Trwały makijaż!

15 lipca 2013 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
Zawsze z matmą miałam problemy
15 lipca 2013 23:09
Wracajac do makijazu !!!!
**************************
Wiecie co ja sobie zrobie jak bede miala jakas extra kase ? :) RZESKI !!! Tak, przedluze i zageszcze sobie rzeski :) Tylko szkoda ze trzymaja (metoda 1:1) tylko ok 60 dni :( A potem trzeba uzupelniac. No i brwi tez :)
Zastanawiam sie nad kkreska nad okiem, ale jakas cienka.
KASKA , jaka ty masz ??? Wiem ze link byl. Ale pytam konkretnie jaka ty masz??
**
Uszy sobie sama tez przekuwalam. W jednym mam 1 dziurke, w drugim 3 . :)
***

A coo robcie drogie Pabie Kolezanki z paznokciami? Jakies tipsy ?
15 lipca 2013 23:37 / 1 osobie podoba się ten post
Kaya

Wracajac do makijazu !!!!
**************************
Wiecie co ja sobie zrobie jak bede miala jakas extra kase ? :) RZESKI !!! Tak, przedluze i zageszcze sobie rzeski :) Tylko szkoda ze trzymaja (metoda 1:1) tylko ok 60 dni :( A potem trzeba uzupelniac. No i brwi tez :)
Zastanawiam sie nad kkreska nad okiem, ale jakas cienka.
KASKA , jaka ty masz ??? Wiem ze link byl. Ale pytam konkretnie jaka ty masz??
**
Uszy sobie sama tez przekuwalam. W jednym mam 1 dziurke, w drugim 3 . :)
***

A coo robcie drogie Pabie Kolezanki z paznokciami? Jakies tipsy ?

ja mam tylko naturalne paznokcie, obecnie kolor czerwony ..... 
makijaz pernamentny to bym sie ewentualnie zastanowila sie nad brwiami .......
uszy to mialam jako dziecko przekuwane, i sama sobie przekulam tylko jedno...boli ...wiec jest w jednym 2, w drugim 1...i kiedys dawno temu mialam kolczyk w brwi...sama robilam.....mniej bolalo... i mysle o tatuazu?????
 
16 lipca 2013 08:26 / 1 osobie podoba się ten post
Kaya

Wracajac do makijazu !!!!
**************************
Wiecie co ja sobie zrobie jak bede miala jakas extra kase ? :) RZESKI !!! Tak, przedluze i zageszcze sobie rzeski :) Tylko szkoda ze trzymaja (metoda 1:1) tylko ok 60 dni :( A potem trzeba uzupelniac. No i brwi tez :)
Zastanawiam sie nad kkreska nad okiem, ale jakas cienka.
KASKA , jaka ty masz ??? Wiem ze link byl. Ale pytam konkretnie jaka ty masz??
**
Uszy sobie sama tez przekuwalam. W jednym mam 1 dziurke, w drugim 3 . :)
***

A coo robcie drogie Pabie Kolezanki z paznokciami? Jakies tipsy ?

Szczerze .... to nie moge nic nosić.... Wszystko jest dla mnie jak ciało obce .... Na moją czterdziestkę dostałam od mamy piękne złote kolczyki i chciałam zrobić jej przyjemność - przekulam sobie uszy - wytrzymałam  tydzień.... Teraz nie próbuje nawet .... Nie noszę pierścionków, korali i zegarków - zawsze czuje ich ciężar ... To samo mam z bielizną ... Dlatego tylko bezszwowa .... Ale makijaż permanentny to co innego ....  Paznokcie też własne ... i dobry lakier .... A, że paznokcie mam twarde jak szpony to o tipsach nie myślę.)))
16 lipca 2013 08:43 / 3 osobom podoba się ten post
Makijaż permanentny jak najbardziej, zwłaszcza dla starszych dziewczyn, tych, które juz trochę blade się robią. Twarz, kiedy mamy zrobione i oko i brwi i dobrze jeśli jeszcze usta robi się bardziej wyrazista.
Mamy pewien komfort psychiczny, że 24 na dobę jesteśmy do zaakceptowania.Na pewno pomaga nam samym.
A kolczyki to już jak ktoś lubi.
Ja lubię i mam tych dziurek sporo. Najładniej goiły się dziurki, które robiłam sama.Nie trzeba zawsze wkładać we wszystkie dziurki kolczyki, Ale są jakieś wyjścia odlotowe to można zaszaleć. :)
A paznokcie? Najbardziej eleganckie są swoje. Zadbane, zdrowe.Zawsze wymalowane.zawsze. Tak już mam od lat.
16 lipca 2013 09:03 / 2 osobom podoba się ten post
IGGA prawie mnie przekonalas, do tego makijazu! Pisz dalej, pisz. ....Usta !! Faktycznie mam troche przybladle, szminka trwala nie jest, ale Usta sa takie drazliwe, robila juz ktoras, boli? (Mocno?)
16 lipca 2013 09:43 / 1 osobie podoba się ten post
Mam kuzynkę - spotykamy się przynajmniej raz w roku na zjeżdzie rodu... Jest na pewno starsza ode mnie, ale na pewno na to nie wygląda... Cudownie zadbana... Zawsze z przyjemnością jej się przyglądam ... Zadnej przesady, ale też nic byle jakiego .... Ma pełny makijaż permanentny ... ładna nawet tuż po przebudzeniu .... Wolę aby wzorce kobiecości moja córka czerpała od niej ..., a ona nie ma nic przeciwko byciu dobrym nauczycielem w tym w czym sama naprawdę jest dobra ... ))))
16 lipca 2013 11:35
Ja jestem zwolenniczką tipsów.Wielka wygoda- nic nie odpryskuje,nic nie trzeba lakierowac,piłować.Warunek-regularne wizyty u kosmetyczki,co 3,4 tyg w zaleznosci jak szybko komu rosna paznokcie.
16 lipca 2013 13:54
Marta

Ja jestem zwolenniczką tipsów.Wielka wygoda- nic nie odpryskuje,nic nie trzeba lakierowac,piłować.Warunek-regularne wizyty u kosmetyczki,co 3,4 tyg w zaleznosci jak szybko komu rosna paznokcie.

Tipsy mi się podobają u innych, ale sama nie mam tego w planach...)))))
16 lipca 2013 14:04
A czemu nie.w razie czego jak sie nie spodobaja to mozna zdjąc.sprawa ma sie wiec lepiej niz z makijazem permanentnym.Ale raczej sie spodobaja.I to tak bardzo ze bedziesz sie pytac samej siebie'czemu wczesniej na to nie wpadłam
16 lipca 2013 14:08
Marta

Ja jestem zwolenniczką tipsów.Wielka wygoda- nic nie odpryskuje,nic nie trzeba lakierowac,piłować.Warunek-regularne wizyty u kosmetyczki,co 3,4 tyg w zaleznosci jak szybko komu rosna paznokcie.

jakie masz teraz tipsy Marta ? i ile placisz ? :)
16 lipca 2013 15:39
Teraz to akurat mam w opłakanym stanie bo od 2 mies w De a do niem.kosmetyczki za chinskiego boga nie pojde.u siebie mam od lat zaprzyjazniona kosmetyczke ,płace 55-60 zl
16 lipca 2013 16:54
Marta

A czemu nie.w razie czego jak sie nie spodobaja to mozna zdjąc.sprawa ma sie wiec lepiej niz z makijazem permanentnym.Ale raczej sie spodobaja.I to tak bardzo ze bedziesz sie pytac samej siebie'czemu wczesniej na to nie wpadłam:-)

Nie neguję, że tak będzie - naoglądałam się takich pięknych tipsów  (mieszkam w bardzo dobrej dzielnicy) ale muszę iść sobie małymi kroczkami ... bardzo doskwiera mi brak ładnych brwii ... To widze jako pierwsze ... Może kiedyś i tipsy też ...))))
16 lipca 2013 16:57 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nosilam tipsy,potem była dłuuuuuuga rekonwalescencja.Jeśli ktoś ma słabe ,cienkie paznokckie,to odradzam.
16 lipca 2013 17:37
Ja mam cienkie,slabe i dlatego nosze tipsy.pewnie gdybym miala swoje ładne to bym nie potrzebowala tipsow.