiap

tego intelektu to faceci boją się jak ognia, ci mądrzy i ci głupsi też .....

Ano, bo baba jest od tego, żeby głupia była, a już napewno głupsza od faceta. To im dodaje animuszu i nie tylko . Ja to wiem, ale nie umiem byc głupsza niż jestem
08 listopada 2015 17:23
doda1961

Matko, tyś z Kaszub???? :-)

Ależ to tylko Dżabbersmok Macieja Słomczyńskiego
08 listopada 2015 17:27
Gosiap

Ależ to tylko Dżabbersmok Macieja Słomczyńskiego:-):-):-)

A myślałam, żem ja oczytana Jak to człowiek się może pomylić, szczególnie w samoocenie

lece do wujka google
08 listopada 2015 17:29
No żesz kurna, jego kryminały mam przeczytane wszystkie od dechy do dechy, ale co to za język i z jakiego powodu ? W googlach nie znalazłam.
08 listopada 2015 17:35
doda1961

No żesz kurna, jego kryminały mam przeczytane wszystkie od dechy do dechy, ale co to za język i z jakiego powodu ? W googlach nie znalazłam.

czytam nie raz takie głupoty i chciałam sobie zażartować http://home.agh.edu.pl/~szymon/jabberwocky.shtml  
 
08 listopada 2015 17:39 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

czytam nie raz takie głupoty i chciałam sobie zażartować http://home.agh.edu.pl/~szymon/jabberwocky.shtml  
 

Gosieńko, juz doczytałam, to jakis przekład wiersza absurdalnego, albo absurdalny przekład wiersza
08 listopada 2015 18:10 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

No tez nie rozumiem. Osobiscie wolę seks niż ciasto :-), a na deser....golonkę :-)

Mi golonka nie sluzy. Tluszczu wcale nie trawie Zostaje seks i ciasto. Coz... poswiece sie i wezme oba
08 listopada 2015 18:25 / 2 osobom podoba się ten post
moncherie

Mi golonka nie sluzy. Tluszczu wcale nie trawie:-( Zostaje seks i ciasto. Coz... poswiece sie i wezme oba:-):-):-)

Fajnie w tej Austrii
08 listopada 2015 18:27 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Fajnie w tej Austrii :-)

Prawda? Czekam az Modi nas z powrotem do DE wygoni
09 listopada 2015 06:46
Witam wszystkich, przyjemnego dnia życzę, ciasto jest pyszne i pięknie wygląda, jedna z Was widziała na skype, pozdrawiam
09 listopada 2015 07:57 / 3 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

Witam wszystkich, przyjemnego dnia życzę, ciasto jest pyszne i pięknie wygląda, jedna z Was widziała na skype, pozdrawiam

Pozwolę sobie rozwinąć myśl :......i dzięki temu , że widziała pyszne , pięknie wyglądające ciasto na skype znajdzie pracę w Austrii , będzie zarabiała lepszy grosz i się " obadwa " skumacie , będziecie żyć w dobrobycie w luksusach ! Ty będziesz mógł się zająć wycieczkami górskimi , zwiedzaniem , bo jak Ci zabraknie forsy to dobrze zarabiająca kobita sakiewkę otworzy i sypnie ojrasami ........A jak będzie grzeczna , spolegliwa to i na jakąś włóczęgę po górkach , pagórkach ją może nawet zabierzesz ? ........nie wiem jak inne koleżanki , ale ja już jej zazdraszczam