Trwały makijaż!

14 lipca 2013 14:22
...ja sobie jeszcze niczego nie poprawiłam,ale mam drobny defekt na twarzy po nieszczęśliwym 'wypadku' i tak myślę i myslę i na pewno chciałabym ten defekt skorygować,ale nie wiem czym? botox działa chwilę i nie jest dobrym rozwiązaniem wg mnie dla mnie ;)
14 lipca 2013 14:26
mleczko47

Rodzynki same w sobie sa urocze i bez makijazu.

Oj tam, oj tam... coraz wieej mamy metroseksualnych rodzynkow ktorzy w tym temacie mogliby powiedziec wiecej niz my ; )
14 lipca 2013 14:43 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

To chyba sobie trzasne.A co tam,starsza pani z ladnymi brwiami tez moze byc.

Kreski tez fajne są,dodasz troche cienia,wytuszujesz rzesy i wygladasz jakby profesjonalistka zrobila ci makijaz! A i usta tez mozna permanentnie sobie zrobic,mysle o tym-robila ktoras z was?
Faceci to niech lepiej nie czytaja,niech mysla za my naturalnie piekne wszystkie jestesmy.
14 lipca 2013 14:46 / 1 osobie podoba się ten post
Ja jeszcze nic sobie z takiego makijażu nie robiłam , chociaz na co dzień mam makijaz .Nie raz myślałam o tym , ale mam pewną obawę , że jak to mi się nie spodoba i co wtedy.Będąc młodą dziewczyną zrobiłam sobie (pierwszy i ostatni raz)hennę na brwi i rzęsy.Brwi ,były tak straszne ,że wyglądały jak pijawki.W domu myłam czym się da , nawet szczoteczką , ale nic nie schodziło.Byłam rozpaczona  i musiałam tak chodzić .Po pewnym czasie same się starły, ale nauczkę mam.
14 lipca 2013 15:48
Makijaz permaentny wbrew pozorom wyglada bardzo naturalnie.Nie bój sie
14 lipca 2013 18:01 / 1 osobie podoba się ten post
W ogóle sie nie maluję teraz,dawno dawno się malowałam ale delikatnie i nie codziennie.Na brwi narzekać nie mogę ale rzęsy bym moze poprawiła i usta bo jakos z latami wyblakły:)Nie mam tez np nawyku uzywania szminki czy błyszczyka ,jak czasem uzyję to zaraz wycieram bo mnie drazni:)rzeczywiście rozejrzę się u siebie w kwestii tego makijażu - dwa wesela przede mną, to kto wie?:) może sobie machnę:)
14 lipca 2013 18:26 / 2 osobom podoba się ten post
Machnij machnij jesli nie lubisz sie malowac-tym bardziej
14 lipca 2013 18:43
mam takowy makijaz zrobiony brwi i oczy kreska górna i dolna na oku.super to wyglada robilam w styczniu tego roku za całosc zapłaciłam 800zł i jestem zadowolona.nic niebolało moze troszke.ale kazdy m ainna skóre i inaczej to odczówa.w cenie mialam 2 poprawki i z tego tez skorzystałam.polecam bo wygoda jak dla mnie(w kazdym miescie sa rózne ceny ale w granicach 1200 mozna juz miec taki makijaz
14 lipca 2013 19:39
Duzo znajomych to robilo i zadowoleni...ja to sie zastanawiam nad tatuazem...bo makijaz to zaden problem 10 minut i gotowe ...
14 lipca 2013 19:43 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Machnij machnij jesli nie lubisz sie malowac-tym bardziej

To może zrób zdjęcie swego oka  i pokaż go nam jak wygląda?
14 lipca 2013 20:13
Ładne oczy masz komu je dasz,takie ładne oczy,takie ładne oczy...
14 lipca 2013 21:36
Brzydka nie umrę - permanentny mam w planach i z nosem tez zrobię porządek .... Nie mam zamiaru zaakceptować to co we mnie mi sie nie podoba....Nie udał się Bogu mój nos to sobie go poprawię ...))))
14 lipca 2013 21:41
IWA

To może zrób zdjęcie swego oka  i pokaż go nam jak wygląda?

14 lipca 2013 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
alexia

http://www.perfectlinestudio.pl/makijaz-permanentny.htm

Oooo właśnie tam jest moje oko.dzięki alexia 
14 lipca 2013 22:28
Ja zrobiłam sobie brwi - za pierwszym razem bolało trochę, ale na poprawce po dwóch miesiącach to bolało już mocno. Nie mogę sobie nawet wyobrazić jak to musi boleć, kiedy kreski na oczach się robi. No ale wygoda jest. Ja płaciłam 500zł - normalnie kosztowało niby 600, ale dla fanów tego gabinetu na facebooku była stówka zniżki.