Zmienniczki

23 stycznia 2015 12:26 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Nie wiem co zaszło między Tobą a koleżanką, ale od dłuzszego juz czasu jedna drugą , delikatnie mówiąc , kąsa.
Już sama nie wiem, która tę walkę podjazdową zaczęła, ale ......nie podoba mi się to. Obie powinnyscie wyluzować, swoje posty omijać, a przede wszystkim nie robic wycieczek osobistych. Najpierw jedna drugiej wytyka, że ubiera się na wyprzedażach, a chwali się, że w markowych sklepach, potem ta druga pisze, ze ta pierwsza nie zna języka, w międzyczasie jeszcze kilka innych mało dowcipnych tekstów pod adresem przeciwniczki. Nie wiem o co ty chodzi, ale jak mozna się tak karmić niechęcią, nienawiścią? Jesli coś się zadziało między Wami, to chyba juz zostało omówione na prywatnym gruncie, pewnie dałyście sobie ,,po razie,, i to powinno zakończyć wywlekanie co i rusz złośliwości. Wcale mi sie to nie podoba. Jednoczesnie poskarżam się mocno, na brak mozliwosci dawania minusów, czy tam antylajków. Gest ten powinien byc dostępny, może ostudziłoby to emocje na forum czasami i zapobiegło publicznym pyskówkom.

"cyt. Jednoczesnie poskarżam się mocno, na brak mozliwosci dawania minusów, czy tam antylajków. Gest ten powinien byc dostępny, może ostudziłoby to emocje na forum czasami i zapobiegło publicznym pyskówkom." 
_______________________________________________________________________________________
Kiedyś napisałam do naszego szacownego Modzia o mozliwości przyznawania - minusów, wielka szkoda, że odpowiedź była na NIE
23 stycznia 2015 12:37 / 7 osobom podoba się ten post
A jeszcze lepiej,żeby w czasie gdy mam problem w domu a na szteli sie nie układa mozna było kogos zdzielić miotła po głowie:) satysfakcja murowana co tam minus, zero lepsze.
23 stycznia 2015 12:42 / 3 osobom podoba się ten post
czerwona sie zrobilam:)
23 stycznia 2015 12:47 / 5 osobom podoba się ten post
Gdybym mogła, to chętnie przywaliłabym miotłą takiej jednej .....
23 stycznia 2015 12:49 / 4 osobom podoba się ten post
Przeczytałam  wszystkie posty - każda pisze prawdę , SWOJĄ prawdę ( bo z prawdą jak z dupą- każdy ma własną ) Wzorce znajdują się w Sevres pod Paryżem , a na opiekunkowie - zwykli ludzie , z zaletami, wadami i całą masą nawyków , uprzedzeń , norm , przyzwyczajeń itp. .  Dlatego , żeby poprawić humory na resztę dnia  a także  ku rozwadze  zacytuję mojego idola :  "...Ale chroń mnie, Panie, od pogardy, Przed nienawiścią strzeż mnie, Boże..."   a co ja tam się będę rozdrabniać - macie dziewczyny  (i chłopaki też! ) całość !
 
                   http://youtu.be/WbyI-NM6TdY
23 stycznia 2015 12:53 / 3 osobom podoba się ten post
bieta

Gdybym mogła, to chętnie przywaliłabym miotłą takiej jednej .....

Znam taka jedną, ale po jej ciosie juz sie nie podniesiesz:):):)
23 stycznia 2015 13:04 / 4 osobom podoba się ten post
didusia

Jestem jak najbardziej za tym ,ale to nie ja zaczęlam na forum "dyskusję" cokolwiek nie napiszę np. co na obiad?- to są niewybredne komentarze -ja tez mam prawo sie wkurzyć -należe do osób spokojnych ale kazdy ma swoje granice -tak jak wczesniej napisalam nie cytuje owej pani postów a mimo tego co jakis czas owa osoba cytuje moje -powtarzam jeszcze raz jesli mnie nie lubi lub jeszcze gorzej to niech przestanie cytować mnie .

Dziecinada! Aż weszłam na profil i sprawdziłam, który Ty rocznik jesteś?
23 stycznia 2015 13:07 / 3 osobom podoba się ten post
didusia

Jestem jak najbardziej za tym ,ale to nie ja zaczęlam na forum "dyskusję" cokolwiek nie napiszę np. co na obiad?- to są niewybredne komentarze -ja tez mam prawo sie wkurzyć -należe do osób spokojnych ale kazdy ma swoje granice -tak jak wczesniej napisalam nie cytuje owej pani postów a mimo tego co jakis czas owa osoba cytuje moje -powtarzam jeszcze raz jesli mnie nie lubi lub jeszcze gorzej to niech przestanie cytować mnie .

ignoracja kochana nic innego......co prawda nie wiem o jaka ,,kolezanke ,, chodzi..............ale ja pewnych postow nie czytam nie cytuje .....po prostu ,,olewam,,
23 stycznia 2015 13:09

Konto usunięte. Rekrutacja. Moderator

23 stycznia 2015 13:43 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Dziecinada! Aż weszłam na profil i sprawdziłam, który Ty rocznik jesteś?

Tylko moj sprawdziłaś?   to faktycznie dziecinada
23 stycznia 2015 13:44 / 3 osobom podoba się ten post
 poziom znajomości języka , najczęsciej okresla nam agencja . A tutaj ... no róznie bywa , w zależności od : znajomości jęyzka przez "egzaminatorkę " z agencji ale mocno tez zalezy od tego , jak bardzo agencja potrzebuje pracownika na obsadzenie np bardzo cięzkiej stelii gdzie opiekunki zwiewają po 5 dniach . Jak potrzeba to agencja wciśnie niczego nieświadomej dziewczynie , że jej język jest komunikatywny byle pojechała . Na miejscu , jak się za wiele nie rozumie to mozna sobie usprawiedliwienie walnąc : PDP mówi gwarą a ja znam Hochdeutsch komunikatywnie . Zapytałam mojej nauczycielki niemieckiego z Berlitza : co może oznaczać komunikatywny poziom znajomości języka - odpowiedź : zgodne z ...... i tutaj wymienione przepisy - komunikatywnie oznacza zdany pozytywnie egzamin na poziom B 1 . Podawałąm wczesniej link do przykładowego testu na poziom B1 , wprawdzie nie da się bez egzaminatora ocenić części opisowo-dialogowej ale można pozostałe dwie częsci samemu zrobić i samemu sprawdzić czy ilość uzyskanych punktów daje mi minimum potrzebne do B 1 czyli umiem komunikatywnie . Warto dla samej siebie .
23 stycznia 2015 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

Tylko moj sprawdziłaś?   to faktycznie dziecinada

Ugryzę się w język dziecino......
23 stycznia 2015 13:48 / 1 osobie podoba się ten post
UMKNEŁO:))))))
23 stycznia 2015 13:52 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

UMKNEŁO:))))))

 I będzie:-------------------------------, hi hi.
23 stycznia 2015 13:54 / 2 osobom podoba się ten post
Aniak

 poziom znajomości języka , najczęsciej okresla nam agencja . A tutaj ... no róznie bywa , w zależności od : znajomości jęyzka przez "egzaminatorkę " z agencji ale mocno tez zalezy od tego , jak bardzo agencja potrzebuje pracownika na obsadzenie np bardzo cięzkiej stelii gdzie opiekunki zwiewają po 5 dniach . Jak potrzeba to agencja wciśnie niczego nieświadomej dziewczynie , że jej język jest komunikatywny byle pojechała . Na miejscu , jak się za wiele nie rozumie to mozna sobie usprawiedliwienie walnąc : PDP mówi gwarą a ja znam Hochdeutsch komunikatywnie . Zapytałam mojej nauczycielki niemieckiego z Berlitza : co może oznaczać komunikatywny poziom znajomości języka - odpowiedź : zgodne z ...... i tutaj wymienione przepisy - komunikatywnie oznacza zdany pozytywnie egzamin na poziom B 1 . Podawałąm wczesniej link do przykładowego testu na poziom B1 , wprawdzie nie da się bez egzaminatora ocenić części opisowo-dialogowej ale można pozostałe dwie częsci samemu zrobić i samemu sprawdzić czy ilość uzyskanych punktów daje mi minimum potrzebne do B 1 czyli umiem komunikatywnie . Warto dla samej siebie .

Aniak kochana kobieta dawaj jeszcze raz tego linka,albo napisz gdzie mogę go znaleźć bitttttteeeeeeeeeeeee