Zmienniczki

23 stycznia 2015 07:28 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Umiem i zrozumiałam ! no ile mam jeszcze tych " uśmieszków " robić , ze dany post odebrałam lub napisałam w pozytywnym sensie ?..... a na marginesie : co Was wzięlo z tymi " klakierami " , bo juz któraś z kolei osoba wyskakuje z tym określeniem ???....a teraz na koniec : -:))))))))))))DDDDDDDPPPPP.....no już chyba więcej " pozytywności " nie trzeba - usmiechnij się troszeczkę ! -:))))))))))DDDDDDPPPPP

Trzeba powtarzać pewne określenia tak jak i usmieszki,aż będą zrozumiałe))))))))) ŃŃŃ
23 stycznia 2015 08:47 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko47

Trzeba powtarzać pewne określenia tak jak i usmieszki,aż będą zrozumiałe:-)))))))))) ŃŃŃ

Teraz na wszelki wypadek będę chichotać , czyli : hihihihi albo buhahaha -:)))))))))
23 stycznia 2015 08:48 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Teraz na wszelki wypadek będę chichotać , czyli : hihihihi albo buhahaha -:)))))))))

i to jest to.Tworcze i wyraziste:)
23 stycznia 2015 10:10 / 8 osobom podoba się ten post
didusia

Dla mnie największą kłamczuchą jest taka zmienniczka ,która się chwali znajomościa j. niemieckiego na forum a w praktyce , można jej dać tylko 1 gwiazdkę a efektem takiego "chwalenia" jest że Pdp na dużej uroczystości rodzinnej robi w majtki bo prawdomówna zmienniczka nie zrozumiała prostego zdania gdzie jest wc w restauracji.

Zabierz jej gwiazdki niech sie nie chwali ,a sobie daj ,bo przecież ty jesteś nie doceniona .
Czy forum obchodzi gdzie i kiedy PDP zrobiła w majtki.Jak ty byś tam była ,to myślę ,że rękę byś podłożyła i majtki były by czyste.
23 stycznia 2015 10:18 / 5 osobom podoba się ten post
ivetta

Zabierz jej gwiazdki niech sie nie chwali ,a sobie daj ,bo przecież ty jesteś nie doceniona .
Czy forum obchodzi gdzie i kiedy PDP zrobiła w majtki.Jak ty byś tam była ,to myślę ,że rękę byś podłożyła i majtki były by czyste.

Wyluzuj , policz do ........200 , nie do 10 -ciu ..!..... Tak zachowała sie babka , którą ja zastąpiłam na tej szteli ! Rozmawiałysmy przez telefon i mówię , że Pusi wypadł cewnik , że się przestraszyłam a ona : " przy mnie nigdy nie wypadł ! " a ja jej wtedy : " jesli byłabyś tu jeszcze te trzy dni to wypadł by przy tobie !!! "..... Byl to jedyny przypadek w ciągu już 6 m-cy ( razem ) jak jestem tutaj a ona była raptem 2 m-ce ...... Molestowanie telefonami ustało po interwencji rodziny u pośrednika a tamtego w  naszej firmie ..... nie wiem , czy chciałabym mieć zmienniczkę z forum - już chyba nie ! 
23 stycznia 2015 10:29 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wyluzuj , policz do ........200 , nie do 10 -ciu ..!..... Tak zachowała sie babka , którą ja zastąpiłam na tej szteli ! Rozmawiałysmy przez telefon i mówię , że Pusi wypadł cewnik , że się przestraszyłam a ona : " przy mnie nigdy nie wypadł ! " a ja jej wtedy : " jesli byłabyś tu jeszcze te trzy dni to wypadł by przy tobie !!! "..... Byl to jedyny przypadek w ciągu już 6 m-cy ( razem ) jak jestem tutaj a ona była raptem 2 m-ce ...... Molestowanie telefonami ustało po interwencji rodziny u pośrednika a tamtego w  naszej firmie ..... nie wiem , czy chciałabym mieć zmienniczkę z forum - już chyba nie ! 

Na pewno są sytuacje ,nad którymi nie zapanujemy i dzieją się nie zależnie od nas.
Piszesz ,że nie wiesz czy chciała bys zmienniczke z forum.
Forum to zbiór opiekunek z róznymi dziwactwami ,ale tez porzadnych i sumiennych kobiet.To nie jest istotne czy dana opiekunka jest z forum ,czy nie .
Trzeba być po prostru człowiekiem i podchodzić do pracy rozsadnie, aby nasze sumienie było w porzadku.
Czasem sie trafi jakas zmienniczka ,co wyciąga jakies historie wyolbrzymione i rozpisuje gdzie się da ,ale cóz na to poradzimy.
23 stycznia 2015 10:34 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wyluzuj , policz do ........200 , nie do 10 -ciu ..!..... Tak zachowała sie babka , którą ja zastąpiłam na tej szteli ! Rozmawiałysmy przez telefon i mówię , że Pusi wypadł cewnik , że się przestraszyłam a ona : " przy mnie nigdy nie wypadł ! " a ja jej wtedy : " jesli byłabyś tu jeszcze te trzy dni to wypadł by przy tobie !!! "..... Byl to jedyny przypadek w ciągu już 6 m-cy ( razem ) jak jestem tutaj a ona była raptem 2 m-ce ...... Molestowanie telefonami ustało po interwencji rodziny u pośrednika a tamtego w  naszej firmie ..... nie wiem , czy chciałabym mieć zmienniczkę z forum - już chyba nie ! 

ja mam 2 zmienniczke z forum (2 dzieki Tobie bos Ty mi ten pomysl podsunela jak gadalysmy przez telefon) i jestem przesczesliwa........................ no bo wpiorka obrosnie hahhaha i nie zastapilabym jej ze zadne skarby swiata....
23 stycznia 2015 11:22 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

ja mam 2 zmienniczke z forum (2 dzieki Tobie bos Ty mi ten pomysl podsunela jak gadalysmy przez telefon) i jestem przesczesliwa........................ no bo wpiorka obrosnie hahhaha i nie zastapilabym jej ze zadne skarby swiata....

Wiem Magduś , wiem , tylko w złe slowa to ubrałam , bo myslałam o czym innym . Powinno brzmieć , że nie chciałabym zmienniczki , która mi obsmarowuje tyłek , że miałam jakieś niedociągnięcia w języku , opiece itd . - a na marginesie : ma się tego nosa ! -:)))))).....obsmarowuje na forum miało być !
23 stycznia 2015 11:27 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wiem Magduś , wiem , tylko w złe slowa to ubrałam , bo myslałam o czym innym . Powinno brzmieć , że nie chciałabym zmienniczki , która mi obsmarowuje tyłek , że miałam jakieś niedociągnięcia w języku , opiece itd . - a na marginesie : ma się tego nosa ! -:)))))).....obsmarowuje na forum miało być !

tak takie rzeczy powinno sie zalatwiac pomiedzy soba a nie na forum.........ale nie wiesz jak to jest..........,,jedna baba,drugiej babie.....,,,, oby w jak najlepszym swietle wyjsc a co z inna osoba nie wazne............nie nawidze obludy,klamstwa i plotkarstwa.....
23 stycznia 2015 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

tak takie rzeczy powinno sie zalatwiac pomiedzy soba a nie na forum.........ale nie wiesz jak to jest..........,,jedna baba,drugiej babie.....,,,, oby w jak najlepszym swietle wyjsc a co z inna osoba nie wazne............nie nawidze obludy,klamstwa i plotkarstwa.....

jedna baba drugiej babie , wsadziła do ......grabie.....:)))) Znacie to? :)))))
23 stycznia 2015 11:37 / 2 osobom podoba się ten post
nesca_nebesca

jedna baba drugiej babie , wsadziła do ......grabie.....:)))) Znacie to? :)))))

dlatego to napisalam.......jedna chce byc lepsza od 2.............
23 stycznia 2015 12:09 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wyluzuj , policz do ........200 , nie do 10 -ciu ..!..... Tak zachowała sie babka , którą ja zastąpiłam na tej szteli ! Rozmawiałysmy przez telefon i mówię , że Pusi wypadł cewnik , że się przestraszyłam a ona : " przy mnie nigdy nie wypadł ! " a ja jej wtedy : " jesli byłabyś tu jeszcze te trzy dni to wypadł by przy tobie !!! "..... Byl to jedyny przypadek w ciągu już 6 m-cy ( razem ) jak jestem tutaj a ona była raptem 2 m-ce ...... Molestowanie telefonami ustało po interwencji rodziny u pośrednika a tamtego w  naszej firmie ..... nie wiem , czy chciałabym mieć zmienniczkę z forum - już chyba nie ! 

Ja też nie ,chociaż jest wiele wartościowych dziewczyn na forum a niektóre znam osobiście  i takich hocków klocków nigdy nie miałam z innymu. Chciałam ,kiedys napisac całą historie od A do Z ale znowu by doszło do pyskówek ,przepychanek -jesli ta osoba  nie może mnie zdxierzyc to niech przestanie mnie cytować.
23 stycznia 2015 12:16 / 5 osobom podoba się ten post
didusia

Ja też nie ,chociaż jest wiele wartościowych dziewczyn na forum a niektóre znam osobiście  i takich hocków klocków nigdy nie miałam z innymu. Chciałam ,kiedys napisac całą historie od A do Z ale znowu by doszło do pyskówek ,przepychanek -jesli ta osoba  nie może mnie zdxierzyc to niech przestanie mnie cytować.

Nie wiem co zaszło między Tobą a koleżanką, ale od dłuzszego juz czasu jedna drugą , delikatnie mówiąc , kąsa.
Już sama nie wiem, która tę walkę podjazdową zaczęła, ale ......nie podoba mi się to. Obie powinnyscie wyluzować, swoje posty omijać, a przede wszystkim nie robic wycieczek osobistych. Najpierw jedna drugiej wytyka, że ubiera się na wyprzedażach, a chwali się, że w markowych sklepach, potem ta druga pisze, ze ta pierwsza nie zna języka, w międzyczasie jeszcze kilka innych mało dowcipnych tekstów pod adresem przeciwniczki. Nie wiem o co ty chodzi, ale jak mozna się tak karmić niechęcią, nienawiścią? Jesli coś się zadziało między Wami, to chyba juz zostało omówione na prywatnym gruncie, pewnie dałyście sobie ,,po razie,, i to powinno zakończyć wywlekanie co i rusz złośliwości. Wcale mi sie to nie podoba. Jednoczesnie poskarżam się mocno, na brak mozliwosci dawania minusów, czy tam antylajków. Gest ten powinien byc dostępny, może ostudziłoby to emocje na forum czasami i zapobiegło publicznym pyskówkom.
23 stycznia 2015 12:21 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Nie wiem co zaszło między Tobą a koleżanką, ale od dłuzszego juz czasu jedna drugą , delikatnie mówiąc , kąsa.
Już sama nie wiem, która tę walkę podjazdową zaczęła, ale ......nie podoba mi się to. Obie powinnyscie wyluzować, swoje posty omijać, a przede wszystkim nie robic wycieczek osobistych. Najpierw jedna drugiej wytyka, że ubiera się na wyprzedażach, a chwali się, że w markowych sklepach, potem ta druga pisze, ze ta pierwsza nie zna języka, w międzyczasie jeszcze kilka innych mało dowcipnych tekstów pod adresem przeciwniczki. Nie wiem o co ty chodzi, ale jak mozna się tak karmić niechęcią, nienawiścią? Jesli coś się zadziało między Wami, to chyba juz zostało omówione na prywatnym gruncie, pewnie dałyście sobie ,,po razie,, i to powinno zakończyć wywlekanie co i rusz złośliwości. Wcale mi sie to nie podoba. Jednoczesnie poskarżam się mocno, na brak mozliwosci dawania minusów, czy tam antylajków. Gest ten powinien byc dostępny, może ostudziłoby to emocje na forum czasami i zapobiegło publicznym pyskówkom.

Oj doda nie sądzę...Wtedy dopiero by się zaczęło....dlaczego minus...a za co....co ty masz do mnie....ty nie jesteś lepsza ...itp :))))
23 stycznia 2015 12:24 / 5 osobom podoba się ten post
doda1961

Nie wiem co zaszło między Tobą a koleżanką, ale od dłuzszego juz czasu jedna drugą , delikatnie mówiąc , kąsa.
Już sama nie wiem, która tę walkę podjazdową zaczęła, ale ......nie podoba mi się to. Obie powinnyscie wyluzować, swoje posty omijać, a przede wszystkim nie robic wycieczek osobistych. Najpierw jedna drugiej wytyka, że ubiera się na wyprzedażach, a chwali się, że w markowych sklepach, potem ta druga pisze, ze ta pierwsza nie zna języka, w międzyczasie jeszcze kilka innych mało dowcipnych tekstów pod adresem przeciwniczki. Nie wiem o co ty chodzi, ale jak mozna się tak karmić niechęcią, nienawiścią? Jesli coś się zadziało między Wami, to chyba juz zostało omówione na prywatnym gruncie, pewnie dałyście sobie ,,po razie,, i to powinno zakończyć wywlekanie co i rusz złośliwości. Wcale mi sie to nie podoba. Jednoczesnie poskarżam się mocno, na brak mozliwosci dawania minusów, czy tam antylajków. Gest ten powinien byc dostępny, może ostudziłoby to emocje na forum czasami i zapobiegło publicznym pyskówkom.

Jestem jak najbardziej za tym ,ale to nie ja zaczęlam na forum "dyskusję" cokolwiek nie napiszę np. co na obiad?- to są niewybredne komentarze -ja tez mam prawo sie wkurzyć -należe do osób spokojnych ale kazdy ma swoje granice -tak jak wczesniej napisalam nie cytuje owej pani postów a mimo tego co jakis czas owa osoba cytuje moje -powtarzam jeszcze raz jesli mnie nie lubi lub jeszcze gorzej to niech przestanie cytować mnie .