Trwały makijaż!

14 lipca 2013 22:37
Nie strasz wichurra bo tu juz pare dziewczyn zdecydowanych,żeby wypięknieć
14 lipca 2013 22:41
Co mam ściemniać, że nie boli? Robiłam dosyć duży tatuaż i to w okolicy kręgosłupa i chyba mniej bolał niż te brwi za drugim razem. Może to dlatego, że babka mi maść nieczulającą tylko na ok 15 minut nałożyła, a poprzednio z pół godziny ją miałam przed zabiegiem nałożoną. No ale nie jest znowu tak, ze wytrzymać tego bólu nie idzie. Ja sobie zrobię jeszcze raz, kiedy ten mi zejdzie.
14 lipca 2013 22:51
wichurra

Co mam ściemniać, że nie boli? Robiłam dosyć duży tatuaż i to w okolicy kręgosłupa i chyba mniej bolał niż te brwi za drugim razem. Może to dlatego, że babka mi maść nieczulającą tylko na ok 15 minut nałożyła, a poprzednio z pół godziny ją miałam przed zabiegiem nałożoną. No ale nie jest znowu tak, ze wytrzymać tego bólu nie idzie. Ja sobie zrobię jeszcze raz, kiedy ten mi zejdzie.

Bolało Cię bo za krótki czas znieczulenia i powinna powtórnie nałożyć maść.
14 lipca 2013 22:55
Nałożyła powtórnie, ale i tak bolało, tylko że nieco mniej. No i za pierwszym razem też bolało, tylko tak jeszcze znośne to było.
14 lipca 2013 23:39
O takie brwi trwale to tez bym sobie zrobila :))) Alexia jesli w Glwicach od 500 zl to w Wawie pewnie od 700 :/ A dlugo to trwa ? Ja bym chciala grubsze brwi niz te ktore mam . I ciemniejsze !!!!!!!!!
14 lipca 2013 23:58
Sam zabieg z 20 minut do pół godziny. plus maść znieczulająca, która tez z pòł godziny powinna podziałać.
15 lipca 2013 00:06
Nie potrzebuje masci znieczulajacej na brwi :=) W moim zyciu robilam sobie wiele piercingu ( brwi, jezyk, plecy, rece, kark... ) . Lubie ten lekki bólek :P

Dziekuje za linka , ale nie wiem ktorej kolezance :)))
15 lipca 2013 09:11 / 1 osobie podoba się ten post
alexia

http://www.perfectlinestudio.pl/makijaz-permanentny.htm

Dzięki za linka ale obrazki reklamujące to co innego a prawda co innego. No cóż. Postaram się uwieżyć w Wasze opinie. Wiara czyni cuda. Pozdrawiam.
15 lipca 2013 11:00 / 1 osobie podoba się ten post
Kaya

Nie potrzebuje masci znieczulajacej na brwi :=) W moim zyciu robilam sobie wiele piercingu ( brwi, jezyk, plecy, rece, kark... ) . Lubie ten lekki bólek :P

Dziekuje za linka , ale nie wiem ktorej kolezance :)))

Kaya a gdzie się robi na plecach i karku piercing?
15 lipca 2013 11:15 / 1 osobie podoba się ten post
Kaya

Nie potrzebuje masci znieczulajacej na brwi :=) W moim zyciu robilam sobie wiele piercingu ( brwi, jezyk, plecy, rece, kark... ) . Lubie ten lekki bólek :P

Dziekuje za linka , ale nie wiem ktorej kolezance :)))

Super to wszystko ,te piercingi,tatuaże i inne takie będa wyglądać jak będziecie stare i pomarszczone:):):)Błeeeeeeee
15 lipca 2013 11:15 / 1 osobie podoba się ten post
Jak mialam robiona dolna kreske to mialam dosc tego drapania,niewiele brakowalo bym zlapala reke tej pani,i powiedziala 'ok,juz wystarczy uczucie takie ze wpada ci do oka pięć much a ty nic z nimi nie mozesz zrobić. dolna kreske robi sie na otwartym oku wiec jest gorzej,gorna kreska to juz pikuś.Ja wyrzymalam to i wy wytrzymacie.nie bać sie!
15 lipca 2013 11:20 / 2 osobom podoba się ten post
Kurcze ,zrobiłabym se górną kreske,ale chyba musieliby mnie do tego ogłuszyć.
15 lipca 2013 11:30 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kurcze ,zrobiłabym se górną kreske,ale chyba musieliby mnie do tego ogłuszyć.

No to ja po tej lekturze zrezygnuje z makijazu,bardziej mnie pociaga to co Kaya pisze,zostalo mi tylko wybrac pare miejsc.I zrobic ta dekoracje.Kayja a jak sie chodzi to te kolka dzwonia?czy to jest tylko przyjemnosc dla oka?czy dla ucha tez?
15 lipca 2013 11:32
kasia63

Super to wszystko ,te piercingi,tatuaże i inne takie będa wyglądać jak będziecie stare i pomarszczone:):):)Błeeeeeeee

Toteż ja sobie zrobiłam tatuaż nad pupą - sama go za często nie widzę, więc mi się nie znudzi. No i inni też go nie widzą.
15 lipca 2013 11:35 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

No to ja po tej lekturze zrezygnuje z makijazu,bardziej mnie pociaga to co Kaya pisze,zostalo mi tylko wybrac pare miejsc.I zrobic ta dekoracje.Kayja a jak sie chodzi to te kolka dzwonia?czy to jest tylko przyjemnosc dla oka?czy dla ucha tez?

Dzwonią,brzeczą,wedle zyczenia ,to zalezy czy stoisz pod wiatr,czy z wiatrem,możesz sobie przez te kolczyki przewlec jaki sznurek,albo lepiej z metr łańcucha i masz gotowy gadżet do samoobrony.