Trwały makijaż!

16 lipca 2013 22:49 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nie rozumiem dlaczego na zdrową płytkę dziewczyny naklejają coś sztucznego. Chyba wygodnictwo. Ale to jest tandeciarstwo.
Moja mama nie pozwoliła sobie, aby mieć inny lakier na paznokciach u rąk a inny u nóg. Też długo trzymałam się tej zasady, teraz trochę odpuściłam. Ja nawet nie wiem czy lubię robic swoje paznokcie. Ja je po prostu robię tak jak wiele innych codziennych czynności. Lubię ładne dłonie. :)
17 lipca 2013 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
Zgadza sie Igga-wygodnictwo,no moze raczej-wygoda.kiedys mialam duzo czasu na pielegnowanie urody,zabawe z paznokietkami.potem dom,dzieci,praca-wiadomo.Ale paznokcie nadal chcialam miec ładne i zadbane.dlatego tipsy.Wiadomo ze eleganckie,stonowane kolory a nie wściekły róż,cyrkonie i kwiatek-jak na zdjeciu.no nie mam juz 16 lat.Tipsy to nie tandeta,dobrze zrobione wygladaja jak wlasne ale nie na piąty dzien po zrobieniu.
17 lipca 2013 11:09
Ja się po prostu źle czuję jak widzę zaniedbania na swoim ciele - suchą skórę, niewypielęgnowanie paznokcie, włosy w złym stanie. To są chyba moje trzy priorytety. A na makijaż trwały, raczej bym się nie zdecydowała, nie znam szczegółów, ale ogólnie rzecz biorąc to niezdrowe mi się to zdaje ):
17 lipca 2013 11:14 / 2 osobom podoba się ten post
Niezdrowe-i to bardzo jest poczucie,ze sie jest zaniedbaną,ze zle sie wyglada.Jest to bardzo niezdrowe dla psychiki.
 
Dlatego korzystajmy z dobrodziejstw gabinetow kosmetycznych,poprawiajmy urode jak tylko sie da.
17 lipca 2013 12:05 / 4 osobom podoba się ten post
Przeglądam te moje wierszyki i zalazło mi się coś odpowiedniego chyba na tą stronę ....

Godziny tylko moje

Dziecko już śpi
i mąż już śpi
1 wtedy ja
cichutko
na palcach
wymykam się za drzwi

Zupełnie niedaleko
w kuchennej komórce
jestem wolna ja
jestem ponad szarość
ponad oczywistość dnia

Wiele myśli, marzeń
i wspomnień ogromy
dawne dni
dawne twarze
imiona znajome
Godziny tylko moje

I wtedy jestem poetką
jestem tez kimś
a czasem nawet kobietką
podobam się ludziom
podobam się sobie sama
jestem kochana

Jestem, jestem
jestem taka jak nie jestem.


Jednocześnie informuje Forum, że wybieram się na wycieczkę a laptopowi udzielam trzydniowego urlopu ....))))
17 lipca 2013 14:29 / 1 osobie podoba się ten post
Danusiu,
koniecznie zdaj relacje jak wrócisz.

Miłego wypoczynku.

Już tesknię za Twoimi wpisami.
22 lipca 2013 09:31
odświeżam temat 'urodowy'
Mam pytanie czy ktos robił cos takiego jak laserowe wybielanie zębów?
22 lipca 2013 10:31
Robiłam wybielanie zębów,ale poprzez specjalne żele i miałam silikonową nakładkę na zęby...Po takich zabiegach nie wolno jest jeść kolorowe owoce,warzywka i wszystko co kolorowe,ale tylko przez pierwsze 72 godz...Efekt widoczny !!! Zęby trochę bolą tzn stają się bardzo wrażliwe a żel strasznie się w buzi pieni... Wszystko to w gabinecie dentystycznym,początek a potem w domu...Chodziłam do kontroli do dentystki... czy jest jakiś efekt tego wybielania ? Pewnie tak,ale jak ze wszystkim to trzeba robić systematycznie...
22 lipca 2013 13:31
Teraz podobno trwa to godzine w gabinecie dent.a efekt natychmiastowy i utrzymuje sie od pół roku do 2 lat.tyle mówi reklama,chcialebym jednak poznac opinie kogos kto to robil-wybielanie laserem.
22 lipca 2013 13:54
Robiłam tylko piaskowanie,ale mój syn pytał się u naszej wspólnej dentystki ile kosztuje to laserowe,to odpowiedziała że 700 zł.
22 lipca 2013 14:07
W moim miescie jest oferta z grupera,za okolo 100 zl,na ten laser,dlatego sie zainteresowałam tym tematem.
22 lipca 2013 14:31 / 1 osobie podoba się ten post
Moze moja dentystka myślała o takim kompleksowym wybielaniu,nie mam pojęcia w każdym razie kobieta wie co mówi,bo i fachowiec naprawdę dobry.Najlepiej w gabinetach popytać.Dentysta doradzi jaki rodzaj wybielania zastosować.Mi poleciła tylko piaskowanie,no i naprawde wystarczyło,ale piaskowanie najlepsze efekty daje przy żywych zebach,przy leczonych kanalowo trochę sytuacja sie komplikuje.
10 sierpnia 2013 19:59 / 4 osobom podoba się ten post
Sposób na piękność

Wielu ludzi wydaje dużo pieniędzy, aby ładnie wyglądać.
Z tego pragnienia, by pokazać się innym, atrakcyjniejszym niż się jest w istocie, prosperuje cała gałąź przemysłu.
W dzisiejszych czasach pielgrzymuje się do instytutów piękności.
Tam zewnętrzna powłoka człowieka zostaje przy pomocy wszelkich możliwych środków wypolerowana na najwyższy połysk.
Drogie są te zabiegi, a ich efekty w rezultacie wcale nie trwają długo.

Spróbuj teraz nowej metody.
Ona nic nie kosztuje, a mimo to jest skuteczna: uśmiech!
Ta metoda zaczyna się w sercu człowieka.
Nie chodzi tu bowiem o sztuczny uśmiech, który nakładamy, by zyskać sobie klientelę czy przypodobać komuś. Ważny jest uśmiech, który wypływa z wewnętrznego pokoju, z radości dobrego serca.

Taki uśmiech czyni pięknym każdego człowieka.

Staraj się okazywać innym swoje dobre serce.
Wtedy nie będzie ważne, że twój nos jest zbyt krótki albo za długi, spłaszczony lub zadarty. Nikt nie będzie zwracał uwagi na to, że masz zmarszczki albo piegi i że twoja głowa jest już osiwiała. Gdy uśmiech dobroci opromieni twoją twarz dla wszystkich będziesz piękna i atrakcyjna.
11 sierpnia 2013 10:48
Alexia,kobiety nie powinny się uśmiechać bo dostają zmarszczek wokół oczu i ust he,he.
A co do wybielania zębów; mam w Warszawie świetną dentystkę-koleżankę-kategorycznie odradzała mi wybielanie zębów.Piaskowanie tak,ale każda większa interwencja wiąże się pózniej z większymi lub mniejszymi konsekwencjami.Zapytała mnie nawet czy widziałam kiedykolwiek dentystkę z wybielonymi zębami? No szczerze mówiąc nie widziałam. To samo dotyczy noszenia aparatu przez osoby dorosłe.Na własne oczy widziałam co się dzieje z takimi zębami za jakiś czas.Odradzam wszystkim.
11 sierpnia 2013 10:50
Ivanilia40
zmarszczki wokół oczu dodają uroku...