Trwały makijaż!

15 lipca 2013 11:44 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzwonią,brzeczą,wedle zyczenia ,to zalezy czy stoisz pod wiatr,czy z wiatrem,możesz sobie przez te kolczyki przewlec jaki sznurek,albo lepiej z metr łańcucha i masz gotowy gadżet do samoobrony.

cos mi wcielo pisze jeszcze raz.
 
Tak,rozumiem Cie ale napisz mi ile tego lancucha trzeba,zeby w razie "W" bronic sie nim a nie zaplatac.Ja jestem mala 1,60 wzrostu i drobnej budowy.No,to ile mam kupic?
15 lipca 2013 11:48 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

cos mi wcielo pisze jeszcze raz.
 
Tak,rozumiem Cie ale napisz mi ile tego lancucha trzeba,zeby w razie "W" bronic sie nim a nie zaplatac.Ja jestem mala 1,60 wzrostu i drobnej budowy.No,to ile mam kupic?

No to metr będzie za dużo,tak z 50 cm starczy,ale musisz dobrze machać.Jest jeszcze jedno rozwiazanie,ten gadżet co Ninja używają,nun-czako czy jakos tak,zgrabny taki i też se zawiesic mozna na jakim kolczyku.
15 lipca 2013 11:54 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

No to metr będzie za dużo,tak z 50 cm starczy,ale musisz dobrze machać.Jest jeszcze jedno rozwiazanie,ten gadżet co Ninja używają,nun-czako czy jakos tak,zgrabny taki i też se zawiesic mozna na jakim kolczyku.

Pomysl bajerancki,tylko czy musze jechac po to do Japonii czy dostepne jest to w D.Szkoda kasy na samolot,to bym kupila sobie tu dwa.
15 lipca 2013 11:58 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

Pomysl bajerancki,tylko czy musze jechac po to do Japonii czy dostepne jest to w D.Szkoda kasy na samolot,to bym kupila sobie tu dwa.

Spróbuj na ebayu,albo Amazonie,powinni mieć fajne modele,do tego dostaniesz specjalne kapciuszki i taką Ninja kominiarkę,coby fajny wizerunek był.
15 lipca 2013 12:01 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Spróbuj na ebayu,albo Amazonie,powinni mieć fajne modele,do tego dostaniesz specjalne kapciuszki i taką Ninja kominiarkę,coby fajny wizerunek był.

Kiedy zjezdzasz do domu,zeby zaprezentowac sie w tym rynsztunku zaczaje sie na Twojego busa.Zobaczymy jaki bedzie efekt.
Postaram sie o wizerunek.
15 lipca 2013 12:02
Nie wiem, czy naśmiewanie się z kogoś w taki sposób jest fajne. Na miejscu Kai poczułabym się urażona.
15 lipca 2013 12:07 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Kiedy zjezdzasz do domu,zeby zaprezentowac sie w tym rynsztunku zaczaje sie na Twojego busa.Zobaczymy jaki bedzie efekt.
Postaram sie o wizerunek.

A ja zaczaję się busie na Ciebie,i nawet nie powiem Ci,ze będę w bagazniku.Wyskoczę i powiem-To jest napad!
15 lipca 2013 12:08
tina 100%

Kurcze ,zrobiłabym se górną kreske,ale chyba musieliby mnie do tego ogłuszyć.

No to do zrobienia dolnej musiała by być już pełna narkoza.
15 lipca 2013 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Nie wiem, czy naśmiewanie się z kogoś w taki sposób jest fajne. Na miejscu Kai poczułabym się urażona.

Ja zasiegam tylko porady>Napisalas,ze wykonanie permanentnego makijazu boli to zrezygnowalam.Czy tez sie obrazilas?
15 lipca 2013 12:11
Nie, nie obraziłam się, ale czuję zniesmaczenie na Wasze żarty na temat piercingu. Zwłaszcza, że zaczęły się od momentu, w którym Kaya napisała, że kilka ma. Zrobiła se dziewczyna i jej sprawa i wydaje mi się niegrzeczne naśmiewanie się z tego.
15 lipca 2013 12:14 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczynom po prostu humory dzis dopisuja.Widac dzis wszystkie dziadki i babcie same sie poubierały,toalete zrobiły a teraz dla swoich ukochanych opiekunek obiadek gotują.
15 lipca 2013 12:20 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Dziewczynom po prostu humory dzis dopisuja.Widac dzis wszystkie dziadki i babcie same sie poubierały,toalete zrobiły a teraz dla swoich ukochanych opiekunek obiadek gotują.

Własnie .własnie,bo grunt to dobra organizacja;-))Prawda?
15 lipca 2013 12:28 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

Nie, nie obraziłam się, ale czuję zniesmaczenie na Wasze żarty na temat piercingu. Zwłaszcza, że zaczęły się od momentu, w którym Kaya napisała, że kilka ma. Zrobiła se dziewczyna i jej sprawa i wydaje mi się niegrzeczne naśmiewanie się z tego.

Sorry Wichura, ale Ciebie cos wszystko niesmaczy, moje kartofle bryzgane tez,..... moze Ty .........jak bunia?
15 lipca 2013 12:30 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

No to do zrobienia dolnej musiała by być już pełna narkoza.

No ,dolna to już dla prawdziwych twardzielek;)
15 lipca 2013 12:30
Ok - jeżeli uważacie to za żarty na poziomie, to używajcie sobie dalej. Może ja jestem jak bunia. Cokolwiek by to miało znaczyć.