Dolnośląskie

12 lipca 2013 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

We mnie nie masz rywalki bo w moim typie blondyni ....))))

Cóż -ja w ogóle nie mam rywalek...............:):):):)
12 lipca 2013 21:40
A ja jestem "rodzonym dolnoślązakiem":P a teraz ożeniony szczecinianin:P. Pozdrawiam Dolnośląz/aczki/aków.
12 lipca 2013 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
adaśq

A ja jestem "rodzonym dolnoślązakiem":P a teraz ożeniony szczecinianin:P. Pozdrawiam Dolnośląz/aczki/aków.

A ja jestem rodzoną dolnoślązaczką,teraz zachodniopomorskie.
13 lipca 2013 07:53 / 1 osobie podoba się ten post
mamusia2

A ja jestem rodzoną dolnoślązaczką,teraz zachodniopomorskie.

Mamusia to idziemy podobną drogą:)
13 lipca 2013 08:32
adaśq

Mamusia to idziemy podobną drogą:)

Hi,hi żebyś wiedział,nawet nazwę miasta mam podobną do twojej ty Szczecin ja Szczecinek,jak mogę wiedzieć to na Dolnym Śląsku gdzie mieszkałeś,pozdrawiam.
13 lipca 2013 12:20
mamusia2

Hi,hi żebyś wiedział,nawet nazwę miasta mam podobną do twojej ty Szczecin ja Szczecinek,jak mogę wiedzieć to na Dolnym Śląsku gdzie mieszkałeś,pozdrawiam.

U mnie jest odwrotnie - mój starszy brat i siostra urodzili się w Szczecinie, drugi brat w Barlinku a tylko ja we  Wrocławiu, teraz wszyscy (oprócz siostry) mieszkamy we Wrocławiu ....))))
13 lipca 2013 12:27
nowadanuta

U mnie jest odwrotnie - mój starszy brat i siostra urodzili się w Szczecinie, drugi brat w Barlinku a tylko ja we  Wrocławiu, teraz wszyscy (oprócz siostry) mieszkamy we Wrocławiu ....))))

No rozrzuca nas po tym świecie,ja mieszkałam 170 km. od Wrocławia w stronę Zgorzelca we Wrocławiu miałam babicę na Tęczowej,blisko dworca Świebodzkiego.
13 lipca 2013 12:41
mamusia2

No rozrzuca nas po tym świecie,ja mieszkałam 170 km. od Wrocławia w stronę Zgorzelca we Wrocławiu miałam babicę na Tęczowej,blisko dworca Świebodzkiego.

Mamusia a nie mówiłem:) Ja jestem ze Zgorzelca:):):)
13 lipca 2013 12:47 / 1 osobie podoba się ten post
adaśq

Mamusia a nie mówiłem:) Ja jestem ze Zgorzelca:):):)

Hi hi to blisko mnie ja mieszkałam w małej miejscowości między Jelenią Górą a Zgorzekcem,do Zgorzelca miałam 33 km. więc blisko,teraz do ciebie mam koło 200 km.
13 lipca 2013 13:24 / 2 osobom podoba się ten post
mamusia2

Hi hi to blisko mnie ja mieszkałam w małej miejscowości między Jelenią Górą a Zgorzekcem,do Zgorzelca miałam 33 km. więc blisko,teraz do ciebie mam koło 200 km.

Mamuska, to Taka farbowana zachodniopomorzanka jestes?!
13 lipca 2013 13:34
margolcia

Mamuska, to Taka farbowana zachodniopomorzanka jestes?!

Hi,hi Margolcia tak,masz rację tylko w zachodniopomorskim mieszkam już dłóżej niż na Dolnym Sląsku,.
13 lipca 2013 17:39 / 1 osobie podoba się ten post
mamusia2

Hi,hi Margolcia tak,masz rację tylko w zachodniopomorskim mieszkam już dłóżej niż na Dolnym Sląsku,.

Mamuska, ja jakos tak dziwnie czuje sie w lubuskiem, nie moge sie przestawic.
13 lipca 2013 17:59 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Mamuska, ja jakos tak dziwnie czuje sie w lubuskiem, nie moge sie przestawic.

Margolciu!Pozwolisz -Ja pomoge Ci sie przestawic na Lubuskie.Przyjmiesz pomoc?Przestawianie zaczniemy na zjezdzie opiekunek-Okej....?
13 lipca 2013 18:28 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Mamuska, ja jakos tak dziwnie czuje sie w lubuskiem, nie moge sie przestawic.

Margolcia ja z dolnośląskiego wyjechałam jako młoda dziewczyna,tu założyłam rodzinę i jakoś wsiąkłam,wiesz dzieciństwa nie wspominam miło,więc może dlatego się tu szybko dostosowałam.
13 lipca 2013 18:32 / 1 osobie podoba się ten post
mamusia2

No rozrzuca nas po tym świecie,ja mieszkałam 170 km. od Wrocławia w stronę Zgorzelca we Wrocławiu miałam babicę na Tęczowej,blisko dworca Świebodzkiego.

Za panny mieszkałam obok placu Pereca , a to jest bardzo blisko ul.Tęczowej ....)))